Lifestyle.Lelum.pl > Kontuzja

Kontuzja

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel
17.04.2024 08:52 Nikt nie wiedział, co Dagmara ukryła przed jurorami TzG. Co teraz?

Dagmara Kaźmierska bierze udział w obecnej odsłonie “Tańca z Gwiazdami” i chociaż dostaje najniższe noty, dzięki głosom widzów z odcinka na odcinek przechodzi dalej. W ostatnim epizodzie show wypadła wyjątkowo słabo. Wiemy, co było tego powodem.

Andrzej z Plutycz
28.03.2024 21:02 Andrzej z Plutycz ma problemy ze zdrowiem

Bohater serialu “Rolnicy. Podlasie” nie ma ostatnio łatwo. Już dwa razy zdecydował się na pobyt w sanatorium w Szklarskiej Porębie. Okazuje się, że mężczyzna ma problemy ze zdrowiem. Potrzebuje specjalnego sprzętu.

taniec z gwiazdami
20.09.2021 16:43 ”Taniec z gwiazdami”: Iza Małysz skarży się na ból. Udział w programie stoi pod znakiem zapytania

Izabela Małysz występuje w najnowszym sezonie show Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Niestety jest poważne ryzyko, że żona Adama Małysza będzie musiała zrezygnować z uczestnictwa. Powodem są poważne problemy ze zdrowiem. Występy Izabeli Małysz są bardzo chwalone przez jurorów programu, co zresztą budzi w widzach sprzeczne emocje (więcej TUTAJ). Teraz jednak kobieta ma większe problemy, niż komentarze w internecie. Pomponik dotarł do informacji, że Izabela po ostatnich treningach do programu nabawiła się poważnych kontuzji. Jej udział w kolejnym odcinku stoi pod znakiem zapytania.

25.08.2021 14:01 Poznaliśmy kulisy ślubu Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Krzysztof Ibisz niedawno wziął ślub! Trzecią żoną znanego dziennikarza jest Joanna Kudzbalska. Wesele musiało być naprawdę szalone, bo fotoreporterzy odkryli, że partnerka Ibisza miała po nim… prawdziwe rany! Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są w związku od ponad roku. Niedawno para wzięła ślub. Na weselu bawiło się wielu znanych gości, w tym była żona prezentera, Anna Zajdler. Już ona wspominała, że impreza była bardzo udana, o czym pisaliśmy tutaj.

Sławomir Peszko
13.03.2021 14:02 Sławomir Peszko miał wypadek. ,,Pech mnie nie opuszcza”

Były reprezentant Polski w piłkę nożną, Sławomir Peszko poinformował na Instagramie, że odniósł poważną kontuzję. Wcześniej piłkarza uprzedziło stowarzyszenie kibiców klubu Wieczysta Kraków, w którym obecnie występuje. Do wypadku doszło podczas sparingu Krakowskiego klubu z Popradem Muszyna. Lekarze stwierdzili złamanie kości śródręcza. Piłkarza czeka długa przerwa. Kariera piłkarza nie należy do najdłuższych, jednak często bywa owocna i udana. O takim przebiegu lat bez wątpienia może mówić Sławomir Peszko, który mimo tego, że ma już 36-lat na karku dalej bawi się piłką, kopiąc w małopolskiej lidze okręgowej. Niestety z powodu kontuzji czeka go kilkutygodniowa przerwa.