Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Maja Rutkowski pokazała córkę z poprzedniego związku. Kaja ma już 20 lat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.04.2024 08:14

Maja Rutkowski pokazała córkę z poprzedniego związku. Kaja ma już 20 lat

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram/majaplich, KAPiF

Mało kto wie, że żona detektywa Rutkowskiego posiada córkę z poprzedniego związku. Teraz Maja Rutkowski postanowiła pokazać światu swoją pociechę. Kaja ma już 20 lat. Pod postem natychmiast podsypały się komplementy. 

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski wspólnie wychowują syna

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski pobrali się w 2019 roku. Już wtedy wspólnie wychowywali syna, Krzysztofa juniora. Chłopiec jest prawdziwym oczkiem w głowie rodziców, którzy na każdym kroku zasypują go luksusowymi prezentami i drogimi niespodziankami.

Jakiś czas temu w mediach było niesamowicie głośno na temat imprezy urodzinowej dziecka, którą jego znani rodzice zorganizowali, gdy ten świętował dziesięć lat. Koszt tego wydarzenia miał wynosić nieco ponad 100 tysięcy złotych! Chłopiec mógł wtedy liczyć na takie atrakcje, jak escape room z pokazem laserów, czy zabawy z atrapami broni.

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Azja Express
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski wspólnie wychowują syna , fot. KAPIF
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Azja Express
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski wspólnie wychowują syna , fot. KAPIF
Czym są kataplazmy? Uczestnik "Milionerów" nieźle się głowił "Zajęła pierwsze miejsce". Pavlović rozbrajająco o Kaźmierskiej

Maja Rutkowski pokazała dorosłą córkę

Mało kto jednak wie, że żona znanego detektywa posiada również córkę z poprzedniego związku. Kaja przyszła na świat, gdy Maja Rutkowski miała zaledwie 18 lat. Dziewczyna jest już zatem pełnoletnia. 

Gwiazda nie ukrywa, że początki macierzyństwa były dla niej nie lada wyzwaniem. Do tej pory Maja Rutkowski niechętnie opowiadała o kulisach narodzin i wychowywania swojej córki. Teraz jednak z okazji imienin swojej pociechy postanowiła uchylić rąbek tajemnicy. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się wzruszającym wyznaniem.

Kochałam ciebie od pierwszej chwili, kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, choć 17-letniej dziewczynie nie było łatwo urodzić, wychowywać dziecko i chodzić do szkoły… - napisała żona Krzysztofa Rutkowskiego w sieci.

ZOBACZ TEŻ: Mama Macieja Musiała wygląda jak jego siostra, a ojciec jest aktorem.

Córka Mai Rutkowski zasypana komplementami

Pod poruszającym wpisem znalazło się również zdjęcie córki gwiazdy. Kaja ma już dwadzieścia lat i trzeba przyznać, że wyrosła na naprawdę piękną dziewczynę. Podobnego zdania są internauci, którzy niemal natychmiast zasypali Kaję komplementami.

Zdjęcie zostało wykonane podczas rodzinnych greckich wakacji. Dziewczyna pozuje w eleganckiej chuście na głowie, a uwagę zwracają między innymi jej długie proste blond włosy. Nie da się również zaprzeczyć, że bardzo przypomina swoją znaną mamę.

  • Piękna młoda kobieta. Dużo zdrowia i samych sukcesów
  • Ślicznotka!
  • Ale to już duża dziewczyna - czytamy pod postem.
Córki Mai Rutkowski.jpg
Córka Mai Rutkowski zasypana komplementami, fot. Instagram/@maja_rutkowski