Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Amanda zebrała się na odwagę. Obnażyła prawdę o relacji z Danem
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.04.2024 16:31

Amanda zebrała się na odwagę. Obnażyła prawdę o relacji z Danem

Amanda i Dan z "Love Island"
fot. Instagram/@loveislandwyspamilosci

Relacja Amandy i Dana bez wątpienia jest jedną z najbardziej burzliwych w programie “Love Island”. W najnowszym odcinku popularnego reality show para zdecydowała się na szczerą rozmowę, podczas której wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia. Internauci nie kryją rozczarowania zachowaniem uczestnika.

"Love Island": Burzliwa relacja Amandy i Dana

Dan i Amanda od samego początku nie potrafili znaleźć wspólnego języka. Programowa para coraz bardziej zaczyna widzieć różnicę charakterów, która nie pozwala im dojść do porozumienia nawet w najprostszych sprawach. Dziewczyna ma już dość specyficznego poczucia humoru swojego wybranka, które on tłumaczy po prostu dystansem do samego siebie. Mężczyzna natomiast zaczął skarżyć się na wiek partnerki — jego zdaniem dziewczyna jest jeszcze zbyt młoda, aby zrozumieć jego zachowanie.

W końcu miarka przebrała się w momencie, gdy podczas żartów Dan pokazał Amandzie środkowy palec. Uczestniczka “Love Island” nie kryła oburzenia jego zachowaniem i postanowiła szczerze porozmawiać ze swoim “ukochanym”. Niestety, spotkanie w Kręgu Ognia nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, a dziewczyna zakończyła kłótnię płaczem. Po spędzonej samotnie nocy Amanda postanowiła jeszcze raz porozmawiać z Danem.

Woronowicz aż zmienił ton, gdy zapytano go o wiarę. Szczere słowa Nie żyje gwiazda k-pop. Miała tylko 30 lat, policja zaczęła śledztwo

"Love Island": Amanda i Dan zdecydowali się na szczerą rozmowę

W końcu dziewczyna zebrała się na odwagę i postanowiła szczerze porozmawiać ze swoim partnerem. Amanda wyznała chłopakowi, że bardzo źle czuje się w relacji z nim. Oczekiwała, że początek ich wzajemnego poznawania się będzie przynosił jej tylko pozytywne emocje, a nie płacz i ciągłe kłótnie. 

Nie czuję po prostu, żeby to się mogło udać. Wiesz, początek powinien być k*wa tak zaj*bisty, że powinno być po prostu mega. A ja drugi dzień po prostu płaczę - powiedziała Amanda w “Love Island”.

Dan zrozumiał postawę dziewczyny i stwierdził, że nie żałuje spędzonego z nią czasu. Dla niego była to cenna lekcja, z której na pewno wyciągnie wnioski. W pewnym momencie stwierdził również, że dziewczyna musi trochę dojrzeć, aby w pełni zrozumieć jego zachowanie. Ta uwaga bardzo nie spodobała się Amandzie.

Każdy raz, to jest lekcja. Kiedyś zrozumiesz, dojrzejesz troszeczkę, będziesz miała więcej przeżyć - powiedział nagle Dan.

ZOBACZ TEŻ: Zenon i Danuta Martyniuk w dniu ślubu już byli niczym gwiazdy. Te włosy.

Internauci oburzeni zachowaniem Dana z "Love Island"

Słowa uczestnika reality show Polsatu bardzo nie spodobały się internautom, którzy jednogłośnie stwierdzili, że Dan nie powinien odzywać się tak do Amandy. Ich zdaniem mężczyzna również nie jest dojrzały, o czym świadczyły między innymi jego wulgarne żarty skierowane do partnerki.

W komentarzach na oficjalnym Instagramie “Love Island” można znaleźć mnóstwo komentarzy na temat rozmowy pary oraz wypowiedzianych przez Dana słów o dojrzałości. Fani są oburzeni tym, jak mężczyzna potraktował Amandę.

Nie wierzę, na co ja patrzę. Dan mówi Amandzie że z czasem dojrzeje i zrozumie. HIT

AMANDA DLACZEGO TY GO PRZEPRASZASZ???

Miałam kiedyś styczność z takim typem faceta. Dobrze, że ten nieszczęsny czas już minął