Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Publiczność w Sopocie przerwała ceremonię nagrodzenia Jeżowskiej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.05.2024 08:46

Publiczność w Sopocie przerwała ceremonię nagrodzenia Jeżowskiej

Majka Jeżowska
fot. kadr z koncertu

Sobotni Polsat SuperHit Festiwal od samego początku budził mnóstwo emocji. W pewnym momencie na scenie doszło do poruszających scen. Cała zebrana w Sopocie publiczność postanowiła uhonorować jedną z gwiazd.

Niezapomniane chwile podczas Polsat SuperHit Festiwal

Za nami drugi dzień prestiżowego koncertu Polsat SuperHit Festiwal. Organizowane corocznie wydarzenie, jak zwykle wywołało ogromne poruszenie w sieci. Sporo emocji wywołało nagłe pojawienie się w roli prowadzącej Katarzyny Cichopek, która do tej pory była jedną z twarzy konkurencyjnej Telewizji Polskiej.

Tego dnia w Operze Leśnej mogliśmy między innymi oglądnąć występy artystów, którzy zostali nagrodzeni platynową płytą. Wśród nich znaleźli się między innymi Skolim, Blanka oraz Malik Montana. Później przyszedł czas na jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej.

Wiadomo, kiedy urodziła Sandra Kubicka. Od porodu minęło sporo czasu Na scenę Polsatu wyszedł mąż Oli Kwaśniewskiej. Badach doprowadził Polskę do łez

Jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej zachwycił fanów

Podczas sobotniego koncertu mieliśmy szansę nie tylko świetnie się bawić, ale również świętować uroczystość jednej z najpopularniejszych polskich gwiazd. Właśnie wtedy swój jubileusz celebrowała Majka Jeżowska, która obchodziła 45-lecie działalności artystycznej.

Wokalistka, na której koncie są takie kultowe przeboje, jak między innymi “A ja wolę moją mamę”, czy “Wszystkie dzieci nasze są” pojawiła się u boku takich gwiazd, jak Krystyna Prońko, czy raper Malik Montana. I chociaż całe wydarzenie od początku przyniosło nam wiele wzruszeń, w pewnym momencie doszło do niezapomnianej sytuacji.

Majka Jeżowska, Polsat Hit Festiwal, strój, stylizacja, zdjęcia
Jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej zachwycił fanów, fot. kadr z koncertu
Majka Jeżowska, Malik Montana.jpg
Jubileuszowy koncert Majki Jeżowskiej zachwycił fanów, fot. kadr z koncertu

ZOBACZ TEŻ: Ujawniono reakcję Cichopek na ciążę Dominiki. Informator zdradził smaczki.

Nagle przerwano jubileusz Majki Jeżowskiej na Polsat SuperHit Festiwal

W końcu doszło do szczególnego wydarzenia. Prowadzący jubileuszowy koncert Maciej Dowbor, Katarzyna Cichopek oraz Paulina Sykut-Jeżyna wręczyli gwieździe nagrodę, która miała być symbolicznym uhonorowaniem 45 lat, które spędziła na polskiej estradzie.

Sama sytuacja sprawiła, że Majka Jeżowska nie była w stanie powstrzymać wzruszenia. Niespodziewanie, ceremonia wręczenia nagrody została przerwana przez publiczność zebraną w Operze Leśnej w Sopocie. Wszyscy obecnie na widowni zaczęli wspólnie śpiewać uroczyste “Sto lat”, czym do reszty poruszyli wokalistkę!

Majka Jeżowska 2.png
Nagle przerwano jubileusz Majki Jeżowskiej na Polsat SuperHit Festiwal, fot. kadr z koncertu
Majka Jeżowska 1.png
Nagle przerwano jubileusz Majki Jeżowskiej na Polsat SuperHit Festiwal, fot. kadr z koncertu