Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż Magdaleny Walach to wielka gwiazda "M jak miłość". Są razem od lat
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 14.05.2024 11:22

Mąż Magdaleny Walach to wielka gwiazda "M jak miłość". Są razem od lat

Magdalena Walach
Fot. KAPiF

Magdalena Walach od lat występuje w serialu “M jak miłość”. Co ciekawe, swojego męża poznała  jeszcze na studiach, a w jednym w udzielonych wywiadów przyznała, że gdyby nie zdała egzaminów za pierwszym razem, jej życie potoczyłoby się inaczej. Mało kto pamięta jednak, że jej mąż również występował w hicie TVP. 

Magdalena Walach męża poznała jeszcze na studiach

Magdalena Walach poznał Pawła Okraskę jeszcze na studiach. Połączyła ich wielka miłość zarówno do aktorstwa, jak i do siebie nawzajem. Od dwóch dekad tworzą udane małżeństwo. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że wie, że gdyby nie zdała egzaminów do szkoły za pierwszym razem, jej życie potoczyłoby się całkiem inaczej. 

Gdybym nie zdała do szkoły za pierwszym razem, pewnie nigdy byśmy się nie spotkali - mówiła w jednym z wywiadów. 

Marta Lipińska zakochała się w młodszym aktorze. Nikt nie dawał im szans Nasz nowy dom: Romanowska pokazała nerwy ze stali. Pierwsza taka sytuacja

Magdalena Walach i jej mąż rzadko mówią o sobie

Magdalena Walach i Paweł Okraska pierwszy raz spotkali się w 1995 roku na studiach aktorskich. Mimo że oboje rzadko mówią o swoim związku i dbają o zachowanie prywatności, zdarzyło im się rzucić nieco światła na swoją relację. 

Podobno jest lepiej, gdy małżonkowie nie pracują w tym samym środowisku. Nie wiem. Jestem z moim mężem i przywykłam do tego, że on jest aktorem tak jak ja. Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej - mówiła Magdalena Walach w Mieście Kobiet.

Widzowie mogą kojarzyć męża Magdaleny Walach także z serialu “M jak miłość”. Co więcej, Paweł Okraska był niegdyś wielką gwiazdą produkcji. 

Mąż Magdaleny Walach był niegdyś wielką gwiazdą "M jak miłość"

Nie tylko Magdalena Walach występowała w “M jak miłość”, gdzie grała prawniczkę Agnieszkę. Jej mąż również grał w hicie Telewizji Polskiej, było to jednak dawno temu. Paweł Okraska wcielał się wówczas w męża Małgosi Mostowiak. Kiedy nie kontynuował swojej przygody z serialem, produkcja zdecydowała się uśmiercić jego postać. 

Magdalena Walach
Magdalena Walach, Paweł Okrasa fot. KAPiF

Przypomnijmy, że grana przez Joannę Koroniewską najmłodsza córka Mostowiaków także od wielu lat nie pojawia się w serialu. Jednak w ostatnim odcinku wątek jej postaci ponownie został wspomniany. Czy serialowemu Marcinowi uda się ją odnaleźć? Z pewnością przekonamy się już niebawem.