Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Baron oświadczał się już dwa razy. Jeden związek miał rozpaść się przez Górniak
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.05.2024 13:15

Baron oświadczał się już dwa razy. Jeden związek miał rozpaść się przez Górniak

Baron, Górniak, Szwed
Fot. KAPiF

Kilka dni temu media obiegł wieść o tym, że Aleksander Milwiw-Baron został szczęśliwym tatą. Gitarzysta zespołu “Afromental” od niemal 3 lat jest partnerem Sandry Kubickiej, z którą wziął ślub w tym roku. Relacja z piękną modelką to jednak nie pierwszy poważny związek muzyka. W przeszłości jego miłosne podboje śledziła cała Polska. Zanim związał się z Kubicką, dwa razy oświadczał się swoim ukochanym. Dużo plotkowano również o jego domniemanym romansie z Edytą Górniak. Historia związków Barona z pewnością zaskoczy niejedną osobę! 

Baron został ojcem. Ustatkował się u boku Sandry Kubickiej

Aleksander Milwiw-Baron jest obecny w świecie polskiego show-biznesu już od niemal 20 lat. W tym czasie zrobił imponującą karierę i nawiązał współprace z wieloma wybitnymi artystami. Wielu Polaków doskonale kojarzy go jako gitarzystę zespołu “Afromental”, natomiast widzowie TVP nie wyobrażają sobie bez niego programów takich jak “The Voice of Poland” czy “The Voice Kids”. Jego pewność siebie i barwny charakter przyciągały do niego nie tylko fanów, ale również wiele pięknych kobiet. Baronowi daleko jednak było jednak daleko do spokojnego życia u boku jednej wybranki serca. Ustatkował się dopiero wtedy, gdy w 2021 zaczął tworzyć parę z Sandrą Kubicką.

Związek z modelką wyrósł na wieloletniej przyjaźni i zaufaniu. To właśnie te fundamenty zaprowadziły zakochanych przed ołtarz. Para powiedziała sobie sakramentalne “tak” niedługo po tym, jak ogłosili ciążę. W oczekiwaniu na maluszka kupili mieszkanie i zaczęli przygotowywać się do przyjęcia go na świat. Leonard Milwiw-Baron urodził się 16 maja. Kilka dni później jego tata przekazał radosne wieści na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat Hit Festiwalu. Fani nie posiadają się ze szczęścia, że ich idol założył własną, kompletną rodzinę. Jednocześnie część z nich wciąż wspomina jego barwne romanse i miłosne podboje. Przyglądając się obecnemu stylowi życia, który prowadzi Baron, można powiedzieć, że jego codzienność zmieniła się o 180 stopni.

baron (2).jpg
Fot. KAPiF
Sandra Kubicka przeżywa piekło. Opublikowała wstrząsające wiadomości Wiadomo, kiedy urodziła Sandra Kubicka. Od porodu minęło sporo czasu

Burzliwe związki Barona. Tworzył relacje ze słynnymi artystkami

Nie ma wątpliwości, że Sandra Kubicka skradła serce Barona. Do kogo jednak należało ono wcześniej? Przystojny muzyk ma na swojej liście związków niejedno popularne nazwisko. Zanim ożenił się z modelką, oświadczał się 2 razy. Przypominamy kilka relacji artysty, które budziły wśród opinii publicznej olbrzymie emocje!

W 2011 roku gitarzysta “Afromental” zaczął spotykać się z aktorką Aleksandrą Szwed. Ich związek natychmiast przykuł uwagę mediów, które towarzyszyły zakochanym na każdym kroku, gdy tylko pojawiali się gdzieś publicznie. I choć wszystkim wydawało się, że ich relacja jest pozbawiona wad, rozstali się już jakiś czas później. Plotkowano wówczas, że artystka była zazdrosna o cieszącego się powodzeniem partnera.

W 2017 roku Baron związał się z członkinią zespołu Hansa Zimmera, Czariną Russell. Muzyk wiązał z ich relacja wielkie nadzieje, a nawet się oświadczył. I choć gwiazda przyjęła pierścionek, do ślubu nie doszło.

Prawdziwą sensacją okazał się związek Barona z Julią Wieniawą, który rozpoczął się w 2019 roku. Ta relacja nie trwała jednak zbyt długo. Rok później muzyk znalazł pocieszenie w ramionach Blanki Lipińskiej, jednak po 8 wspólnych miesiącach i tym razem para doszła do wniosku, że lepiej będzie to zakończyć.

baron.jpg
Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka urodziła. Baron prosto ze sceny zdradził imię synka

Plotki o romansie Barona z Górniak nie miały końca. To przez to zakończył się jego związek?

Spośród wszystkich związków Aleksandra Milwiw-Barona był jeden, co do którego fani nie mieli wątpliwości, że zakończy się ślubem. Mowa o relacji artysty z Katarzyną Grabowską. Parę niemal od razu połączyło bardzo silne uczucie i zrozumienie. Zaręczyli się w 2014 roku. Zarówno media, jak i fani, z niecierpliwością wyczekiwali wyznaczenia daty ślubu, do którego ostatecznie nie doszło. Relacja tej dwójki zakończyła się w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, w które zamieszana podobno była… Edyta Górniak.

Słynna piosenkarka i gitarzysta poznali się na planie “The Voice of Poland”, gdzie oboje pełnili funkcję trenerów. Szybko nawiązała się między nimi nić porozumienia, do tego stopnia, że to właśnie Baron miał pocieszać artystkę po jej rozstaniu z Piotrem Schrammem, śmierci menadżera oraz aresztowaniu Dariusza K. Media donosiły, że mieli w tamtym czasie spotkać się w okolicznościach, które przypominały randkę.

Niedługo po tym Grabowska zerwała zaręczyny. Plotkowano, że zrobiła to, gdy zobaczyła opublikowaną przez jeden z tabloidów foto-relację ze spotkania Barona z Górniak. Sprawa była o tyle skomplikowana, że aktorka kilka lat wcześniej spotykała się z byłym mężem piosenkarki, który w pewnym momencie miał wyznać jej, że nie potrafi zapomnieć o Edycie. Od tamtej pory miała żywić do diwy niechęć. 

baron (1).jpg
Fot. KAPiF

źródło: Plejada, Pudelek