Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Dziś moje serce pęka”. Mama Sandry Kubickiej pożegnała „przyjaciółkę”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.07.2024 22:23

„Dziś moje serce pęka”. Mama Sandry Kubickiej pożegnała „przyjaciółkę”

Sandra Kubicka mama
fot. KAPIF; Instagram/@grace_kubicka

Mama Sandry Kubickiej przeżywa obecnie naprawdę trudny okres. Kobieta poinformowała o śmierci swojej najlepszej przyjaciółki. Na jej profilu na Instagramie pojawił się poruszający post.

Mama Sandry Kubickiej przekazała tragiczne wieści

Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że jest niesamowicie blisko ze swoją mamą. To właśnie Grace Kubicka wspiera ją na każdym kroku, a na swoim profilu na Instagramie z dumą chwali się cudownymi momentami z życia swojej córki.

Mama modelki z wielką radością ogłosiła tam między innymi informację o ślubie gwiazdy oraz narodzinach jej pierwszego dziecka, a swojego syna Leosia. Teraz jednak kobieta przekazała światu smutne wieści. Niedawno musiała pożegnać swoją najbliższą przyjaciółkę.

Marina pierwszy raz pokazała córeczkę. Do kogo jest podobna? "Odzyskane życie". Joanna Mucha trafiła na stół operacyjny

Mama Sandry Kubickiej pożegnała bliską przyjaciółkę

Dwa dni temu Grace Kubicka przekazała światu bardzo przykre wieści. Mama modelki musiała pożegnać swojego ukochanego pieska, który był jej najbliższą przyjaciółką. Kobieta podzieliła się wzruszającym wyznaniem na swoim profilu na Instagramie.

Dziś moje serce pęka  Po ponad 15 latach wspólnej podróży pożegnałam moją kochaną sunię Doodee Była nie tylko moim towarzyszem, ale także wiernym Przyjacielem , który wypełniał każdy dzień radością i miłością - czytamy w jej social mediach

Mama Sandry Kubickiej postanowiła również przybliżyć nam postać swojego pieska i opisać, jak blisko była ze swoją przyjaciółką. Jej słowa naprawdę łapią za serce.

Doodee była wyjątkowym psem – zawsze pełna energii, gotowa do zabawy i gotowa do pocieszania mnie w trudnych chwilach. Jej małe oczy błyszczące czułością i radością były najlepszym lekarstwem na smutki. Każdy poranek zaczynała z uśmiechem, a jej merdający ogon przypominał mi, jak ważne są małe chwile szczęścia w życiu.

ZOBACZ TEŻ: Trzecia żona Wiśniewskiego pokazała nowego ukochanego. Coś go łączy z Michałem.

Mama Sandry Kubickiej przeżywa rodzinną tragedię

Mama modelki podziękowała ukochanemu pupilowi za wszystkie wspólne chwile. Na jej profilu na Instagramie możemy znaleźć również wiele uroczych zdjęć i filmików z Doodee, na których widzimy, jak blisko Grace Kubicka była ze swoim pieskiem.

Dziękuję Ci, Doodee, za wszystkie lata wspólnych spacerów, za bezwarunkową miłość i za to, że zawsze byłaś obok. Twoje miejsce w moim sercu pozostanie na zawsze, a wspomnienia o Tobie będą żyły wiecznie 🖤Żegnaj, moja wierna PRZYJACIÓŁKO. Nigdy Cię nie zapomnę

Kobieta podziękowała też wszystkim fanom za wyrazy wsparcia i miłe komentarze na temat jej ukochanego pieska.

Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy okazali mi wsparcie po stracie mojej kochanej Doodee ❤️ Wasze ciepłe słowa i obecność pomagają mi przetrwać ten trudny czas 🥲Jestem niezwykle wdzięczna za każdą wiadomość i gest empatii.