Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Matka dziecka męża Roksany Węgiel ujawniła, co usłyszała 26 maja
Martyna Pałka
Martyna Pałka 27.05.2024 13:51

Matka dziecka męża Roksany Węgiel ujawniła, co usłyszała 26 maja

Malwina Dubowska Roxie Kevin
fot. KAPIF; Instagarm/@maldubowska

Malwina Dubowska od czasu rozstania z Kevinem Mglejem w dużej mierze samodzielnie wychowuje ich synka Williama. Teraz aktorka postanowiła podzielić się z fanami tym, co powiedział do niej chłopiec z okazji jej wczorajszego święta.

Malwina Dubowska jest matką dziecka Kevina Mgleja

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są obecnie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. I choć zakochani niechętnie pojawiają się w mediach, a sam producent wyznał, że nie chce być osobą publiczną, a w sieci pokazuje się tylko ze względu na swoją sławną żonę, media nie potrafią przestać o nich pisać.

Jakiś czas temu sporo kontrowersji wywołał fakt, że Kevin ma za sobą nieudany związek z inną polską gwiazdą. Obecny partner Roxie Węgiel związany był kiedyś z aktorką Malwiną Dubowską, a owocem tej relacji jest ich synek William.

Roksana Węgiel Kevin Mglej.jpg
Malwina Dubowska jest matką dziecka Kevina Mgleja, fot. KAPIF
Dokopali się do przeszłości Dominiki od Hakiela. Czuła miętę do znanego aktora Baron oświadczał się już dwa razy. Jeden związek miał rozpaść się przez Górniak

Malwina Dubowska w mocnych słowach o mężu Roksany Węgiel

Jakiś czas temu o aktorce zrobiło się wyjątkowo głośno, kiedy ta postanowiła wypowiedzieć się publicznie na temat swojego byłego partnera oraz jego stosunku do ich dziecka Williama.

Jej wypowiedź została nawet skomentowana przez samą Roksanę Węgiel, która nie zgadza się ze słowami aktorki i stanowczo zaprzeczyła doniesieniom. Malwina Dubowska zdecydowała się wówczas na szczerą odpowiedź, w której wbiła szpilkę młodej wokalistce.

Słuchajcie, doszły mnie słuchy, że opływam w luksusach, że dostaję, nie wiadomo jakie przelewy, a jednak rzeczywistość jest inna. I bardzo proszę, żeby ktoś, kto nie ma pojęcia o mnie, ani o samotnym wychowywaniu dziecka, nie wypowiadał się na ten temat. Bo po pierwsze jest to nietaktowne, a po drugie porusza moje osobiste tematy. Ale jeśli chce się zapoznać i dowiedzieć, jak to wygląda, to zapraszam, bo chyba pora się poznać.

ZOBACZ TEŻ: Patricia Kazadi pokazała mamę. Fani: “Faceci powinni na rękach was nosić”.

Malwina Dubowska ujawniła, co powiedział jej synek w Dzień Matki

Teraz jednak była partnerka Kevina Mgleja postanowiła podzielić się z fanami wzruszającym wyznaniem, na temat tego, co spotkało ją w minioną niedzielę. Właśnie wtedy świętowaliśmy Dzień Matki, a wszystkie pociechy w naszym kraju postanowiły nagrodzić swoje mamy ciepłym słowem lub upominkiem.

Podobnie było w domu aktorki. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła ona zdjęcie bukietu kwiatów z podpisem, który niemal natychmiast rozczulił wszystkich internautów. Mały William miał powiedzieć mamie słowa, która naprawdę łapią za serce.

Dziś usłyszałam: “mamo, jesteś najlepsza”. Nic więcej nie potrzebuję - wyznała wzruszona aktorka.

Malwina Dubowska insta.JPG
Malwina Dubowska ujawniła, co powiedział jej synek w Dzień Matki, fot. Instagram/@maldubowska