Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rodzice Kasi Cichopek padli ofiarą kradzieży
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.02.2024 14:37

Rodzice Kasi Cichopek padli ofiarą kradzieży

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek w ostatnich tygodniach wiele przeżyła. Najpierw zwolnienie z “Pytania na Śniadanie”, później stała się ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jej wizerunek do niecnych celów. W ostatnim czasie wybrała się z Maciejem Kurzajewskim na wakacje do Rzymu, podczas których wzięło ją na wspomnienia. Przykre wydarzenia dotknęły jej najbliższych.

Katarzyna Cichopek przeżywa trudny czas

W życiu Katarzyny Cichopek ostatnio wiele się dzieje. Wszystko zaczęło się od zwolnienia z programu “Pytanie na Śniadanie” co było jednym z wielu skutków rozpoczętej pod koniec grudnia rewolucji w mediach publicznych. To wtedy wszyscy prowadzący porannego pasma emitowanego na antenie TVP2 musieli pożegnać się z dotychczasowym miejscem pracy. Do tego grona należała również Katarzyna Cichopek i jej partner — zarówno życiowy jak i zawodowy — Maciej Kurzajewski.

Niedługo później prezenterka ostrzegła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że stała się ofiarą oszustwa. Jest to obecnie niezwykle powszechna praktyka, co ułatwia dynamiczny rozwój technologii oraz sztucznej inteligencji. Ktoś postanowił wykorzystać wizerunek Katarzyny Cichopek do reklamy środków odchudzających.

"Spuścił powietrze na moich oczach!" Katarzyna Cichopek opowiedziała, jak schudła 18 kilogramów w zaledwie dwa miesiące i pokazała płaski brzuch" - głosił tytuł artykułu, w którym rzekomo wypowiadała się gwiazda.

Prezenterka wydała oświadczenie na swoim Instagramie, odcinając się od fałszywej rekamy.

Siostra Kurzajewskiego nagle się WYGADAŁA! Płyną gratulacje Zarząd Polsatu pękł. Wiemy, co z angażem Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek wyjechała na odprężające wakacje

W ostatnim czasie para celebrytów postanowiła wyjechać z kraju i udać się na zasłużony po tych stresujących zdarzeniach odpoczynek. Za docelowy kierunek obrali sobie Rzym. Katarzyna Cichopek podzieliła się w mediach społecznościowych pięknymi widokami, postanowiła również udzielić obserwatorom dobrych rad. Okazuje się, że para nie podróżuje rozrzutnie, a każdy wydatek skrupulatnie analizuje i sprawdza, czy na pewno się opłaca.

To dzięki temu mogą sobie pozwolić na częste wyjazdy z kategorii tak zwanych “city break”. Jakie sposoby na tanie zwiedzanie mają Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski?

“Oczywiście najlepszym sposobem moim zdaniem jest spacer. W tym przypadku spacery to są bardzo długie spacery. Zatem powiem, że obuwie jest bardzo ważne, ale działa tutaj kilku operatorów jeśli chodzi o wypożyczanie rowerów, hulajnogi”

- tłumaczył Maciej Kurzajewski za pośrednictwem Instagrama.

"My najczęściej szukamy samolotów do ciekawych miejsc, ale takich, które nam terminowo będą odpowiadały i oczywiście cenowo również, bo to też ma znaczenie. Takie "city break" możecie zrobić naprawdę w przyzwoitych pieniądzach, szukając ciekawych ofert"

- dodała Katarzyna Cichopek.

ZOBACZ TEŻ: Hakiel się nie patyczkował. Ostre słowa o zwolnieniu Cichopek

Katarzyna Cichopek opowiedziała o trudnym doświadczeniu!

Podczas tych rzymskich opowieści prezenterka postanowiła podzielić się również pewną wstrząsającą historią. Chodzi o jej rodziców, którzy będąc w tym samym miejscu na wakacjach, padli ofiarą niezwykle przykrego zdarzenia. Okazało się, że zostali okradzeni!

“Wszędzie trzeba uważać. Akurat nasze doświadczenia są bardzo pozytywne. Nie mieliśmy tego typu problemów, ale pamiętam lata temu, wykupiłam wycieczkę dla swoich rodziców, żeby przyjechali, zobaczyli Rzym i Watykan. Niestety spotkali wówczas kieszonkowców na swojej drodze i zostali okradzeni z absolutnie wszystkiego. Także trzeba uważać. Nie można po prostu czuć się totalnie wyluzowanym”

Katarzyna Cichopek podkreśliła, że warto cały czas pilnować przede wszystkim najważniejszych przedmiotów, takich jak telefon czy dokumenty. W przypadku tych drugich dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą dwóch różnych, na wypadek ataku złodzieja.

KAPIF_oryginal_K1078819F.jpg
Źródło: KAPiF
KAPIF_oryginal_K772587F.jpg
Źródło: KAPiF