Lifestyle.Lelum.pl > Programy > “Rolnik szuka żony”: Już wszystko jasne. Artur nie kłamał w finale. Jak teraz ma się czuć Sara?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.01.2024 17:29

“Rolnik szuka żony”: Już wszystko jasne. Artur nie kłamał w finale. Jak teraz ma się czuć Sara?

Artur nie kłamał w finale "Rolnik szuka żony"
Artur nie kłamał w finale "Rolnik szuka żony", fot. kadr z programu "Rolnik szuka żony"

Finał dziesiątej edycji programu “Rolnik szuka żony” był już jakiś czas temu. Teraz jednak fani randkowego reality show Telewizji Polskiej dotarli do nowych informacji na temat jednego z uczestników. Czy to możliwe, że Artur kłamał podczas rozmowy z Martą Manowską?

Niesamowity zwrot akcji w finale "Rolnik szuka żony"

Finałowy odcinek kultowego programu “Rolnik szuka żony” wywołał mnóstwo wrażeń i emocji. To właśnie wtedy uczestnicy mieli okazję porozmawiać z Martą Manowską i opowiedzieć o swoim życiu uczuciowym. Ku zaskoczeniu wielu okazało się, że jedne z najmocniejszych par — Nicole i Dariusz oraz Sara i Artur zakończyły swoje relacje.

Telewidzowie nie kryli zdziwienia również na wieść o nowym związku Waldemara, który zamiast swojej faworytki Ewy postawił na Dorotę. Wśród pozytywnych informacji pojawiła się jedynie ta o związku Ani i Kuby oraz ta mówiąca o tym, że Agnieszka, mimo braku wyboru partnera z show, znalazła miłość poza programem TVP.

Tylko u nas: Waldemar z „Rolnika” w mocnym wywiadzie. Inne kobiety, powrót Ewy i wielka popularność, rolnik rozwiewa mity „Rolnik szuka żony”: „Nową przygodę czas zacząć”. Najpierw zaręczyny, potem ciąża, a teraz takie wieści od Jakuba

Fani oburzeni zachowaniem Artura z "Rolnik szuka żony"

Nie da się jednak ukryć, że to właśnie Artur i Dariusz swoim zachowaniem najbardziej podpadli telewidzom. Fani reality show nie rozumieli nagłej przemiany mężczyzn, którzy nie tylko odrzucili swoje ukochane, ale też zachowywali się niesamowicie ironicznie i roszczeniowo w stosunku do nich.

Od tego czasu rolnik usunął się w cień i przestał aktywnie udzielać się na swoich mediach społecznościowych. Teraz jednak na jaw wyszła zaskakująca prawda na temat zachowania mężczyzny. Na jego profilu na Facebooku pojawiła się informacja o tym, że nie jest już singlem. Czy to możliwe, że początki relacji przypadały na okres jego udziału w finale “Rolnik szuka żony”?

ZOBACZ TEŻ: Waldemar z “Rolnik szuka żony” nie pojawił się w świątecznym odcinku. Mimo to zdradził, jak spędził Boże Narodzenie.

"Rolnk szuka żony": Blanka zabrała głos w sprawie związku z Arturem

Fani natychmiast zaczęli prowadzić swoje internetowe śledztwo, a trop poprowadził ich w kierunku Blanki, która również pojawiła się w dziesiątej edycji “Rolnik szuka żony”. Dziewczyna walczyła o serce Artura i była jedną z kandydatek, która zagościła na jego gospodarstwie. W przeciwieństwie do rolnika gwiazda bardzo chętnie udziela się w social mediach i cieszy się ze swojej przygody w reality show.

Teraz fani zapytali Blankę o to, czy to możliwe, aby ona była nową tajemniczą ukochaną Artura. Uczestniczka “Rolnik szuka żony” bardzo długo zwlekała z odpowiedzią, jednak w końcu ujawniła prawdę na temat swojej relacji z rolnikiem. Okazało się, że uczestnicy nie są razem, a Blanka skwitowała to dosadnym tekstem.

Nie, nie jestem. Jeszcze nie zwariowałam!

 

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"