Relaks

30.01.2020 16:00 Jeżeli zaraz po przebudzeniu zauważasz jedną rzecz na swojej poduszce, jesteś zdrowy. Zwróć uważnie uwagę

Poduszka, na której śpisz, może zdradzić wiele na temat twojego stanu zdrowia. Eksperci od spania nie mają wątpliwości – jeśli zauważasz to na swojej poduszce, raczej wszystko jest z tobą porządku. Sen to jeden z najważniejszych momentów w ciągu doby. Wiele osób ma z nim spory problem, który jest spowodowany wieloma czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Wiele na temat twojego snu może powiedzieć przedmiot, z którym przespałaś najwięcej nocy – twoja poduszka.

28.01.2020 22:19 Wymarzony relaks – kto ma ochotę na odprężający wieczór w wannie?

Kąpiel, lampka wina, przekąski i maseczka – idealne rozwiązanie na relaks po męczącym dniu! Patrząc na to zdjęcie mamy ochotę zrobić dokładnie to samo. Jest wiele sposobów na rozładowanie napięcia po stresującym dniu.Metod na relaks jest wiele. Można posłuchać kojącej muzyki, odprężyć się w wannie, pomedytować lub usiąść do książki z kieliszkiem wina. Każdy ma inny sposób na rozładowanie napięcia po stresującym dniu w pracy. Warto jest znaleźć swój, który idealnie nas odpręży. Relaks w samotności lub w otoczeniu najbliższych, ciepła herbata lub kakao, joga przy świecach czy relaksująca kąpiel w wannie pełnej piany – którą opcję wybierzesz dziś dla siebie?