Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zarząd Polsatu pękł. Wiemy, co z angażem Kasi Cichopek
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.02.2024 16:07

Zarząd Polsatu pękł. Wiemy, co z angażem Kasi Cichopek

Katarzyna Cichopek przejdzie do Polsatu?, fot. kadr z programu „M jak miłość”, odc. 1781, prod. TVP
Katarzyna Cichopek przejdzie do Polsatu?, fot. kadr z programu „M jak miłość”, odc. 1781, prod. TVP

W ostatnim czasie stacją TVP wstrząsnęły ogromne zmiany. Na ich skutek z posadami pożegnał się cały skład prowadzących program „Pytanie na śniadanie”, w składzie: Tomasz Wolny i Ida Nowakowska, Robert Koszucki i Małgorzata Opczowska, Tomasz Kammel i Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, Anna Popek i Robert Rozmus oraz Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Katarzyna Cichopek przejdzie do Polsatu?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski należeli do ulubieńców fanów programu „Pytanie na śniadanie”. Para tworzy zgrany duet nie tylko na ekranie, ale także w życiu prywatnym. Po tym, jak w mediach gruchnęła wiadomość o zwolnieniu pary z pracy w programie TVP, wiele osób zaczęło zastanawiać się, co z inną pracą gwiazdy w Telewizji Polskiej. Katarzyna Cichopek od 24 lata wciela się bowiem w postać Kingi Zduńskiej w serialu „M jak miłość”. Zgodnie z zapewnieniami, ta posada ma być jednak bezpieczna, a postać, w którą wciela się aktorka, ma pojawiać się w serialu przynajmniej do końca roku. 

Zgodnie z najnowszymi plotkami, Katarzyna Cichopek może znaleźć zatrudnienie w konkurencyjnej stacji Polsat. Osoby związane ze stacją odniosły się do tych doniesień. 

Widzowie "The Voice Senior" węszyli ustawkę. Węgorzewska rozwiała wątpliwości Kammel nie wytrzymał. Przerwał milczenie po zwolnieniu z TVP

Dyrektor programowy Polsatu o zatrudnieniu Katarzyny Cichopek

Jak przekazał Edward Miszczak, czyli obecny dyrektor programowy Polsatu, stacja rzeczywiście pracuje nad własnym programem śniadaniowym, który będzie konkurował o uwagę widzów z formatami „Pytanie na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. Do tematu zatrudnienia Katarzyny Cichopek w rozmowie z „Jastrząb Post” odniósł się jednak dość enigmatycznie:

Co do Kasi Cichopek, to nie mogę jeszcze odpowiedzieć na to pytanie. W każdym razie pracujemy nad programem porannym. 

ZOBACZ TEŻ: Beata Tadla popełniła wielki błąd w "PnŚ". Mocne

Czy Katarzyna Cichopek znajdzie pracę w Polsacie?

Do potencjalnej współpracy Katarzyny Cichopek ze stacją Polsat odniosła się także Nina Terentiew. W rozmowie z „Pudelkiem” wyjaśniła, że jej zdaniem w tej chwili gwiazda jest tak silnie kojarzona z TVP, że będzie musiało upłynąć nieco czasu, zanim będzie mogła znaleźć zatrudnienie w konkurencyjnych stacjach. 

Także portal „Shownews” skontaktował się ze swoim informatorem, który jest pracownikiem Polsatu. Jak ujawniono, w chwili obecnej nie ma takich propozycji, by Katarzyna Cichopek miała zostać zatrudniona w Polsacie.

Na razie nie ma żadnej propozycji. Były pewne pomysły, ale na ten moment nie ma żadnej oferty dla pani Katarzyny Cichopek.

Choć wszystko wskazuje na to, że do transferu w najbliższym czasie nie dojdzie, nie sposób nie odnieść wrażenia po przeczytaniu tych wypowiedzi, że coś faktycznie jest na rzeczy. Kto wie, może to po prostu mydlenie oczu widzom, by później byli zaskoczeni?

Katarzyna Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF 1.jpg
Katarzyna Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF 2.jpg
Katarzyna Cichopek w „Pytaniu na śniadanie”, fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post, Pudelek, Shownews

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego