Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z tej strony kompletnie jej nie znaliśmy. Anna Popek wprost o byciu niegrzeczną. Przecież zawsze emanowała klasą
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 31.01.2024 07:46

Z tej strony kompletnie jej nie znaliśmy. Anna Popek wprost o byciu niegrzeczną. Przecież zawsze emanowała klasą

Anna Popek
Anna Popek zaprezentowała się w nowym wydaniu. Fot. KAPiF, instagram.com/annapopek_official

Anna Popek aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na co dzień dziennikarka emanuje klasą i poczuciem stylu nie tylko w rzeczywistości, ale również wirtualnie. Niespodziewanie na jej Instagramie ukazał się post, który zszokował wszystkich fanów. Anna Popek zaprezentowała się na nim w kompletnie innej odsłonie. Jednak to nie jej rockowa stylizacji ani mocny makijaż przyciągnęły największą uwagę. Prezenterka zaskoczyła internautów swoimi rozmyślaniami: “Niegrzeczna dziewczynka: byłaś kiedyś nią?”

Anna Popek jest uważana za ikonę stylu

Ostatnie tygodnie nie były najłatwiejsze dla Anny Popek. Dziennikarka straciła pracę w “Pytaniu na Śniadanie”, a dodatkowo zaczęła zmagać się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Z tego powodu prezenterka przyznała, że obecnie nie jest w stanie stwierdzić, kiedy będzie mogła powrócić na antenę. Dolegliwości zdrowotne nie stoją jednak na przeszkodzie, by mogła publikować treści w internecie. Prezenterka od lat zwiększa grono swoich fanów. Obecnie na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tys. obserwatorów, który z uwagą śledzą każdy jej ruch.

Dziennikarka regularnie publikuje w mediach społecznościowych treści związane z pracą czy szczegółami życia prywatnego. Wszystkie łączy jeden wspólny czynnik — przemyślane, a jednocześnie kobiece stylizacje, które są inspiracją dla wielu fanek. Anna Popek jest przez nie uznawana za ikonę stylu. Prezenterka nie tylko śledzi bieżące trendy, ale również potrafi znaleźć dla nich praktyczne zastosowanie w swojej garderobie. Do tej pory zawsze emanowały one klasą. Tym razem Popek postanowiła jednak zaszaleć. 

Anna Popek w nowej stacji? Jednoznaczny wpis prezenterki. Pozostaje czekać na oficjalne wieści Anna Popek przekazała druzgocące wieści. To się stało po jej zwolnieniu z „Pytania na śniadanie”

Anna Popek pokazała się w kompletnie nowym wydaniu

30 stycznia Anna Popek opublikowała na swoim Instagramie osobliwe wideo. Widzimy na nim dziennikarkę, która jest ubrana w puchową kurtkę, wykonaną z materiału imitującego skórę, krótką, obcisłą czarną spódniczkę, dopasowaną koszulkę z nadrukiem oraz kowbojki. Uwagę zwraca również mocny makijaż, a w szczególności krwisto-czerwone usta prezenterki. Na filmiku widać, jak Anna Popek przemierza ulicę, aż w końcu zatrzymuje się przy motorze, by jego lusterku poprawić make-up. 

Największą uwagę internautów od razu przykuł zaskakujący opis, który jest dołączony do tych niecodziennych kadrów:

Niegrzeczna dziewczynka: byłaś kiedyś nią? Czy zawsze wzorowa uczennica? Zawsze na miejscu? Zawsze pomocna? Czasem mam ochotę wsiąść na motocykl, włączyć na full brytyjski rock i pędzić daleko przed siebie w stroju, który nie całkiem wszystkim pasuje. Nie chodzi o to, aby na siłę być niegrzeczną. Chodzi o to, by sprawdzić, jaka jesteś naprawdę. Bo być może twój styl życia wyrasta z nie Twoich przekonań? Sklejony jest z opinii innych- rodziców, ciotek, dawno usłyszanej krytyki? A może wewnątrz jesteś zupełnie inna? Marzysz o nie tak całkiem uporządkowanym życiu? Jest taka książka” Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam, gdzie chcą”. Uważam, że niebo to dobry cel ziemskiej podróży, ale droga do nieba może być czasami kręta… – możemy przeczytać.

Projekt bez nazwy (13).png
Anna Popek zaprezentowała się w nowym wydaniu. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (12).png
Anna Popek zaprezentowała się w nowym wydaniu. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Anna Popek szczerze o tym, jak odczuła nowy porządek mediów. “Obmyślam nowy plan”. To na tej antenie niedługo ją zobaczymy?

Fani zaskoczeni przemianą Anny Popek

Najnowsza publikacja Anny Popek wywołała w internecie prawdziwą burzę. Dziennikarka, która do tej pory wydawała się stateczna, ułożona i elegancka, zaskoczyła stylizacją, a jeszcze bardziej opisem posta, którym porusza kwestię swojego nieszablonowego zachowania. Co na to wszystko internauci? Okazuje się, że fani Anny Popek są zaskoczeni jej przemianą, ale jednocześnie zaznaczają, że w takim wydaniu prezenterka podoba im się o wiele bardziej niż zazwyczaj!

  • Odrobina tzw "odjazdu" nigdy nie zaszkodzi, a Pani z tym bardzo do twarzy;
  • Nawet jak czasami jest się niegrzecznym, to moim zdaniem też od czasu do czasu jest to potrzebne. Wyglądasz oszałamiająco pięknie, nawet niegrzecznie;
  • Wow, ale mega Pani wygląda w tym niegrzecznym wydaniu;
  • Anno super! Piękna, jak zawsze z nutką niegrzecznej dziewczyny – czytamy w komentarzach.

A jak Wam podoba się Anna Popek w tym niecodziennym wydaniu?

Tagi: gwiazdy
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów