Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sandra Kubicka urodziła. Baron prosto ze sceny zdradził imię synka
Jakub Adamiak
Jakub Adamiak 25.05.2024 21:34

Sandra Kubicka urodziła. Baron prosto ze sceny zdradził imię synka

Sandra Kubicka Baron
fot. KAPiF

Sandra Kubicka ogłosiła światu swoją ciążę wraz z Aleksandrem Milwiw-Baron w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2023 roku. Ale najważniejsze, że dziecko jest zdrowe i pojawiło się już na świecie. Kubicka i Baron powitali pięknego synka. Muzyk ogłosił to ze sceny w Sopocie.

Burzliwy związek Kubickiej i Barona

O tym, że Kubicka i Baron są parą, pierwsze mediana wzmianki wskazują na przełom września i października 2021 roku. Związek obserwowany jest przez miliony fanów. Gwiazdy wyznają sobie miłość publicznie. Ale okazuje się, że w tym związku nie było kolorowo. 

Pod koniec 2022 roku serwisy zrobiły dochodzenie i wspomniały o problemach w związku Kubickiej i Barona. Modelka nie wspomniała o swoich ukochanym w podsumowaniu roku. Niektórzy twierdzili, że para rozstała się. Oboje nie chcieli komentować plotek i wyjaśnili wszystko w trakcie sylwestra, kiedy pojechali do Zakopanego i wrzucili relację do serwisu Instagram.

Najpierw ciąża i ślub, teraz to. Baron i Sandra Kubicka ogłosili radosne wieści Sandra Kubicka pochwaliła się pierwszym zdjęciem synka

Powiedzieli światu o ciąży

Kubicka i Baron mimo kryzysu w związku są nadal razem. Celebryci 6 kwietnia 2024 roku postanowili sfinalizować związek po zaręczynach nie tylko ciążą, ale również ślubem. Uroczystość odbyła się w kwietniu, a to szczególna data dla Sandry, która poinformowała, że ta data to także 50. rocznica ślubu jej dziadków.

O tym, że Sandra i Aleksander spodziewają się dziecka, dowiedzieliśmy się z serwisu Instagram. Baron poinformował, że walentynki 2024 będą szczególne, bo nie będzie miał jednej walentynki, a aż dwie. Na zdjęciu mogliśmy zobaczyć wtedy Barona i Kubicką w ciepłych krajach.

Kubicka urodziła! Jak ma na imię synek?

To stało się właśnie dzisiaj! Baron ogłosił, że na świat przyszedł piękny i zdrowy synek o imieniu Leonard. Zapewne bardzo się cieszy na nowe ojcowskie obowiązki!

Mam bardzo ważny komunikat dla mnie, mam nadzieję, że dla was również. Chciałem was serdecznie wszystkich zaprosić do powitania na świecie i zrobienia wielkiego hałasu dla naszego syna Leonarda Milwiw-Barona oraz najdzielniejszej mamy świata, Sandry Milwiw-Baron. Kocham was bardzo! - powiedział.
 

KAPIF_1000pix_K1179172F.jpeg
Fot. KAPIF, Sandra Kubicka w ciąży

Właśnie na Instagramie Sandry Kubickiej pojawił się filmik relacjonujący poród i okres po nim. Możemy na nim zobaczyć modelkę w trakcie procedury, a także Barona odwożącego Leonarda na salę. Muzyk miał okazję “kangurować” z synkiem, Sandra złożyła na jego główce pierwsze całusy.

1000007954.jpg
Fot. sandrakubicka/Instagram
1000007958.jpg
Fot. sandrakubicka/Instagram
1000007959.jpg
Fot. sandrakubicka/Instagram