Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nawet nie poprowadziła odcinka w całości. Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 23.01.2024 16:11

Nawet nie poprowadziła odcinka w całości. Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”

Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Nie milkną echa ostatnich zmian, które wstrząsają fanami programu „Pytanie na śniadanie”. Mimo wcześniejszych doniesień, zgodnie z którymi Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli być jedną z par prowadzących, która pozostanie w formacie, prezenterzy ostatecznie pożegnali się ze swoimi posadami. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z „Pytaniem na śniadanie”

Rewolucja w TVP nie ominęła także jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych stacji, jakim jest „Pytanie na śniadanie”. W ostatnich dniach fani programu nie kryli swoich emocji, gwałtownie reagując na kolejne ogłaszane zmiany. Z wielu komentarzy wynika jednak, że widzowie nie tyle mają coś do zarzucenia nowym prowadzącym, co raczej ogólnie nie są zadowoleni z wprowadzanych zmian.

W ostatnich dniach media obiegły informacje o pożegnaniu z programem Anny Popek, Małgorzaty Opczowskiej, Idy Nowakowskiej, Roberta Rozmusa oraz Małgorzaty Tomaszewskiej. Zgodnie z najnowszymi informacjami z „Pytaniem na śniadanie” pożegnali się także Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Widzowie "Pytania na śniadanie" będą zbierać szczęki? Szok, jakie znów mają szykować zmiany Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Właśnie trzasnęły nagłe wieści. "Dziękujemy"

Kasia Cichopek i Maciej kurzajewski debiutowali w programie „Pytanie na śniadanie” w 2020 roku

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w śniadaniówce TVP w sierpniu 2020 roku. Po zastąpieniu w roli prowadzących Tamary Gonzales Perei i Roberta El Gendy, szybko zaskarbili sobie przychylność widzów. Informacja o ich pojawieniu się w programie pojawiła się zaledwie dwa dni przed ich występem przed kamerami. 

Prowadzenie programu „Pytanie na śniadanie” było dla Katarzyny Cichopek debiutem w tej roli. Wcześniej co prawda zdarzało jej się prowadzić różne wydarzenia, ale nigdy wcześniej nie pracowała w programie na żywo. Podczas pierwszego występu w śniadaniówce TVP Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie mieli nawet okazji poprowadzić całego odcinka. Wydanie tamtego dnia należało do Idy Nowakowskiej i Łukasza Nowickiego. 

ZOBACZ TEŻ: Ogłosili nowych prowadzących “Pytania na Śniadanie” i rozpętało się piekło. Widzowie się odgrażają. Czy to się uda jeszcze uratować?

Jak wyglądał pierwszy występ Katarzyny Cichopek w „Pytanie na śniadanie”?

Nowi prowadzący pojawili się w studio dopiero przed godziną 11 i mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności podczas kilku segmentów. Jeden z nich dotyczył problemów ze wzrokiem u dzieci. Maciej Kurzajewski przejął wówczas rolę eksperta i podsumowywał wypowiedzi gości, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia jako dziennikarz sportowy.

Podczas kolejnego segmentu Katarzyna Cichopek nie kryła swojej ekscytacji. Palącym tematem były… przetwory z gruszek. Jak przyznała jednak prowadząca, sama nie jest dobrą kucharką. 

Dzięki swojej sympatii dla gości i dobremu przygotowaniu do rozmów szybko stali się jednymi z ulubionych prowadzących formatu. Po pierwszym odcinku jednak opinie o Kasi nie był najlepsze. Zarzucano jej zbyt dużą teatralność i sztuczność w zachowaniu.

Tak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 2.pngTak wyglądał debiut Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie” 1.png

Powiązane
mamy gwiazd
Dopasuj mamę do gwiazdy! Niektóre z nich są identyczne. 6 na 10 to już dobry wynik