Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island: Emi o Danie: "Ma żarty jak 15-latek"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.04.2024 09:40

Love Island: Emi o Danie: "Ma żarty jak 15-latek"

Love Island
fot. kadr z programu "Love Island"; YouTube/ŚwiatGwiazd

Za nami wielki i wyczekiwany finał programu “Love Island”. Podczas ostatniego odcinka produkcji mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak telewidzowie oceniają szanse uczestników na prawdziwą miłość, a także poznać zwycięską parę zakochanych. Teraz na jaw wychodzą kolejne wieści na temat bohaterów show. Niewiarygodne co Emi powiedziała o Danie!

"Love Island": Kontrowersje wokół zachowania Dana

Nie da się ukryć, że reality show TV4 od samego początku przynosiło nam mnóstwo wrażeń i zaskakiwało niecodziennymi zwrotami akcji. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy uczestników i trzymali kciuki za powodzenie relacji utworzonych przez nich na planie programu.

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników “Love Island 9” był bez wątpienia Dan, który szokował internautów swoim zachowaniem i niektórymi wypowiedziami, jakie kierował w stronę swoich programowych partnerek. Do historii przeszła między innymi jego rozmowa z Amandą, podczas której mężczyzna nie poradził sobie z odrzuceniem i zarzucił swojej ukochanej brak dojrzałości i dziecinność. To jednak nie koniec zaskakujących sytuacji z udziałem tego uczestnika.

Roksana Węgiel przerosła legendę Cichopek i Hakiela? Zachwycające Love Island: Byli o włos od wygranej. Patrycja i Robert już nie są parą?

"Love Island 9": Dan i Amanda odnaleźli wspólny język

Niedługo po burzliwej rozmowie, para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę i spróbowała ratować swoją relację. Podczas kolejnych konkurencji można było zauważyć, że wszystko między nimi zmierza w dobrym kierunku, a Danowi przestała nawet przeszkadzać różnica wieku między nim a partnerką.

Co więcej, już po zakończeniu swoich zmagań w programie “Love Island 9” mężczyzna zaskoczył wszystkich niespodziewanym wyznaniem. Okazało się, że razem z Amandą postanowili dać szansę swojemu uczuciu i zamierzają kontynuować swój związek po zakończeniu reality show. Warto jednak przypomnieć, że zanim Dan odnalazł swoje szczęście, zmagał się z innymi nieudanymi relacjami.

ZOBACZ TEŻ: Co stało się z rodzicami Jarka z „Love Island”? Nie zdążył ich nawet poznać.

Burzliwa relacja Dana i Emi w "Love Island"

Zanim Dan odnalazł miłość u boku Amandy, próbował swoich sił razem z Emi, a ich związek dostarczył widzom mnóstwa wrażeń i skrajnych emocji. Wszystko dlatego, że połączenie tej dwójki naprawdę przypominało mieszankę wybuchową. Nic więc dziwnego, że ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Teraz uczestniczka “Love Island” postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat relacji z Danem i zdradzić, dlaczego im nie wyszło. Okazało się, że Emi miała już dość zachowania Dana, który był po prostu niedojrzały.

Było przyciąganie między nami (...) ale stwierdziłam, że faktycznie nie ma to sensu (...) Jest 30- latkiem, a ma żarty jak 15-latek, oczywiście nie obrażając 15-latków.. - przyznała bohaterka reality show.

Gwoździem do trumny okazała się rozmowa między partnerami, podczas której Dan wyznał Emi miłość. Jego słowa mocno wystraszyły dziewczynę, dla której stało się to zdecydowanie za wcześnie.

No to wyznanie miłości... to było dla mnie za dużo, za szybko. Ja nie byłam pewna tej relacji, a co dopiero jego uczuć do mnie(...) ja bym tego nie nazwała zakochaniem. Zresztą on szybko zapomniał później o mnie...