Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cichopek ogłasza zwolnienie, a w TVP pokazali coś takiego. Ludzie kompletnie zgłupieli, domagają się jednego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.01.2024 15:14

Cichopek ogłasza zwolnienie, a w TVP pokazali coś takiego. Ludzie kompletnie zgłupieli, domagają się jednego

Katarzyna Cichopek, TVP
Szokujące treści TVP po zwolnieniu Kasi Cichopek. Fot. KAPiF, screen TVP

Katarzyna Cichopek zaskoczyła dziś wszystkich swoich wiernych fanów nagłą wiadomością o zakończeniu swojej przygody w “Pytaniu na Śniadanie”. Widzowie zareagowali na te przykre doniesienia jednoznacznie. Tymczasem gdy ubolewają nad stratą ulubionych prowadzących, TVP wydaje się zupełnie niewzruszone. Fani nie mogli dłużej milczeć i w komentarzach wylali swoją frustrację, domagając się przy tym jednej rzeczy.

Katarzyna Cichopek pożegnała się z "Pytaniem na Śniadanie" TVP

Katarzyna Cichopek od września 2020 roku pełniła funkcję prowadzącej “Pytanie na Śniadanie”. Zarówno na ekranie, jak i w życiu, partnerował jej Maciej Kurzajewski, z którym tworzyła świetnie uzupełniający się duet. Odkąd tylko para zaczęła ze sobą współpracować, widzowie obdarzyli ich ogromną sympatią. We wtorek rano okazało się jednak, że to, w jakim stopniu lubiani lub profesjonalni byli dziennikarze, nie ma znaczenia, ponieważ nikt z nich nie może być pewny swojej posady!

Cichopek i Kurzajewski ledwie kilka godzin temu opublikowali oświadczenie, w którym pożegnali się ze śniadaniówką TVP. W emocjonującym wpisie podziękowali swoim przełożonym, ekipie z planu, gościom programu oraz widzom, którzy wiernie śledzili wydania z ich udziałem od 2020 roku. Pod postem byłych już prowadzących natychmiast zaroiło się od rozgoryczonych komentarzy fanów. W tym samym czasie, gdy oni rozpaczają nad odejściem swoich ulubieńców, w mediach społecznościowych TVP ukazują się zaskakujące treści!

Polacy tak zareagowali na zwolnienie Cichopek i Kurzajewskiego. Wielka burza w komentarzach, lepiej siadajcie Widzowie "Pytania na śniadanie" będą zbierać szczęki? Szok, jakie znów mają szykować zmiany

Szokujące, co TVP pokazało po odejściu Katarzyny Cichopek

Podczas gdy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski otrzymują wyrazy wsparcia od fanów z całej Polski, w mediach społecznościowych oficjalnego profilu “Pytanie na Śniadanie” ukazała się zaskakująca relacja. Przedstawiciele stacji codziennie starają się zaangażować widzów w aktywność na Instagramie. Z tego powodu publikują na story mnóstwo kadrów zza kulis produkcji oraz śmiesznych momentów, które zwykle nie ukazują się w finalnej wersji show. Nie inaczej stało się również i dziś.

Na relacji “Pytania na Śniadanie” ukazało się kilka ujęć, podczas których dziennikarze, którzy jeszcze nie stracili posady, powitali widzów śniadaniówki TVP i z uśmiechem zaprosili ich do oglądania. Na kolejnych kafelkach nie zabrakło śmiechu oraz żartów. Tuż po tym, jak Cichopek oznajmiła swoje odejście z “Pytania na Śniadanie” ukazał się również post, na łamach którego prowadzący życzyli internautom udanego dnia. W jego treści nie ma jednak ani słowa o najbardziej emocjonującym wydarzeniu, czyli zakończeniu współpracy śniadaniówki z Kurzajewskim i Cichopek. Tego fani już nie mogli znieść.

Projekt bez nazwy (35).png
Szokujące treści TVP po zwolnieniu Kasi Cichopek. Fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Projekt bez nazwy (34).png
Szokujące treści TVP po zwolnieniu Kasi Cichopek. Fot. instagram.com/pytanienasniadanie
Projekt bez nazwy (33).png
Szokujące treści TVP po zwolnieniu Kasi Cichopek. Fot. instagram.com/pytanienasniadanie

ZOBACZ TEŻ: Cichopek i Kurzajewski odchodzą z "Pytania na śniadanie". Właśnie trzasnęły nagłe wieści. “Dziękujemy”

Ostra reakcja internautów na treści publikowane przez TVP po zwolnieniu Cichopek

Na przestrzeni ostatnich tygodni niemal cała “stara” ekipa “Pytania na Śniadanie” została zwolniona. Z programem pożegnali się m.in. Ida Nowakowska, Anna Popek, Małgorzata Opczowska, Robert Rozmus czy Małgorzata Tomaszewska. Dziś do grona tych osób dołączyli również Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Reakcja dużej liczby widzów na tą rewolucję okazała się jednomyślna — nie tylko nie są oni w stanie pogodzić się z odejściem ulubionych prowadzących, ale również  grożą bojkotem śniadaniówki. 

Pod najnowszym postem opublikowanym na oficjalnym profilu “Pytania na Śniadanie” wciąż przybywa nowych komentarzy, w których internauci żądają oficjalnego oświadczenia o usunięciu z produkcji uwielbianych prowadzących. Pod wpisem rozpętała się ogromna burza…

  • PNŚ widząc niezadowolenie widzów, a chyba ich zdanie liczy się najbardziej, proszę o wydanie oficjalnego oświadczenia, z jakiego powodu prowadzący, którzy wykonywali swoją pracę bardzo dobrze, są zwalniani. Proszę nie straszyć ludzi blokowaniem, bo problem będzie miało tylko i wyłącznie PNŚ jeśli oglądalność spadnie i staniecie się nieopłacalni. Proszę o wyjaśnienia nam, widzom, dlaczego zwolnieni zostali prowadzący obdarzani sympatią?! (…) Bez nas widzów to nie ma sensu i weźcie sobie to do przemyślenia, co robicie i w imię czego...
  • Pnś jesteście BEZNADZIEJNI!!! W OGÓLE NIE liczycie się ze zdaniem widzów! Chcemy starej ekipy, a nie ludzi Tuska! To jest drugie TVN! W większości chcemy prezenterów, ze starej ekipy, a nie sztywniaków z TVN i inni stacji. Już nie jesteście ta samą śniadaniówką co kiedyś, a tak was lubiłam.
  • Usunąć najlepszą parę z pytania Kasię i Maćka, robi się druga telewizja TVN. Od dziś Pytanie w moim telewizorze nie istnieje!!!Żałośni jesteście – czytamy.
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz