Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana Węgiel zrobi coś niesamowitego. Wszystko zacznie się już o 20:30
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 20.04.2024 19:35

Roksana Węgiel zrobi coś niesamowitego. Wszystko zacznie się już o 20:30

Roksana Węgiel, Michał Kassin
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel bierze udział w najnowszej odsłonie “Tańca z Gwiazdami”. Gwiazda pokazuje, że potrafi nie tylko śpiewać, ale taneczne akrobacje także wychodzą jej bardzo dobrze. Fani z Warszawy będą mieli okazję spotkać ją dziś na mieście. Roxie na Instagramie zdradziła, gdzie się pojawi. Skąd taki pomysł?

Roxie bierze udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Roksana Węgiel nie tylko świetnie śpiewa, co udowodniła, kiedy jako nastolatka wygrała Eurowizję Junior, lecz jest również niezłą tancerką. Jej popisy na parkiecie robią wrażenie nie tylko na jej fanach. 

Roxie, która dotarła do ćwierćfinału “Tańca z Gwiazdami”, występuje w parze z Michałem Kassinem. W tym tygodniu wyjątkowo na parkiecie będzie im towarzyszył Kevin Mglej. Jak zaprezentuje się partner Roksany? Przekonamy się już jutro. 

Roksana Węgiel, Michał Kassin
Roksana Węgiel, Michał Kassin Fot. KAPiF
Legendarne występy w Tańcu z Gwiazdami Pavlović komentuje odejście Kaźmierskiej z TzG. "Współczuję jej"

Jutrzejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się bardzo ciekawie

Mimo że “Taniec z Gwiazdami” emitowany jest raz w tygodniu, dostarcza nam emocji codziennie. W ostatnim czasie media zelektryzowała wiadomość o tym, że program opuszcza Dagmara Kaźmierska, która tańczyła w parze z Marcinem Hakielem. To sprawiło, że do show został przywrócony Krzysztof Szczepaniak i jego partnerka. 

Już jutro będziemy ponownie świadkami rywalizacji najlepszych par w ćwierćfinale tanecznego show. Oprócz Roxie i Krzysztofa Szczepaniaka, zatańczą także Anita Sokołowska, Julia “Maffashion” Kuczyńska oraz Maciej Musiał. 

Będziesz oglądać? 

Roksana Węgiel pojawi się dziś na warszawskiej starówce

To świetna wiadomość dla fanów Roksany Węgiel. Gwiazda i Michał Kassin zatańczą dziś o 20:30 na Starym Mieście w Warszawie. Tą wiadomością Roxie podzieliła się na Instagramie. Wraz ze swoim partnerem z programu pojawią się przy Kolumnie Zygmunta.

Roksana Węgiel, Michał Kassin
Roksana Węgiel, Michał Kassin  Fot. Instagram/roxie_wegiel