Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Pavlović: "Jestem zniewolona". Roxie Węgiel aż podniosła jury
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 05.05.2024 20:48

Pavlović: "Jestem zniewolona". Roxie Węgiel aż podniosła jury

Roxie Węgiel, Michał Kassin, Iwona Pavlović
Fot. KAPiF

Roksana Węgiel to jedna z artystek, które pojawiły się w finale programu “Taniec z Gwiazdami”. Tym razem będzie musiała zmierzyć się wraz z Anitą Sokołowską i Julią “Maffashion” Kuczyńską. Jednak 5 maja 2024 roku, wokalistka pokazała, na co ją stać na parkiecie!

Finał programu "Taniec z Gwiazdami" już dziś!

Program “Taniec z Gwiazdami” dobiega końca. Oznacza to, że w niedzielę, 5 maja 2024 roku będziemy mieli okazję poznać zwycięzcę. O Kryształową Kulę wyjątkowo powalczą nie dwie, a aż trzy pary

W wiosennej edycji tanecznego show Polsat zaskakuje swoimi decyzjami. Na początku w pierwszym odcinku nie odpadła żadna gwiazda, ale w trzecim epizodzie pożegnaliśmy dwójkę uczestników.

KAPIF_1000pix_K1183674F.jpeg
Fot. KAPIF, Beata Olga Kowalska i Filip Chajzer i ich taneczni partnerzy
Sceny na próbach przed finałem TzG. Jak Maffashion to zrobi, Maserak wystrzeli z fotela Hakiel podjął ważną decyzję. Wszystko przez Kaźmierską

Roksana Węgiel zaskakuje w "Tańcu z Gwiazdami"

Roksana Węgiel to faworytka do zgarnięcia Kryształowej Kuli w programie “Taniec z Gwiazdami”. Wokalistka bije rekordy w punktacji od jurorów i ani razu nie stała wśród dwóch zagrożonych par. Jak padło w filmie przed ich pierwszym występem, aż siedem razy otrzymali maksymalną liczbę punktów od sędziów. Michał Kassin stwierdził, że niektórzy uważają, że jest to rekord formatu.

Węgiel bardzo dobrze przygotowuje się do programów na żywo. Wiadomo, że ambitnie podchodzi do powierzonych jej zadań i nie lubi zostawiać spraw niedokończonych. Nie tylko Iwona Pavlović i jej koledzy z jury zachwycają się tańcem zwyciężczyni Eurowizji Junior

Roksana nie tylko wygrywa Eurowizję Junior, ale również pomyliła programy! To Taniec z Gwiazdami, a nie taneczna Eurowizja - powiedział Krzysztof Ibisz w jednym z programów.

KAPIF_1000pix_K1200811F.jpeg
Fot. KAPIF, Roksana Węgiel i Michał Kassin

Roxie Węgiel i Michał Kassin wykonali paso doble

Nadszedł czas na pierwszy taniec w wykonaniu Roxie Węgiel i Michała Kassina. Para powtórzyła swoje paso doble, które wykonali w trzecim odcinku programu “Taniec z Gwiazdami”. W tle słychać było utwór “Gimme! Gimme! Gimme!” zespołu ABBA. Układ jak zwykle wzbudził olbrzymie emocje i wywołał w jurorach zachwyt. Cały stół sędziowski powstał, pokusił się nawet na metaforyczne komentarze powiązane z żywiołami. Krzysztof Ibisz tuż po występie nazwał wokalistkę “znakiem jakości programu” oraz “brylantem naszej edycji”.

Jak ty tańczysz, ja cała drżę, dech mi zapiera w piersiach, ja jestem zniewolona. Drążysz pomału jak woda tę ścieżkę w naszych sercach, w moim jest rów mariański przez ciebie - skomentowała Iwona Pavlović.

Tomasz Wygoda podkreślił, że paso doble wykonane w trzecim odcinku było momentem przełomowym dla Roxie Węgiel.

Doszło do zderzenia płyt na dnie morza i oceanu, bo tam poszło tsunami, ten taniec się odblokował - podążał za metaforą wody.

Ewa Kasprzyk i Rafał Maserak podzielali zachwyt pozostałej dwójki jurorów. Ten ostatni stwierdził, że na parkiecie wydarzyła się burza i lawina emocji. Nie było zaskoczeniem, kiedy każdy z sędziów uniósł do góry tabliczkę z dziesięcioma punktami.

KAPIF_oryginal_K1200988F.jpg
Fot. KAPiF