Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jerzy Stuhr miał też córkę. Marianna to kopia ojca
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.07.2024 13:24

Jerzy Stuhr miał też córkę. Marianna to kopia ojca

Jerzy Stuhr córka
fot. KAPIF; Instagram/@mariannastuhr

Dzisiaj media obiegła przykra wieść o śmierci cenionego polskiego aktora. Jerzy Stuhr odszedł nagle i niespodziewanie w wieku 77 lat. Informacje na ten temat potwierdził jego syn. Mało kto wie, że artysta miał również córkę.

Nie żyje Jerzy Stuhr

We wtorkowy ranek media obiegła przygnębiająca informacja o niespodziewanej śmierci Jerzego Stuhra. Aktor zmarł 9 lipca 2024 roku w wieku 77 lat. Do tej pory nieznane są przyczyny i okoliczności jego odejścia. Wiadomość tę potwierdził syn zmarłego — Maciej Stuhr.

Do tej pory było wiadomo, że wybitny artysta przez wiele lat zmagał się z ciężkimi dolegliwościami zdrowotnymi. Już w 2011 roku zdiagnozowano u niego nowotwór krtani, który odnowił się w 2023 roku. Wtedy też aktor zdecydował się na operację usunięcia krtani. Oprócz tego miał on za sobą dwa zawały serca i udar mózgu.

Joanna Kurowska wspomina Jerzego Stuhra w poruszających słowach. "Umarła legenda i mistrz" Po tym skandalu w “Big Brotherze” widzowie byli wściekli. Biedne zwierzę

Jerzy Stuhr doczekał się dwójki dzieci

Nie jest tajemnicą, że Jerzy Stuhr był jednym z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych, teatralnych i dubbingowych. Co ciekawe, w jego ślady poszedł również jego syn Maciej Stuhr, który również pojawia się dzisiaj w licznych produkcjach. 47-latek nie jest jednak jedyną pociechą gwiazdora.

Mało kto wie, że artysta doczekał się dwójki dzieci. Oprócz Macieja mógł pochwalić się również 40-letnią dziś córką o imieniu Marianna. Co ciekawe, kobieta w przeciwieństwie do swojego sławnego ojca i równie rozpoznawalnego brata, wybrała całkiem inną ścieżkę, lecz podobnie jak oni związana jest z popkulturą.

ZOBACZ TEŻ: „Dziś moje serce pęka”. Mama Sandry Kubickiej pożegnała „przyjaciółkę”.

Czym zajmuje się córka Jerzego Stuhra?

Marianna nie ukrywa, że lubi żyć z dala od mediów i niepotrzebnego jej rozgłosu. Kobieta nie jest związana z aktorstwem, jednak podobnie jak jej bliscy wybrała artystyczną ścieżkę kariery. Marianna Stuhr ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych, a w 2011 roku uzyskała tam również tytuł doktora.

Aktualnie pociecha aktora pracuje jako projektantka i graficzka grafiki użytkowej w Warszawie. Oprócz udanego życia zawodowego może pochwalić się również dobrym życiem osobistym. W stolicy mieszka razem z mężem i córeczką, a zdjęciami swoich prac chętnie chwali się w social mediach.