Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Marta Paszkin z “Rolnika” pokazała swojego maluszka
Julia Bogucka
Julia Bogucka 23.02.2024 15:43

Marta Paszkin z “Rolnika” pokazała swojego maluszka

"Rolnik szuka żony" Marta Paszkin Paweł Bodzianny
Instagram @marta_paszkin

W programie “Rolnik szuka żony” poznało się wiele par, które postanowiły spędzić ze sobą resztę życia. Choć nie wszystkie związki przetrwały próbę czasu, nie można tego powiedzieć o Marcie Paszkin i Pawle Bodziannym, którzy poznali się w 7. edycji formatu. Para wzięła ślub i właśnie przywitała na świecie drugą wspólną pociechę. Mamy jej zdjęcie!

"Rolnik szuka żony" - Marta Paszkin zdobyła dużą popularność

Popularny program przedstawiający perypetie właścicieli i właścicielek gospodarstw z całej Polski już niemal od dekady gromadzi przed telewizorami rzesze widzów. Format ma na swoim koncie dziesięć edycji, w których wielu rolników i wiele rolniczek poznało miłość swojego życia. Jedną z takich osób jest Paweł Bodzianny, którego poznaliśmy w 7. odsłonie programu. O jego serce postanowiła zawalczyć między innymi Marta Paszkin.

Choć od finału edycji “Rolnik szuka żony”, w której pojawili się Paweł i Marta, minęło już kilka dobrych lat, para wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wyszli z programu razem i postanowili poświęcić następne miesiące na rozwijanie swojej relacji. Wystąpili również w programie “Dance Dance Dance”, co tylko wsparło ich medialną karierę. Dziś prowadzą swoje media społecznościowe i dzielą się swoim szczęściem z oglądającymi.

Marta Manowska JUŻ WIE, co dalej z „Rolnikiem”! Odsłoniła karty Waldemar z „Rolnika” wreszcie się przyznał, co myśli o Annie. Zarzuciła mu okropną rzecz

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" wije rodzinne gniazdko

Marta i Paweł nie czekali z poważnymi inwestycjami w swojej relacji. Jeszcze w 2021 roku poinformowali o zakupie swojego pierwszego wspólnego mieszkania, które czekał poważny remont. Po pół roku zobaczyliśmy jego efekty. Ściany ozdobiły odsłonięte czerwone cegły, a wszystko ozdobił idealnie dopasowany piec kaflowy. Zamieszkiwany lokal stał się idealnym miejscem do życia dla całej rodziny.

A skoro o tym mowa, warto zwrócić uwagę na zmiany, które zaszły w rodzinie Marty i Pawła z programu “Rolnik szuka żony”. Para doczekała się syna Adama, który przyszedł na świat w czerwcu 2022 roku. Kilka miesięcy później wzięli również ślub kościelny, który był połączony z uroczystością chrztu ich dziecka. Para wychowuje również dziecko Marty Paszkin z poprzedniego związku, a we wrześniu ubiegłego roku para poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o kolejnej ciąży.

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z “Rolnika” wygadał się o mieszkaniu z Dorotą

Marta z "Rolnik szuka żony" pokazała dzidziusia!

Przez ostatnie miesiące fani z zapartym tchem śledzili doniesienia dotyczące ciąży Marty Paszkin i oczekiwali bezpiecznego i szczęśliwego rozwiązania. Pomimo komplikacji i opóźnionego terminu porodu, jak się okazało, doszło do niego w środę 21 lutego. Na świat przyszła córka, której para nadała imię Gracja

“Dzisiaj powtórzył się najpiękniejszy moment w moim życiu i Gracja jest już z nami. Poród przebiegł ekspresowo i bez komplikacji — to chyba nagroda za ten czas oczekiwania. Pozdrawiamy Was i dziękujemy za kibicowanie, a personelowi za pomoc i opiekę”

- poinformowała para w mediach społecznościowych.

Jednak to niejedyna nowość, która pojawiła się na profilach uczestników programu “Rolnik szuka żony”. Marta Paszkin podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać rączkę Gracji! Urocza fotografia została opatrzona zabawnym komentarzem.

“Ktoś tu ma piękny kształt paznokci, a ktoś inny ma fatalny odrost"

- napisała Marta Paszkin na Instagramie.

pasted image 0.png
Źródło: Instagram @marta_paszkin