Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara pogodzi się z Edzią po odejściu z TzG? "Może Edzię za bardzo poniosło"
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 19.04.2024 13:17

Dagmara pogodzi się z Edzią po odejściu z TzG? "Może Edzię za bardzo poniosło"

Edyta Nowak Nawara, Dagmara Kaźmierska i Agnieszka Kotońska
fot. instagram.com/queen_of_life, KAPiF

Czy nastąpi wielkie pogodzenie? Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara są pokłócone od dłuższego czasu. W związku z tym postanowiłem podpytać Agnieszkę Kotońską, która jest blisko “Królowych życia” o to, czy według niej kobiety się pogodzą. Odpowiedź, której mi udzieliła gwiazda “Gogglebox” nie pozostawia żadnych złudzeń.

Konflikt Dagmary Kaźmierskiej i Edzi

Edyta Nowak-Nawara od dłuższego czasu zaczepia w internecie Dagmarę Kaźmierską. Jednak kiedy gwiazda “Królowych życia” pojawiła się w kultowym programie “Taniec z Gwiazdami” ilość negatywnych komentarzy wzrosła. W momencie kiedy Alex odpadł, z tanecznego show przyjaciółka Kaźmierskiej napisała:

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - skwitowała występ Edzia.

Jednak to nie koniec “pstryczków” Nawary. Gdy poznaliśmy gwiazdy, które dostały się do półfinału, pojawił się kolejny komentarz:

Dagmara puknij się w głowę i odejdź z honorem. Twoimi umiejętnościami krzywdzisz ludzi jak zawsze - skwitowała Edyta.

Przypomnę, że w czwartek, 18 kwietnia 2024 roku Dagmara Kaźmierska postanowiła zrezygnować z udziału w TzG.

Zmiany w karierze Maryli Rodowicz. Ogłasza: "Będzie romans"

Agnieszka Kotońska: kim jest gwiazda TTV?

Agnieszka Kotońska to jedna z ulubionych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem” w TTV. Nic w tym dziwnego, celebrytka uwielbia z rodziną usiąść na kanapie i komentować programy telewizyjne.

Urodziła się 3 stycznia 1977 roku, co oznacza, że w 2024 roku skończyła 47 lat. Ma 175 centymetrów wzrostu. Jej mężem jest Artur Kotoński. Wspólnie wychowywali syna Dajana, który również założył rodzinę.

Kotońska uznanie widzów zyskała dzięki swojej naturalności i humorowi. Gwiazda uwielbia wyzwania dlatego wzięła udział w programie “99 gra o wszystko”, a także emitowanym w TTV program ”Druga twarz". Na swoim instagramie zgromadziła już 336 tysięcy obserwujących. Co sądzi o konflikcie “Królowych życia”?

KAPIF_1000pix_K1010251F.jpeg
Fot. KAPIF, Agnieszka Kotońska

Czy Edzia i Dagmara mogą się pogodzić?

Agnieszkę Kotońską zapytałem o konflikt pomiędzy innymi gwiazdami TTV: Dagmarą Kaźmierską i Edzią:

Wiesz, przyjaźń trwa na wieki, tego się nie skreśla - najpierw odpowiedziała Agnieszka.

Zwróciłem się więc z pytaniem, czy widzi jakąś szansę na to, że kobiety pogodzą się, czy ten konflikt będzie trwał w nieskończoność:

Może gdzieś tam miały między sobą jakieś załamanie, coś nie pasowało im, ale naprawdę, nie jestem aż tak zagłębiona w ich relacje - odpowiedziała Kotońska.

Jednak nie wystarczyły mi te odpowiedzi. Dopytałem więc, czy Agnieszka wie skąd ta nienawiść i od kogo “wojna celebrytek" się zaczęła:

Myślę, że one się jakoś dogadają i to była chwila takiego załamania ze strony Edzi i wszystko się wyklaruje. Ta przyjaźń trwała jednak kupę lat. Tego się tak nie skreśla w 5 minut. Może Edzie za bardzo poniosło, może trochę z zazdrości, no nie wiem - skwitowała Agnieszka Kotońska.

Przypomnę, że wczoraj chciałem skontaktować się z Edzią, ale zażądała honorarium za wywiad.