Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Polsat rozbiłby nimi bank. Te dwie celebrytki miały wystąpić w “Tańcu z Gwiazdami”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.04.2024 16:15

Polsat rozbiłby nimi bank. Te dwie celebrytki miały wystąpić w “Tańcu z Gwiazdami”

Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Trwająca właśnie edycja “Tańca z Gwiazdami” zachwyca nas swoją gwiazdorską obsadą. Mało kto wie, że początkowo producenci jeszcze bardziej chcieli zaskoczyć telewidzów, a do udziału w show zaprosili jeszcze dwie wielkie gwiazdy. 

"Taniec z Gwiazdami" zaskakuje plejadą polskich gwiazd

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że trwająca obecnie edycja tanecznego show Polsatu od samego początku budzi ogrom wrażeń i emocji. Wszystko z powodu licznych polskich gwiazd, które mają obecnie okazję zaprezentować nam swoje taneczne umiejętności. Wśród uczestników “Tańca z Gwiazdami” można wymienić takie znane nazwiska, jak: Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Anita Sokołowska, czy Maffashion.

I chociaż już teraz wiadomo, że w programie nie brakuje największych polskich gwiazd, okazało się, że władze Polsatu miały ochotę jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i początkowo do udziału zaprosiły jeszcze dwie znane celebrytki. Tych nazwisk nikt się nie spodziewał!

”Taniec z gwiazdami”
"Taniec z Gwiazdami" zaskakuje plejadą polskich gwiazd, fot. KAPIF
”Taniec z gwiazdami”
"Taniec z Gwiazdami" zaskakuje plejadą polskich gwiazd, fot. KAPIF
Najpierw spotykała się ze znanym aktorem, a potem z jego synem! Beata Tyszkiewicz za żadne skarby nie wróci do Tzg. Dlaczego?

Ta gwiazda miała pojawić się w "Tańcu z Gwiazdami"

Okazało się, że początkowo producenci tanecznego show Polsatu chcieli zaproponować udział w show znanej polskiej dziennikarce. W jednym ze swoich wywiadów do propozycji od “Tańca z Gwiazdami” przyznała się… Magda Mołek! 

Gwiazda zdradziła też, że niewiele brakowało, a oficjalnie zostałby uczestniczką kultowego formatu. Prezenterka ujawniła również, że bardzo chciała wziąć udział w tej produkcji, ale przeszkodziły jej w tym względy zdrowotne.

Chcę o tym "Tańcu z gwiazdami" porozmawiać, bo chcę się przyznać, że mimo zaproszenia, nie wzięłam udziału w tej edycji. A tak bardzo chciałam... Ja już prawie się zgodziłam, ale gdzieś tam moje względy zdrowotne ostatecznie zaważyły na tym, że się tego nie podjęłam - powiedziała gwiazda w rozmowie z “W moim stylu”.

Magda Mołek, rozstanie z mężem, nowe zdjęcia, jak wygląda teraz
Ta gwiazda miała pojawić się w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Magda Mołek, rozstanie z mężem, nowe zdjęcia, jak wygląda teraz
Ta gwiazda miała pojawić się w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: Los był dla Katarzyny Chrzanowskiej okrutny. Tragedia za tragedią.

Znana gwiazda Internetu miała zostać uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"

To jednak nie koniec rewelacji! W jednym z wywiadów do podobnej propozycji od show Polsatu przyznała znana influencerka i jedna z największych gwiazd Internetu. Mowa oczywiście o Wersow, czyli Weronice Sowie, która uznawana jest obecnie za najpopularniejszą youtuberkę w naszym kraju.

Podczas rozmowy ze “Światem Gwiazd” influencerka przyznała, że otrzymała propozycję udziału w “Tańcu z Gwiazdami”, ale musiała odmówić z powodu swojego obecnego życia rodzinnego. Wersow niedawno powitała na świecie córeczkę Maję, dlatego też taneczne treningi w stolicy nie były dla niej możliwe.

Dostałam propozycję, żeby wziąć udział, ale przez to, że jestem świeżo upieczoną mamą, nie widzę w ogóle możliwości, żeby to zadziało się teraz… (…) Ponieważ to wiązałoby się też z przeprowadzką do Warszawy lub z codziennymi dojazdami. W ogóle to by było dla mnie niemożliwe - przyznała Weronika Sowa w rozmowie z portalem.

Wersow. fot. KAPiF
Znana gwiazda Internetu miała zostać uczestniczką "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF

 

Wersow i Friz, fot. KAPiF
Znana gwiazda Internetu miała zostać uczestniczką "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF