Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nicola z “Rolnika” przyznała się do relacji
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.02.2024 07:40

Nicola z “Rolnika” przyznała się do relacji

Nicola i Darek "Rolnik szuka żony"
Kadry z programu "Rolnik szuka żony" prod. TVP sezon 9 odcinek 12, sezon 10 odcinek 12

Ostatnia edycja “Rolnik szuka żony” wzbudziła w widzach ogromne emocje. Jednym z kulminacyjnych momentów było rozstanie Darka i Nicoli, którzy wcześniej zapowiadali się na bardzo zgraną parę. Niestety ich relacja nie przetrwała dłużej niż tydzień. 22-latka nie zamierza jednak załamywać się na długo i już bawi się na imprezach w doborowym towarzystwie. Pamiętacie go?

Nicola z "Rolnik szuka żony" była charakterystyczną postacią

Jesienią ubiegłego roku byliśmy świadkami 10. odsłony niezwykle popularnego programu, w którym rolnicy i rolniczki z całej Polski postanowili odszukać na oczach milionów widzów miłość swojego życia. W jubileuszowej serii nie zabrakło wielu emocji oraz postaci, które dzięki potędze mediów społecznościowych zostały z nami na dłużej. Fani programu “Rolnik szuka żony” do dziś sprawdzają, co słychać u ich ulubionych uczestników.

Jedną z osób, która zwróciła szczególną uwagę widzów, była Nicola, pochodząca z województwa Kujawsko-Pomorskiego dziewczyna, która w 10. edycji formatu podjęła się walki o serce rolnika Dariusza. 22-latka przyznawała, że wizytówka mężczyzny zrobiła na niej olbrzymie wrażenie, a jako że wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, poczuła impuls do działania.

Anna Bardowska pokazała sypialnię. Internauci ruszyli z komentarzami Waldemar z „Rolnik szuka żony” apeluje. Chodzi o protest

Nicola z "Rolnik szuka żony" nie ułożyła sobie życia z Darkiem

Wszystko układało się niezwykle dobrze, bowiem Nicola najpierw dostała się do grona trzech finalistek, które zamieszkały w gospodarstwie Darka, a następnie okazało się, że wyraźnie wpadła rolnikowi w oko. 

“To bardzo pozytywna osoba. Lubię takie dziewczyny jak ona, jak są konkretne i dużo się śmieją”

- opowiadał o Nicoli Dariusz w programie “Rolnik szuka żony”.

Niestety sielanka nie potrwała długo. Mimo tego, że rzeczywiście tych dwoje zapowiadało się na naprawdę szczęśliwą relację, krótko po zakończeniu nagrań do formatu rolnik podjął decyzję o rozstaniu. Para spędziła ze sobą tydzień, po którym drogą internetową Darek poinformował Nicolę o tym, że z nią zrywa. W wielkim finale show powiedział również te słowa:

“Nicola przy bliższym poznaniu straciła. Zachowywała się jak dziecko”

ZOBACZ TEŻ: Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji

Nowa relacja w życiu Nicoli z "Rolnik szuka żony"?

Wygląda jednak na to, że Nicola nie załamała się na długo po tym przelotnym związku z Darkiem poznanym w programie “Rolnik szuka żony”. Dziewczyna pozostaje aktywna w mediach społecznościowych i zgromadziła na Instagramie pewne grono fanów. Tam pokazuje swoje codzienne życie i dzieli się jego blaskami i cieniami. Nie brakuje również relacji z imprez, w których uczestniczy.

Widzowie w pewnym momencie zaczęli podejrzewać, że Nicola spotyka się z Mikołajem, który również wystąpił w 10. edycji serii programu “Rolnik szuka żony”. Wywoływało to lekką konsternację, bowiem ten sam rolnik w show poznał Adriannę, z którą bardzo szybko podjął decyzję o zaręczynach. Co więc się tam wydarzyło? Internauci zasypali Nicolę pytaniami o mężczyznę i ta w końcu postanowiła na nie odpowiedzieć.

“Tylko się przyjaźnimy. Mój męski bff w programu. Fajny gość!”

- napisała Nicola w swoich mediach społecznościowych pod zdjęciem w towarzystwie Michała.

pasted image 0.png
Źródło: Instagram @nicolagaw