Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tata Dody przeszedł ciężką operacje. Wiadomo, w jakim jest stanie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.05.2024 14:17

Tata Dody przeszedł ciężką operacje. Wiadomo, w jakim jest stanie

Doda
fot. Instagram/@dodaqueen

Doda podzieliła się z fanami wzruszającym nagraniem. Okazało się, że w czasie jej występu na Polsat SuperHit Festiwal jej tata przechodził poważną operację. Słowa gwiazdy wzruszają do łez.

Doda zachwyciła na Polsat SuperHit Festiwal

Piosenkarka była bez wątpienia jedną z największych gwiazd piątkowego koncertu w ramach Polsat SuperHit Festiwal. Wokalistka zaskoczyła nas swoimi spektakularnymi występami i olśniewającymi kreacjami. W Operze Leśnej Doda wystąpiła ze swoimi największymi przebojami oraz najnowszymi kawałkami, czym porwała całą publiczność do wspólnej zabawy.

Oprócz niej na scenie pojawiły się również inne polskie gwiazdy, wśród których nie zabrakło również Andrzeja Piasecznego, który świętował 30-lecie swojej działalności artystycznej oraz grupy Golec uOrkiestra, który funkcjonuje na polskiej estradzie już od 25 lat.

Andrzej Piaseczny 3.jpg
Doda zachwyciła na Polsat SuperHit Festiwal, fot. KAPIF
Kuba Badach, Andrzej Piaseczny Sopot 2024, fot. AKPA
Doda zachwyciła na Polsat SuperHit Festiwal, fot. KAPIF
Wpadka podczas Polsat Hit Festiwal. Widzowie od razu zauważyli Sandra Kubicka zamieściła wpis po porodzie. Porusza do łez

Doda podzieliła się smutnym wyznaniem

Okazało się, że w czasie, gdy Doda czarowała nas na scenie w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal, jej rodzina przeżywała ciężkie chwile. Jej ukochany tata miał wtedy kolejną operację, która miała pomóc mu wrócić do pełni sił. O wszystkim poinformowała nas sama piosenkarka na swoim profilu na Instagramie.

Kochani, mój tata, jak występowałam w Sopocie, przechodził ciężką operację - kolejną zresztą. Wszystko się udało! - powiedziała gwiazda w sieci.

W dalszej części filmiku piosenkarka podziękowała personelowi medycznemu oraz lekarzowi, który w tym ciężkim dniu zaopiekował się jej ukochanym tatą.

Bardzo chciałabym podziękować całej ekipie, która się opiekowała moim tatą, który już jest w domu w Ciechanowie, i doktorowi Jackowi, który jest naprawdę świetnym specjalistą i błyskawicznie zdecydował się pomóc mojemu tacie - wyznała wokalistka.

Smolasty, historia pożaru koszuli, co się stało
Doda podzieliła się smutnym wyznaniem, fot. AKPA
Doda, Smolasty, Polsat Hit Festiwal, taniec z gwiazdami, sygnał dla fanów
Doda podzieliła się smutnym wyznaniem, fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ: Sandra Kubicka urodziła. Baron prosto ze sceny zdradził imię synka.

Na co choruje tata Dody?

Piosenkarka w najnowszym nagraniu na swoim Instagramie ujawniła, że ostatnia operacja była już kolejną, której został poddany jej ukochany tata. Jakiś czas temu Doda wyznała, że w styczniu mężczyzna doznał udaru mózgu i w związku z tym bardzo szybko musiał zostać poddany opiece medycznej.

Od tej pory tata piosenkarki cały czas zmaga się ze skutkami tego wydarzenia, a wokalistka mocno go wspiera i trzyma kciuki za szybki powrót do pełni sił. Doda nie ukrywa, że jest bardzo zżyta ze swoim tatą, który od zawsze był dla niej ogromną inspiracją i motywacją do działania, a także zaszczepił w niej talent i serce do sportu.

Doda 1.png
Na co choruje tata Dody?, fot. Instagram/@dodaqueen
Doda 2.png
Na co choruje tata Dody?, fot. Instagram/@dodaqueen