Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Rolnik szuka żony: Tak mieszka Królowa Pieczarek. Obłędne wnętrza domu Kamili Boś
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.05.2024 10:42

Rolnik szuka żony: Tak mieszka Królowa Pieczarek. Obłędne wnętrza domu Kamili Boś

Kamila Boś mieszkanie
Fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"

Kamila Boś wzięła udział w 8. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Do pięknej rolniczki, która na co dzień zajmuje się uprawą pieczarek na gospodarstwie swoich rodziców, Polacy wysłali rekordową liczbę listów. Mimo to kobiecie nie udało się znaleźć swojej drugiej połówki w kultowym show TVP. Jej życie jednak bardzo zmieniło się przez ostatnie lata. Co obecnie u niej słychać, a także jak wygląda jej dom? Posiadłość robi ogromne wrażenie.

"Rolnik szuka żony": Kamila szukała miłości w programie

Kamila Boś, która w 8. edycji programu “Rolnik szuka żony” zasłynęła jako “królowa pieczarek”, zgłosiła się do show z zamiarem odnalezienia mężczyzny, z którym mogłaby związać się na stałe i założyć rodzinę. Widzowie byli zauroczeni wyglądem pięknej blondynki — już od pierwszej chwili, gdy pojawiła się na antenie, wywołała wiele emocji. Już wkrótce okazało się, że otrzymała rekordową liczbę listów od wielbicieli!

Kiedy poznałam Kamilę, podejrzewałam, że rozpali niejedno męskie serce – mówiła o uczestniczce przed kamerą prowadząca show, Marta Manowska. 

Niestety ponadprzeciętna uroda nie pomogła jej w odnalezieniu miłości, ponieważ program zakończyła jako singielka.

To była niesamowita przygoda, za którą dziękuję Adamowi, Tomaszowi, Jankowi. Bardzo miło wspominam czas spędzony wspólnie, a że serce nie sługa… – podsumowała rolniczka. 

Rolnik szuka żony: Paweł pobił rekord w listach od adoratorek Rolnik szuka żony: Dorota i Waldemar będą mieli dziecko. Znamy płeć maleństwa

"Rolnik szuka żony": Jak wygląda życie Kamili po udziale w programie?

Kamili nie udało się znaleźć w programie drugiej połówki, jednak nie wyszła z niego z pustymi rękoma. Jej występ wywołał wśród widzów tak wiele emocji, że jej codzienne poczynania w mediach społecznościowych zaczęło śledzić mnóstwo fanów. Konto rolniczki na Instagramie obserwuje niemal 200 tys. osób. Ona sama zyskała miano lokalnej celebrytki i jest często zapraszana na różne medialne imprezy, w których chętnie uczestniczy. 

Co obecnie dzieje się w życiu “królowej pieczarek”? Czy po zakończeniu udziału w show TVP udało jej się odnaleźć miłość? Na te i wiele innych pytań sama zainteresowana udzieliła odpowiedzi w programie “Pytanie na Śniadanie”, w dniu swoich 30. urodzin.

Na chwilę obecną nic ciekawego się nie dzieje – wyznała szczerze widzom.

Kobieta dalej szuka mężczyzny, który byłby opiekuńczy, tryskałby pozytywną energią, a przede wszystkim zapewniał jej komfort i poczucie bezpieczeństwa. Wszyscy fani trzymają kciuki, by taka osoba jak najszybciej pojawiła się w jej życiu. Jednak, co ciekawe, po tym, jak wystąpiła w śniadaniówce TVP, okazało się, że to wcale nie kulisy jej życia budzą najwięcej emocji. Widzowie byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak wygląda jej dom, w którym był nagrywany program.

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas! Waldek z Rolnik Szuka Żony będzie tatą?

"Rolnik szuka żony": Jak mieszka Kamila Boś?

Kamila Boś stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w historii programu. Mimo tego, iż od jej udziału w show minęło już kilka lat, fani dalej z ciekawością śledzą ją w mediach społecznościowych. Gdy w ubiegłym roku okazało się, że wystąpi w “Pytaniu na Śniadanie”, przed telewizorami zasiadło mnóstwo osób. Krótki wywiad z “królową pieczarek” z okazji jej 30. urodzin wywołał niemałe zamieszanie. Wszystko za sprawą imponujących wnętrz, na tle których się odbył.
 

Uczestniczka “Rolnika” mieszka w ogromnym, 4-piętrowym domu, który, jak podejrzewa, ma ponad 300 metrów kwadratowych. Podczas śniadaniówki TVP widzowie mogli zobaczyć zaledwie kilka pomieszczeń, które się w nim znajdują. Wywołały one zachwyt. W mieszkaniu królują czarne, białe, złote i zielone barwy, które nadają wnętrzu luksusowego charakteru. W domu rolniczki znajduje się mnóstwo kwiatów, zdjęć oraz modnych dodatków, takich jak świec czy ozdobnych szkatułek. Na ścianie w salonie znajduje się ogromny telewizor plazmowy, natomiast w kuchni jako pierwszy rzuca się w oczy długi stół, przy którym zmieściłoby się kilkanaście osób. 

Wszystkie pomieszczenia, które mogliśmy zobaczyć w programie, są jasne i gustownie urządzone. Jak Wam się podobają?

Kamila Boś Pytanie na Śniadanie (2).jpg
Fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"
Kamila Boś Pytanie na Śniadanie (3).jpg
Fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"
Kamila Boś Pytanie na Śniadanie (1).jpg
Fot. kadr z programu "Pytanie na Śniadanie"