Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kasprzyk się wygadała. Zdradziła największą gwiazdę kolejnego sezonu TzG
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.07.2024 09:14

Kasprzyk się wygadała. Zdradziła największą gwiazdę kolejnego sezonu TzG

Ewa Kasprzyk
fot. KAPIF

Przed nami kolejna wyczekiwana edycja tanecznego show Polsatu. Teraz okazało się, że Ewa Kasprzyk miała rzekomo zdradzić nazwisko największej gwiazdy, która tym razem zaskoczy nas na parkiecie. Co na ot producenci “Tańca z Gwiazdami”?

Przed nami kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"

Kultowe show telewizji Polsat cieszy się niesłabnącą sympatią telewidzów. Nic w tym dziwnego, w końcu na parkiecie spotykają się tam największe polskie gwiazdy, które mają okazję zaprezentować nam swoje taneczne umiejętności. W ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami” mieliśmy szansę śledzić zmagania takich gwiazd, jak Roksana Węgiel, Maciej Musiał, czy Maffashion.

W końcu show wygrała aktorka Anita Sokołowska, która szkoliła się pod okiem Jacka Jeschke. Ostatnia edycja cieszyła się tak wielki uznaniem, że producenci już teraz poinformowali fanów o przygotowaniach do kolejnego wydania formatu. Kogo tym razem ujrzymy na parkiecie?

„Dziś moje serce pęka”. Mama Sandry Kubickiej pożegnała „przyjaciółkę” Trzecia żona Wiśniewskiego pokazała nowego ukochanego

Ewa Kasprzyk zdradza największą gwiazdę kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

Nic więc dziwnego, że coraz więcej fanów chciałoby dowiedzieć się, kogo tym razem zobaczymy na tanecznym parkiecie Polsatu. Już jakiś czas temu głos na ten temat zabrał sam Edward Miszczak, który ujawnił, że po sukcesie Anity Sokołowskiej marzy o angażu jej koleżanki z planu “Przyjaciółek” - Magdaleny Stużyńskej.

Teraz jednak swoje zdanie na ten temat wyraziła Ewa Kasprzyk, która w ostatniej edycji “Tańca z Gwiazdami” zadebiutowała w roli jurorki. Charyzmatyczna aktorka ujawniła, ze również nie może doczekać się kolejnego wydania show, a przy okazji zdradziła nazwisko jednej z uczestniczek! Najprawdopodobniej w programie pojawi się Viki Gabor!

Znowu będą emocje. Słyszałam tylko, że ma być Wiki Gabor, a kto jeszcze, to nie powiem. Zobaczymy! - powiedziała gwiazda.

ZOBACZ TEŻ: Druzgocące, co przekazał Martyniuk w środku nocy.

Kto jeszcze pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"?

To jednak wcale nie koniec wieści na temat gwiazd, które pojawią się w kolejnym wydaniu kultowego show. W sieci już od jakiegoś czasu pojawiają się plotki na temat rzekomego udziału Filipa Bobka, który największą popularność zyskał dzięki głównej roli w serialu “BrzydUla”.

Co jakiś czas w social mediach przewijają się również informacje o innych potencjalnych uczestnikach “Tańca z Gwiazdami”. Wśród prawdopodobnych gwiazd wymienia się między innymi piosenkarkę Blankę, influencerkę Julię Żugaj, czy Majkę Jeżowską.