Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zadała mu jedno pytanie. Odpowiedź Darka rozsierdziła fanów „Rolnika” do reszty. „Szanuj się dziewczyno”
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 04.12.2023 11:23

Zadała mu jedno pytanie. Odpowiedź Darka rozsierdziła fanów „Rolnika” do reszty. „Szanuj się dziewczyno”

Nicola, Dariusz, Rolnik szuka żony
Ostre komentarze widzów programu po słowach Darka. Fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Finał 10. edycji programu “Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany w nadchodzącym tygodniu. Jednak po premierze najnowszego odcinka fani sceptycznie patrzą na relacje niektórych uczestników. Okazuje się, że Darek po raz kolejny wywołał swoją odpowiedzią spore kontrowersje. Widzowie nie dobrnęli jeszcze do końca 10. edycji, a już nie mieści im się w głowie, jak Nicola mogła chcieć kontynuować tę relację!

"Rolnik szuka żony": Dariusz budzi wiele kontrowersji

10. edycja programu “Rolnik szuka żony” wywołuje wśród widzów sprzeczne emocje. Okazuje się, że fani show dzielą negatywne odczucia względem Waldemara czy Dariusza. Obaj stali się ofiarami hejtu w Internecie, choć obaj sprawiają wrażenie, jakby ten fakt im nie przeszkadzał. Wręcz przeciwnie, Darek zachowuje się, jakby chciał swoim zachowaniem jeszcze bardziej rozsierdzić Internautów. Znowu mu się to udało!

W odcinku, który miał premierę tydzień temu, Dariusz dopuścił się wobec Nicoli wielu ordynarnych komentarzy. Zachowanie rolnika zostało ostro skomentowane w sieci, jednak gdy portal “Plejada” skontaktował się z mężczyzną, by wytłumaczyć zaistniałą na antenie sytuację, ten nie widział w niej nic nietaktownego. Przyznał jedynie, że nie czyta komentarzy widzów, jednak nie ma nic do ukrycia. Co więcej, stwierdził, że “niczego nie żałuje i nic by nie zmienił”. Ta wypowiedź przelała szalę goryczy. Fani myśleli, że Dariusz już więcej ich nie zaskoczy, jednak w najnowszym odcinku show znów doprowadził widzów do szewskiej pasji!

"Rolnik szuka żony": Spotkali się w 4 oczy, a Dariusz zrobił coś TAKIEGO. Fani wpadli w szał “Rolnik szuka żony”: Niebywałe, to przecież byli faworyci edycji! Fani nie mają złudzeń. “Nic z tego nie będzie”

"Rolnik szuka żony": Szokujące zachowanie Dariusza

Najnowszy odcinek programu “Rolnik szuka żony” po raz kolejny zaskoczył fanów, jednak w negatywny sposób. Dariusz i Nicola udali się razem na romantyczną kolację, gdzie mieli okazję porozmawiać o swoich uczuciach. Podczas gdy Nicola sprawiała wrażenie nieco zestresowanej, ale równocześnie podekscytowanej całą sytuacją, tak rolnik czuł się, jak zwykle, bardzo pewny siebie. W jednym z wywiadów na osobności dziewczyna wyznała, że ma obawy względem potencjalnego partnera:

Mam jakąś obawę, bo nie chcę być zraniona… Ale takie jest życie, nie? – starała się nie przejmować.

Podczas rozmowy z Darkiem jego potencjalna ukochana nie ukrywała, że bardzo ciekawi ją, jak potoczy się ich wspólna przyszłość. Próbowała jakoś zachęcić mężczyznę do rozmowy na ten temat, jednak ten odpowiadał dość wymijająco. Gdy Nicola zapytała go, czy myśli, że przyjadą razem jako para na podsumowanie, odparł:

Na pewno się spotkamy.

Fakt, iż Dariusz nie potrafił jasno określić swoich uczuć i po raz kolejny zachowywał się, jakby chciał zbyć Nicolę, sprawił, że fani nie ukrywali swojej złości w komentarzach!

ZOBACZ TEŻ: „Dzieci zabrane przez dwa pogotowia”. Dramatyczne szczegóły wypadku Bardowskich wyciekły. W takim są stanie

"Rolnik szuka żony": Oburzeni fani rozpętali w komentarzach piekło

Widzowie “Rolnik szuka żony” zawsze chętnie udzielają się w mediach społecznościowych programu. Pod najnowszym fragmentem z odcinka, który ukazał sytuację z kolacji Dariusz i Nicoli, fani postanowili okazać swoje oburzenie. Zachowanie rolnika już niejednokrotnie było dla nich pretekstem, by zostawić po sobie komentarz, jednak tym razem wiele głosów uderzyło bezpośrednio w Nicolę. Widzowie dziwią się dziewczynie, że ta chce utrzymywać z nim jakikolwiek kontakt:

  • Biedna Nikola, znaj swoją wartość.
  • On chyba nie jest nią zbyt zainteresowany… Żal mi takich osób, które się zaangażują widać, że zależy im... Są trochę zwodzone.
  • Nie poniżaj się i uciekaj, on nie zasługuje na bycie z żadną kobietą, to narcyz.
  • Dziewczyno szanuj się, bo ten facet nie będzie cię szanować – czytamy w komentarzach.
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego