Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Właśnie trzasnęły nagłe wieści. "Dziękujemy"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.01.2024 10:26

Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Właśnie trzasnęły nagłe wieści. "Dziękujemy"

Cichopek, Kurzajewski
Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Fot. KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski właśnie ogłosili sensacyjną wiadomość. Wszystko wskazuje na to, że prowadzących nie ominęły zmiany, które dotknęły “Pytanie na Śniadanie”. Para właśnie pożegnała się z widzami.

Kolejni prowadzący żegnają się z "Pytaniem na Śniadanie"

Ostatnie tygodnie okazały się dla prowadzących “Pytania na Śniadanie” decydujące. Z produkcją pożegnało się wiele doskonale znanych widzom twarzy, m.in. Ida Nowakowska, Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Małgorzata Tomaszewska czy Robert Rozmus. Do tej pory wszystkim wydawało się, że dziennikarze ze starej ekipy, którzy zostali, mogą nie martwić się o swoje posady. Byli to Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Izabella Krzan oraz Robert Koszucki. Dwójka z nich przed chwilą ogłosiła jednak swoje odejście!

Nieoczekiwany zwrot w karierze Katarzyny Dowbor. Poprowadzi popularny program w TVP. Jaki? Najpierw pożegnał się z “Pytaniem na Śniadanie”, a teraz całkiem zniknie ze stacji? Zadecyduje jedna kwestia

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odchodzą z "Pytania na Śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przed chwilą ogłosili przełomowe wieści w swoich mediach społecznościowych. Para uwielbianych prowadzących przekazała na Instagramie, że żegna się z “Pytaniem na Śniadanie”. W obszernym poście podziękowali zarówno ekipie, z którą współpracowali, jak i wiernym widzom, których poranki umilali od 2020 roku:

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów. Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów. Dziękujemy Wam za codzienną obecność przed telewizorami. To dzięki Wam program „Pytanie na Śniadanie” ma sens i jest najchętniej oglądanym programem śniadaniowym w Polsce. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie emocje, których nam dostarczacie, za Wasze komentarze i zaangażowanie w nasze tematy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za współpracę i za to, że razem mogliśmy tworzyć program, który dociera do serc wielu ludzi. Dziękujemy Wam za docenienie naszej pracy i za Telekamerę – czytamy.

Na koniec wpisu Cichopek i Kurzajewski zaznaczyli, że życzą powodzenia nowym prowadzącym. Czy wiadomo, kto zastąpi parę na łamach śniadaniówki TVP?

Nowe twarze w "Pytaniu na Śniadanie"

Program “Pytanie na Śniadanie” nie istniałby bez gospodarzy, który codziennie z uśmiechem witają swoich wiernych widzów i są gotowi umilić im poranek. Jednak w wyniku przetasowań kadrowych pracę stracili już niemal wszyscy dziennikarze ze “starej” ekipy show. Władze stacji nie mogły długo czekać i ogłosiły, kto zajmie ich miejsca. Do tej pory podano, że będą to Joanna Górska, Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Wiadomo jednak, że do tego groma ma dołączyć jeszcze co najmniej jedna para prowadzących.

Będą to dziennikarze z dwóch różnych światów, którzy na zdjęciach próbnych wypadli znakomicie. Widzowie pokochają ten duet – informuje źródło “Super Expressu”.

Do tej pory pojawiły się wzmianki o tym, że w “Pytaniu na Śniadanie” już niedługo zobaczymy Katarzynę Dwobor, jednak nie są to potwierdzone informacje.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik