Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana Węgiel wie co zrobi z wygraną w TzG
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 14.04.2024 10:30

Roksana Węgiel wie co zrobi z wygraną w TzG

Roksana Węgiel
Fot. KAPIF

Roksanie Węgiel w “Tańcu z Gwiazdami” idzie zjawiskowo. Można by zaryzykować nawet stwierdzenie, że jest jedną z najbardziej utalentowanych tanecznie uczestniczek w historii programu. Ostatnio nawet sama Ivona Pavlović ukłoniła się przed tą młodziutką piosenkarką. 

Roksana Węgiel na pewnej drodze do wygranej w Tańcu z Gwiazdami?

Naturalnym jest, że skoro idzie jej aż tak fenomenalnie, fani zaczynają sobie zadawać pytania odnośnie tego co zamierza zrobić z wygraną. Do wygrania jest niebagatelna suma, bo aż 150 tys. złotych na parę. Z taką kwotą można zrobić wiele, a Roksana Węgiel w najnowszej rozmowie z portalem “Jastrząb Post” nakłoniona przez dziennikarza zdecydowała uchylić się rąbka tajemnicy i pozwolić sobie na odrobinę spekulacji.

KAPIF_oryginal_K1187558F.jpg
Fot. KAPIF, Węgiel i Kassin
18-letnia Roksana Węgiel chwali się zakupem kolejnego mieszkania. W pierwszym zamieszka z ukochanym Agnieszka Kaczorowska krytykuje „Taniec z Gwiazdami”. ”Szkoda, że taniec się nie broni”

No więc, co Roksana Węgiel zrobi z wygraną

Roksana Węgiel wygranej najprawdopodobniej nie przeznaczy wyłącznie dla siebie. Mówi o tym, że niektórzy potrzebują tych pieniędzy znacznie bardziej niż ona. Cytat za magazynem Party:

Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy, ale wydaje mi się, że znaczącą część tej kwoty przeznaczyłabym na cele charytatywne. Jeszcze nie mam tego sprecyzowanego, ale myślę, że na dzieci, które tego potrzebują dużo bardziej niż ja.

KAPIF_oryginal_K1180510F.jpg
Fot. KAPIF, Węgiel i Kassin

 

A co na to partner Roksany Węgiel

Należy pamiętać, że potencjalna wygrana nie będzie należeć tylko do samej Roksany Węgiel, ale też do jej partnera. On też został zapytany o jego plany na wygraną. On był jednak trochę bardziej wstrzemięźliwy i udzielił troszeczkę innej odpowiedzi (cytat za serwisem Party):

Ja bym zabrał wszystkich moich przyjaciół i znajomych na jakąś wypasioną kolację i zrobił imprezę, żeby sobie odbić czas, który teraz ucieka nam razem. Nie mam bardzo sprecyzowanych celów, bo ja też wychodzę z założenia ''że nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu''. Skupiamy się na programie i na tym, żeby to był super czas i przygoda i żebyśmy my stąd wyszli i byli z siebie zadowoleni, usatysfakcjonowani, żebyśmy mieli poczucie że zrobiliśmy dobrą pracę.

Jak skończy się tegoroczna edycja Tańca z Gwiazdami? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze troszkę poczekać.

Kinga Rusin wspomina „Taniec z Gwiazdami”. Zobaczcie płomienną rumbę sprzed 13 lat [WIDEO]
kinga rusin: kosmetyki
instagram.com @kingarusin
Kinga Rusin kilka lat temu zawojowała parkiet w popularnym programie Taniec z Gwiazdami. Dziennikarka do dziś z czułością wspomina miesiące spędzane na morderczych treningach. Zobaczcie wideo z płomienną rumbą sprzed 13 lat! Dziennikarka udowodniła w programie, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kinga Rusin z pewnością mogłaby zostać zawodową tancerką, bo jej płomienna rumba rozgrzała do czerwoności setki tysięcy widzów TVN przed telewizorami. Taniec z Gwiazdami odmienił jej życie. Gwiazda wspomina ognistą rumbę sprzed trzynastu lat.
Czytaj dalej
Czy Roksana Węgiel ma rodzeństwo? Jej kolejny braciszek urodził się, gdy była już wielką gwiazdą
Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel/
Dwa lata temu Roksana Węgiel chwaliła się zdjęciami, na których trzyma nowo narodzonego Tymka. Chłopiec urodził się, jako brat znanej już gwiazdy. I nie jest to jedyne rodzeństwo piosenkarki. 9 lutego 2020 roku pojawił się wreszcie na świecie od dawna wyczekiwany młodszy braciszek. Urocze zdjęcie celebrytki, trzymającej noworodka podgrzało atmosferę na Instagramie i doczekało się licznych komentarzy od internautów. Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez ROXIE ⚡️ (@roxie_wegiel) Nie ma wątpliwości, że rodzeństwo uwielbianej celebrytki nadal wzbudza emocje. A dwuletni dzisiaj Tymek nie jest jedynym bratem Roksany Węgiel
Czytaj dalej