Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Rolnik": Nicola wspomniała o Darku. Wyznania mało kto się spodziewał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.02.2024 09:37

"Rolnik": Nicola wspomniała o Darku. Wyznania mało kto się spodziewał

Nicola nagle wspomniała o Darku
Nicola nagle wspomniała o Darku, fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Nicola i Darek swego czasu tworzyli jedną z ulubionych par widzów dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Niespodziewanie w finałowym odcinku okazało się, że rolnik podjął decyzję o zakończeniu relacji z ukochaną. Teraz uczestniczka wypowiedziała się na jego temat w swoich social mediach. Takich słów nikt się nie spodziewał.

"Rolnik szuka żony": Nicola i Darek byli ulubieńcami publiczności

Dziesiąta edycja kultowego show Telewizji Polskiej wywołała mnóstwo wrażeń, ale też kontrowersji. Chociaż początkowo widzowie byli zachwyceni zachowaniem rolników i ich podejściem do swoich partnerek, wszystko zmieniło się podczas ostatniej rozmowy z prowadzącą Martą Manowską w odcinku finałowym. Tak też było w przypadku Nicole i Dariusza.

Od samego początku para wydawała się nie widzieć poza sobą świata, a telewidzowie przewidywali im świetlaną wspólną przyszłość. Gdy tylko Darek wybrał Nicolę, fani programu “Rolnik szuka żony” nie mieli wątpliwości, że zakochani są idealnie dobrani, a do tego świetnie się ze sobą dogadują. Wszystko jednak zmieniło się o 180 stopni w finałowym odcinku reality show.

“Rolnik szuka żony”: Waldemar wcale nie chciał być rolnikiem. Miał inny plan na siebie. Proza życia mu go zabrała "Rolnik szuka żony": Ania i Jakub już po ślubie? W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

Dariusz zostawił Nicolę. O wszystkim powiedział w wielkim finale "Rolnik szuka żony"

Chociaż zakochani wydawali się być jedną z najpewniejszych par dziesiątej edycji randkowego show, wszystko zmieniło się podczas finałowego odcinka “Rolnika szuka żony”, w którym uczestnicy po raz ostatni spotkali się z Martą Manowską i zdradzili, czy ich związki przetrwały próbę czasu. Wtedy też Darek zdradził, że nie jest już z Nicolą.

Okazało się, że dziewczyna spędziła tydzień na jego gospodarstwie, jednak, gdy wróciła do domu, otrzymała wiadomość, która wywróciła jej życie do góry nogami. Darek postanowił zakończyć ich relację przez… wiadomość tekstową! Nicole nie kryła swojego żalu i zażenowania zachowaniem rolnika.

Co więcej, w finale okazało się, że krótko po emisji pierwszego odcinka “Rolnik szuka żony” Darek skontaktował się z drugą z kobiet, zaproszonych w show do jego gospodarstwa — Natalią. Rolnik wyznał jej wówczas, że żałuje swojego wyboru i dzisiaj wie, że to ona, a nie Nicola dotrwałaby z nim do końca show.

ZOBACZ TEŻ: Dorota z “Rolnik szuka żony” szczerze o relacji z Waldemarem. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Nicola wypowiedziała się na temat Darka

Od czasu finałowego odcinka “Rolnik szuka żony” minęło już trochę czasu, a w sieci dalej pojawiają się informacje na temat losów uczestników. Media są przede wszystkim zainteresowane związkiem Waldemara i Doroty oraz narzeczeństwem Ani i Kuby, którzy oczekują przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy.

Teraz jednak głos na temat swojego udziału w randkowym reality show zabrała Nicola. Dziewczyna odpowiedziała na pytanie internautki, która chciała wiedzieć, czy dziewczyna dalej ma żal do Darka za jego zachowanie w programie. Odpowiedź gwiazdy mogła zaskoczyć fanów.

Nie. Wraz z wybaczeniem odeszły wszelkie negatywne emocje. Życzę mu, aby był szczęśliwy - napisała na Instagramie uczestniczka “Rolnik szuka żony”. 

Nicola oprócz szczerej odpowiedzi zamieściła również motywujące nagranie, skupiające się na wybaczaniu. 

Rolnik szuka żony
Nicola wypowiedziała się na temat Darka, fot. Instagram/@nicolagaw
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy