Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wygoda wreszcie odpowiada Kaczorowskiej! Poszło o angaż w TzG
Julia Bogucka
Julia Bogucka 11.04.2024 18:02

Wygoda wreszcie odpowiada Kaczorowskiej! Poszło o angaż w TzG

Tomasz Wygoda, Agnieszka Kaczorowska
Fot. KAPiF

Trwa 14. sezon programu “Taniec z Gwiazdami”, w którym zaszło wiele zmian. Jedną z kluczowych jest ta w składzie jurorów. Obok Iwony Pavlović zasiedli Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Tego ostatniego w mocnych słowach skomentowała jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska. Tancerka doczekała się odpowiedzi.

W tym roku w programie "Taniec z Gwiazdami" wprowadzono zmiany

Trwa czternasta edycja programu, w którym celebryci i profesjonaliści sprawdzają swoje umiejętności taneczne w walce o Kryształową Kulę. Minęło już ponad sześć tygodni od premierowego odcinka, a tej niedzieli po raz kolejny sprawdzimy, kto najlepiej potrafi się poruszać, a czyje nogi służą jednak do innych aktywności. Wiele osób wybrało już swoich faworytów, którym będą kibicować aż do wielkiego finału. Warto zaznaczyć, że to właśnie głosy widzów mają duży wpływ na to, kto przejdzie do kolejnego odcinka.

W tym roku w programie “Taniec z Gwiazdami” doszło do szeregu zmian. Lokalizacja realizowania formatu została przeniesiona z ATM Studio do kompleksu Cyfrowego Polsatu przy ulicy Łubinowej. Miało to związek z potrzebą większej przestrzeni oraz zaplanowanych zmian w scenografii. Jednak to niejedyne, co się zmieniło w 14. edycji tanecznego programu.

KAPIF_oryginal_K1187572F.jpg
Fot. KAPiF

Modyfikacje zaszły również w składzie jurorów. Choć niezmiennie od 2005 roku za stołem sędziowskim zasiada Iwona Pavlović, jej towarzysze co jakiś czas są wymieniani na nowych. Niektórzy zagrzali miejsce tylko przez jeden sezon, inni kilka lat oceniali występy uczestników walczących o Kryształową Kulę. W tym roku rolę jurorów w formacie “Taniec z Gwiazdami” objęli również Ewa Kasprzyk, Tomasz Wygoda i Rafał Maserak.

Widzowie byli rozczarowani: "To kpina"! Ostre komentarze po werdykcie w TzG Na to Aleks Mackiewicz przeznaczy pieniądze z ostatniego odcinka TzG

Agnieszka Kaczorowska chciała zasiąść w jury?

Stół sędziowski programu “Taniec z Gwiazdami” okazuje się być dość pożądanym miejscem, w którym chciałoby zasiąść o wiele więcej osób, niż wybrana czwórka oceniająca zmagania uczestników. Jedną z nich jest Agnieszka Kaczorowska, która wzięła udział w castingu na jurorkę formatu. Jak się okazało, niestety bezskutecznie. Jakiś czas temu w rozmowie z “Plotkiem” postanowiła skomentować ostateczny dobór sędziów, skupiając się na jednym z nich.

KAPIF_oryginal_K1159329F.jpg
Fot. KAPiF

Może jestem za bardzo zawodowa i profesjonalna we wszystkim, co robię, natomiast jest to człowiek z zupełnie innego świata tańca i prawdopodobnie będzie skupiał się na walorach artystycznych, emocjonalnej części występów itd. Jest to człowiek wywodzący się z innego stylu tańca. Wszyscy tancerze, żeby dowiedzieć się, kim jest, musieli go wygooglać, czyli dla tancerzy towarzyskich nie jest autorytetem. Tak jak ja jestem nikim w świecie hip-hopu i nigdy nie podjęłabym się oceniania hip-hopowego konkursu, bo nie jestem w tym specjalistą. Może pan Tomasz ma jakieś tam doświadczenie, może zna to wszystko, ale dla mnie jest to trochę jak sędzia piłki nożnej sędziujący siatkówkę, bo też jest na boisku i też jest piłka - mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Przez dłuższy czas Tomasz Wygoda nie wypowiedział się szerzej na temat tego, co myśli o nim tancerka. Udzielił tylko krótkiego komentarza dla “Pomponika”.

Nie znam pani Kaczorowskiej, ale zrobię jej satysfakcję i powiem, że to po części jest prawda.

ZOBACZ TEŻ: Roxie znów zachwyciła w TzG, ale dla jej mamy to był fatalny wieczór

Tomasz Wygoda odpowiedział Agnieszce Kaczorowskiej

W niedawnym wywiadzie udzielonym “Plejadzie” juror rozwinął temat i podkreślił, że wiele lat w branży nauczyło go, aby nie przejmować się zbytnio słowami krytyki ze strony innych. Nie powstrzymał się jednak od szerokiego komentarza na temat wypowiedzi Agnieszki Kaczorowskiej.

KAPIF_oryginal_K1187575F.jpg
Fot. KAPiF

Na szczęście mam swoje doświadczenie. Mamy też długą tradycję stoicyzmu jako filozofii. Między bodźcem a tym, jak zareaguję — tutaj wydłużam swój czas. Ale podstawową rzeczą jest to, że jej ocena nie jest związana kompletnie ze mną. Bo jeśli ona może mieć jakiekolwiek żale czy pretensje, to powinna mieć je przede wszystkim do siebie. Dlaczego nie jest na tym miejscu? Przecież nikt nam w życiu nie kradnie rzeczy, nikt nam ich nie zabiera. I ja też nie jestem osobą, która komuś krzesełko spod "czterech liter" wyciąga. Myślę, że takie postrzeganie jest zbyt emocjonalne, trochę niepotrzebne - stwierdził Tomasz Wygoda.

Juror dodał również, że biorąc pod uwagę wiek Agnieszki Kaczorowskiej, według niego będzie miała jeszcze czas na zasiadanie za stołem jurorskim programu “Taniec z Gwiazdami”. Polecił jej oraz innym młodym tancerzom czerpanie radości z występowania na scenie, zanim zostaną sędziami.