Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Cichopek wydała pilne oświadczenie. Padła ofiarą oszustów, dopuścili się okropnych czynów
Julia Bogucka
Julia Bogucka 03.02.2024 13:02

Katarzyna Cichopek wydała pilne oświadczenie. Padła ofiarą oszustów, dopuścili się okropnych czynów

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek przechodzi ostatnio trudny okres. Ma to związek ze zmianami, do których doszło w Telewizji Polskiej. Po latach pracy prezenterka musiała pożegnać się z prowadzeniem programu porannego “Pytanie na Śniadanie”. Ponadto w ostatnim czasie jej wizerunek został wykorzystany w niecnym celu. Aktorka wystosowała oświadczenie.

Katarzyna Cichopek nie ma dobrej passy

Ostatnie tygodnie nie są zbyt pomyślne dla aktorki i prezenterki. Wszystko zaczęło się od rewolucji w mediach publicznych, przez którą kariery telewizyjne wielu osób stanęły pod znakiem zapytania. Niedługo później podjęto decyzję o zwolnieniu wszystkich dotychczasowych prowadzących popularnego programu porannego “Pytanie na Śniadanie”. Jedną z tych osób była właśnie Katarzyna Cichopek.

KAPIF_oryginal_K1134564F.jpg
Źródło: KAPiF

Niektóre zmiany wprowadzane do Telewizji Polskiej spotykają się z nieprzychylnym odbiorem ze strony widzów. Tego typu kontrowersję wzbudziło między innymi zrezygnowanie ze współpracy z będącą obecnie w ciąży Małgorzatą Tomaszewską. Fani pary, jaką stanowiła Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim w studiu TVP2, również skrytykowali podejmowane przez nowe kierownictwo decyzje. Eks-prowadzący udostępnili oświadczenie w tej sprawie w swoich mediach społecznościowych.

Balsam na serce, ale klęska dla wizerunku? „Jest Pan żenujący”. Po tym, co wrzucił Hakiel, fani mieszają go z błotem Kurzajewski przyłapany z Dodą! Co na to Cichopek? Czy o „frajdzie ze spotkania z królową” wie jego wybranka?

Katarzyna Cichopek wciąż jedną z największych gwiazd

Prezenterka telewizyjna postanowiła się jednak nie załamywać. Nic dziwnego, bowiem od lat jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. Swoją medialną karierę rozpoczęła pod koniec lat 90., kiedy wystąpiła jako Elżutka w serialu “Boża podszewka”. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Kingi Zduńskiej portretowana w “M jak miłość”. W 2006 roku zdobyła tytuł najpiękniejszej Polki w plebiscycie organizowanym przez “Vivę!”.

Katarzyna Cichopek przez pewien czas uchodziła również za autorytet w kwestiach wychowawczych, co poskutkowało wydaniem trzech poradników dla mam. Angażowała się również w akcje społeczne dotyczące między innymi profilaktyki raka piersi. Od września 2020 roku do niedawna współprowadziła program emitowany na antenie TVP2 “Pytanie na Śniadanie”.

ZOBACZ TEŻ: Nie tak miało być! Niebywałe doniesienia o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustwa

Tak duża popularność, prócz zalet, obarczona jest wieloma wadami. Osoby znane o wiele częściej mogą paść ofiarą oszustwa, a w obliczu tak wysoko rozwiniętej sztucznej inteligencji staje się to niemal codziennością. Podobny los dotknął w ostatnim czasie Katarzynę Cichopek. W sieci umieszczono artykuł reklamujący środek na odchudzanie. Za jego promocję miała odpowiadać znana prezenterka telewizyjna.

"Spuścił powietrze na moich oczach!" Katarzyna Cichopek opowiedziała, jak schudła 18 kilogramów w zaledwie dwa miesiące i pokazała płaski brzuch - czytamy w tytule artykułu.

Aktorka niezwłocznie poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych, że jest to fałszywa informacja. 

Oszustwo. Nie mam z tym produktem nic wspólnego!

Katarzyna Cichopek nie jest jedyną gwiazdą, która padła ofiarą tego typu działań. Niedawno w nieprawdziwym wywiadzie z Marcinem Prokopem, Jan Englert miał reklamować leki na nadciśnienie. To kolejna próba oszukania wielu osób poprzez wykorzystanie wizerunku osoby będącej autorytetem.