Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zuza z Love Island pokazała swój talent. Lawina zachwytów
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.04.2024 14:19

Zuza z Love Island pokazała swój talent. Lawina zachwytów

Zuza i Jarek Love island
Fot. Instagram.com/zuzannacsk

Zuza i Jarek, zgodnie z oczekiwaniami widzów, zostali zwycięzcami 9. edycji “Love Island”. Choć para nie miała zbyt wiele czasu, by dokładnie się poznać, a w rzeczywistości dzieliło ich mnóstwo kilometrów odległości, to właśnie ich relacja podbiła serca internautów, którzy oddali na nich głosy. Po zakończeniu show fani wciąż wiernie śledzą ich poczynania. Teraz okazało się, że Zuza skrywała przed nimi talent, który wprawił wiele osób w zdumienie.

"Love Island": Zuza i Jarek wygrali 9. edycję show

Choć dobrze zapowiadających się par na wyspie miłości było wiele, widzowie kultowego show TV4 stwierdzili, że największe szanse na przetrwanie mają relacje Asi i Rafała, Zuzy i Jarka oraz Patrycji i Roberta. W ostatnim odcinku 9. edycji “Love Island” uczestnicy po raz ostatni spotkali się w kręgu ognia, oczekując, aż prowadząca, Karolina Gilon, ogłosi zwycięzców. Okazali się nimi Zuza i Jarek, o których już na samym początku publiczność wypowiadała się z nieukrywanym zachwytem. Para zgarnęła aż 47% głosów, zdobywając dzięki temu nagrodę wynoszącą 100 tys. złotych.

Choć Zuza i Jarek wygrali, nie wszyscy wierzyli, że ich związek ma szansę na przetrwanie. Na wyspie miłości nieustannie przebywali w swoim towarzystwie, natomiast w rzeczywistości musieli zmierzyć się ze sporym dystansem, ponieważ dziewczyna mieszka w Brukseli. Czy udało im się pokonać przeciwności i wciąż są razem? Jarek opublikował na ten temat specjalne oświadczenie.

Love Island: Asia i Rafał ujawniają swoje plany na posiadanie dzieci Love Island: Emi o Danie: "Ma żarty jak 15-latek"

"Love Island": Jarek wyjawił, co z nim i Zuzą

Nieco ponad tydzień temu Jarek zaskoczył swoich fanów niespodziewanym oświadczeniem. Na co dzień mężczyzna mieszka w Sopocie, natomiast jego wybranka w Brukseli. Dzielą ich tysiące kilometrów, dlatego zwycięzca “Love Island” postanowił coś z tym faktem zrobić. O swoich planach poinformował na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 65. tys. obserwatorów.

Nie wiem zbytnio, co mam powiedzieć. Niektórzy mieli rację, że związek na odległość nie przetrwa, jest mało stabilny. Ale podjęliśmy decyzję wspólną i lepiej Wam to oznajmić szybciej niż później, że… dziękujemy sobie i każdy idzie w swoją stronę, swoją drogą – oświadczył z grobową miną.

Czy ich związek rzeczywiście musiał zmierzyć się z kryzysem? Jarek wyjawił prawdę już na następnym kafelku:

A tak się składa, że nasze drogi są połączone i wchodzimy do tunelu pełnego miłości! Pozdrawiamy z Belgii!

Okazało się, że uczestnik żartował, a jego relacja z Zuzą przechodzi prawdziwy rozkwit. Mimo wszystko internauci bacznie obserwują, co dzieje się w ich życiach. Przy okazji odkryli, że dziewczyna długo skrywała imponujący talent!

ZOBACZ TEŻ: Love Island: Byli o włos od wygranej. Patrycja i Robert już nie są parą?

"Love Island": Internauci są pod wrażeniem talentu Zuzy

Kilkanaście godzin temu na Instagramie uczestniczki “Love Island” ukazał się nowy post. Zuza postanowiła na jego łamach zademonstrować swój ukryty talent. We wpisie zamieściła rolkę, na której zaprezentowała się na tle… własnoręcznie namalowanego obrazu! Portret w realistyczny sposób odzwierciedla nowoczesne, sportowe auto. Internauci zachwycili się faktem, że to dziewczyna jest jego autorką. W komentarzach natychmiast posypało się mnóstwo komplementów:

  • Utalentowana, wrażliwa, piękna.
  • Niesamowicie ułożona kobieta i w dodatku taka zdolna. Zuzia jesteś naprawdę bardzo wartościowa. Wszystkiego cudownego.
  • Cudowna kobieta
  • Nie dość, że tak inteligentna, to jeszcze zdolna.
  • Piękne, wow! – pisali oczarowani fani.

Nie ulega wątpliwości, iż mimo że program już dawno się skończył, Zuza dalej pozostaje faworytką widzów!