Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island: Byli o włos od wygranej. Patrycja i Robert już nie są parą?
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 22.04.2024 08:04

Love Island: Byli o włos od wygranej. Patrycja i Robert już nie są parą?

Patrycja i Robert z "Love Island"
Fot. Instagram.com/LoveIsland

Po finale programu ”Love Island. Wyspa miłości” wszyscy zastanawiają się, czy uczestnicy nadal są razem. Okazuje się, że niekiedy życie potrafi zaskoczyć. W sieci pojawił się post, który opublikowała Islanderka. Internauci od razu zamienili się w detektywów i szukają prawdy o tym związku. 

"Love Island. Wyspa miłości" - kto wygrał?

W programie ”Love Island” uczestnicy mają jedno zadanie. Znaleźć drugą połówkę. Dodatkowym atutem bikini-reality jest to, że zyskują ogromną popularność między innymi w social mediach

Fani formatu śledzą losy swoich ulubionych islanderów, aby sprawdzić, czy wszystko u nich dobrze, a także czy nadal są ze swoim wybrankiem, bądź wybranką. 

Finał 9. edycji został wyemitowany na antenie TV4 w niedzielę, 14 kwietnia 2024 roku. Zwycięzcami zostali Zuza i Jarek. Na drugim miejscu uplasowali się Patrycja i Robert, a trzecią lokatę zajęli Asia i Rafał. 

Jarek z "Love Island" zaskoczył oświadczeniem: "Podjęliśmy decyzję". Co z Zuzą? Zuza z "Love Island" po programie korzysta z opieki psychologa. Znamy powód

"Love Island": czy Patrycja i Robert nie są już parą?

Patrycja i Robert zajęli drugie miejsce w najnowszej edycji programu “Love Island. Wyspa miłości”. W bikini-reality byli parą, ale ostatnie zdjęcie, jakie zamieściła Piórkowska, może zastanowić fana tego formatu.

Islanderka dodała zdjęcie w serwisie Instagram z bardzo długim opisem. 

Chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za ogromne wsparcie, za tyle ciepłych i miłych słów. (…)to właśnie dzięki Wam dotarliśmy razem z Robertem na 2 miejsce w ”Love Island” czego totalnie się nie spodziewaliśmy. (…) Ta przygoda była niesamowita, pełna emocji i niezapomnianych chwil - napisała Patrycja

Internauci w akcji! Czy rozwiązali zagadkę związku Patrycji i Roberta?

Internauci nie dają za wygraną i chcą jak najszybciej rozwiązać zagadkę związaną z dalszymi losami Patrycji i Roberta. W komentarzach pod postem islanderki pojawiły się głosy fanów, którzy nie do końca wierzą w rozstanie pary:

A on tak jakoś cisza w tym temacie.

Myślę,że gdyby Robert wcześniej wkroczył mielibyście dużą szansę na wygranie tego programu, ale nie zawsze tak może być. Mimo to życzę Wam jak najlepiej w związku.

Jakie to słodkie, że post jest dodany z piosenka o której była mowa na Waszej ostatniej randce.

Niestety na Instagramie Roberta próżno szukać nawet wzmianki o Patrycji. To najbardziej zaniepokoiło fanów. Tylko ukrywają swoją relację czy coś jest na rzeczy?

Zrzut ekranu 2024-04-21 o 21.44.51.png
Fot. screen z instagramu Patrycji Piórkowskiej