Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island. Patrycja zabrała głos ws. przeszłości Roberta
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.04.2024 12:48

Love Island. Patrycja zabrała głos ws. przeszłości Roberta

Patrycja i Robert, Love Island
Fot. Instagram.com/patrycja__piorkowska, Instagram.com/loveislandwyspamilosci

Finał 9. edycji “Love Island” już za nami, jednak apetyt widzów na wszelkie informacje dotyczące uczestników wciąż jest niezaspokojony. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Robert już kiedyś był finalistą podobnego reality show. Jego relacja z ówczesną partnerką nie przetrwała jednak próby czasu. Na łamach randkowego programu TV4 uczestnik związał się Patrycją i teraz to u jej boku opuścił show. Teraz dziewczyna ujawniła, czy wiedziała o przeszłości ukochanego oraz czy ich relacja ma szansę przetrwać.

"Love Island": Patrycja i Robert doszli do finału. Jak wygląda ich relacja poza kemarami?

Finał 9. edycji “Love Island” zelektryzował publiczność. Do ostatecznej walki o 100 tys. złotych stanęły 3 pary, które podbiły serca widzów: Zuza i Jarek, Paulina i Robert oraz Asia i Rafał. Ich losy po raz kolejny były zależne od werdyktu publiczności. Ta uznała, że największe szanse na udany i szczęśliwy związek mają Zuza i Jarek, do których powędrowała główna nagroda. Walka pomiędzy 2 a 3 miejscem była zacięta, jednak uplasowali się na nich kolejno Paulina i Robert oraz Asia i Rafał. 

Uczestnicy, którzy wzięli udział w randkowym show TV4, wciąż wzbudzają wiele emocji wśród widzów, dlatego większość z nich regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Na celebrytów spada deszcz pytań, które zadają im internauci. Najwięcej z nich dotyczy rzecz jasna przyszłości relacji, które stworzyli na wyspie miłości, oraz planów na przyszłość. Jak aktualnie sprawy mają się u Patrycji i Roberta?

Moi drodzy, oficjalną parą nie jesteśmy z Robertem, uważamy, że minęło za mało czasu w porównaniu do innych par, oni mieli więcej czasu na poznanie się (…) Ale poznajemy się i kontynuujemy naszą relację, którą zaczęliśmy na wyspie – zdradziła uczestniczka na łamach transmisji na żywo na Instagramie.

Podczas odpowiadania na pytania cały czas towarzyszył jej Robert, który dodał:

Mówiliśmy też o tym w programie przed kamerami, więc wszyscy powinni wiedzieć, że po pierwsze: minęło za mało czasu, ja tak naprawdę byłem tam niecałe 3 tygodnie. (…) Mówiliśmy też na ostatnim livie z Karoliną, że zobaczymy, jak to się ułoży, jak już będziemy poza wyspą. I ja wkrótce planuję przyjechać do Warszawy, żeby to faktycznie przetestować – wyznał mężczyzna.

Robert już raz był w finale "Love Island". Była dziewczyna obnażyła prawdę o nim Nicole i Mateusz są razem? Jest odpowiedź uczestnika "Love Island"

"Love Island": Robert już kiedyś brał udział w popularnym programie randkowym

Tymczasem na temat Roberta gruchnęły w ostatnim czasie niespodziewane wieści. Wyszło na jaw, że zanim zgłosił się do “Love Island”, wziął udział w zagranicznym odpowiedniku randkowego show, czyli “Match in Paradise”. Na łamach tamtego programu stworzył parę z piękną Szwajcarką, Sirią Longo. Ich relacja była dość burzliwa, jednak jakiś czas przetrwała poza kamerami. Niestety, gdy przyszło co do czego, kobieta nie wypowiadała się pochlebnie o swoim byłym ukochanym.

Nie sądzę o nim zbyt wiele. Byliśmy razem przez krótki czas po programie, ale się rozstaliśmy. Bardzo dobrze, że nie jesteśmy już razem – podsumowała krótko w wywiadzie z “Telemagazynem”.

O szczegółach relacji tej dwójki nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że okazała się nietrafiona. Czy jednak obecna sympatia Roberta, Patrycja, wiedziała o jego medialnej przeszłości? To pytanie nie dawało widzom spokoju!

ZOBACZ TEŻ: Jarek z "Love Island" zaskoczył oświadczeniem: "Podjęliśmy decyzję". Co z Zuzą?

"Love Island": Czy Patrycja wiedziała o przeszłości Roberta?

Transmisja na żywo, która Patrycja zorganizowała na Instagramie, była dla jej fanów idealną okazją do zadania wszelkich kłębiących się w ich głowach pytań. Największe zainteresowanie zbudzał temat przyszłości jej relacji z Robertem oraz to, czy para zdecydowała się oficjalnie wejść w związek. Po tym, gdy zakochani wyjaśnili, że są dopiero na etapie poznawania się i budowania relacji, padło pytanie o przeszłość Roberta. Internauci dociekali, czy był szczery i powiedział Patrycji o udziale w “Match in Paradise”. Odpowiedź uczestniczki dla wielu osób okazała się zakończeniem!

Tak kochani, ja od początku o wszystkim wiedziałam, Robert od razu mi o wszystkim powiedział, że był w innym programie — jak to wyglądało, o swoich poprzednich związkach, więc wszystko wiem od samego początku – podsumowała Patrycja, czemu Robert od razu przytaknął.