Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.02.2024 10:31

Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji

Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji
Wielki powrót gwiazdy “Rolnika” do telewizji, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"; Facebook

Program “Rolnik szuka żony” cieszy się niesłabnącą popularnością i sympatią telewidzów. Dla wielu uczestników format stał się szansą na poznanie upragnionej drugiej połówki lub też przepustką do wielkiej kariery. Teraz jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci show po latach wraca do telewizji i pojawi się w innym kultowym programie.

"Rolnik szuka żony" zapewnił wielu uczestnikom wielką popularność

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że randkowe show Telewizji Polskiej jest obecnie jednym z najpopularniejszych programów stacji. “Rolnik szuka żony” doczekał się już dziesięciu edycji, a internauci wciąż domagają się kolejnych odcinków, w których poznają nowych bohaterów.

I chociaż formuła programu ma na celu odnalezienie miłości dla piątki startujących tam rolników i rolniczek, dla wielu uczestników reality show stało się okazją do zaistnienia w polskim show-biznesie i rozwoju swojej kariery zawodowej. Przykładem może być między innymi małżeństwo Ani i Grzegorza Bardowskich, którzy nie tylko poznali tam siebie, ale też zyskali grono wiernych fanów, które obecnie śledzi ich poczynania w social mediach.

Anna Bardowska przekazała smutne wieści. Potrzebna pomoc Ania Bardowska przypadkowo poinformowała o ciąży? Rolniczka szybko zabrała głos, ale wieści

Gwiazda "Rolnik szuka żony" powraca po latach

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek kultowego show Telewizji Polskiej była bez wątpienia Jessica Miemiec, która zadebiutowała na planie w 2018 roku. Gwiazda wystąpiła jako jedna z dziewczyn walczących o serce rolnika, lecz finalnie nie udało jej się zbyt długo zagościć w programie.

Kobieta nie ukrywała, że od zawsze ciągnęło ją w stronę polskiego show-biznesu, a udział w “Rolnik szuka żony” był dla niej okazją do zaistnienia w mediach. Niedługo później Jessica Miemiec pojawiła się również w innych produkcjach, w tym reality show “Jak matka z córką”, “Shopping Queens”, a nawet "Magii nagości", czym wywołała masę kontrowersji. Sama gwiazda zapewniła jednak, że było to bardzo przyjemne doświadczenie.

Była bardzo swobodna atmosfera i normalnie się rozebrałam, nie było problemu. Troszkę się stresowałam, ale była taka luźna atmosfera, że nie było naprawdę czym się stresować. Ja się tym nie przejmuję. Idę przed siebie i nie patrzę na to. Udaję, że nie widzę tych ludzi, bo nie ma czym się przejmować - wyznała dziewczyna po udziale w kontrowersyjnym show.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z “Rolnik szuka żony” po raz pierwszy wyznał, co tak naprawdę uważa o Annie. Te słowa mogą szokować.

Jessica Miemiec z "Rolnik szuka żony" powraca do telewizji

Wszystko wskazuje na to, że uczestniczka kultowego show TVP znowu nie da nam o sobie zapomnieć. Jessica Miemiec już niedługo zadebiutuje w kolejnym telewizyjnym show. Tym razem gwiazda “Rolnik szuka żony” chce spróbować swoich sił na planie “Pamiętników z wakacji”.

Jak wynika z informacji przekazanych przez producentów, kobieta pojawi się w kilku odcinkach reality show. Wszystko z powodu nowej formy produkcji, w której będziemy mieć okazję zobaczyć rozbudowaną historię każdego z uczestników. W każdym wydaniu poznamy dwójkę bohaterów, a ich losy będą kontynuowane przez kolejne odcinki. 

Co ciekawe, Jessica Miemiec nie będzie jedyną gwiazdą, która zagości w tym programie. Juz teraz wiadomo, że w “Pamiętnikach z wakacji” ma pojawić się również znana z “Królowych życia” Dagmara Kaźmierska.