Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Love Island: Asia i Rafał ujawniają swoje plany na posiadanie dzieci
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.04.2024 18:21

Love Island: Asia i Rafał ujawniają swoje plany na posiadanie dzieci

Love Island
fot. facebook.com/loveislandwyspamilosci

Pomimo faktu, że program “Love Island” zakończył się w ubiegłą niedzielę, wiele fanów wciąż żyje relacjami swoich faworytów i z utęsknieniem śledzi ich social media w poszukiwaniu nowych informacji. Teraz Asia postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat jej związku. Wiemy, jakie ma plany na przyszłość z Rafałem.

Relacja Asi i Rafała urzekła telewidzów

Asia i Rafał byli bez wątpienia jedną z ulubionych par telewidzów. Fani reality show z podziwem patrzyli, jak zakochani budują swoją relację i pozwalają sobie na szczere rozmowy o przeszłości i upodobaniach. Nic więc dziwnego, że wiele osób wróżyło im zwycięstwo w “Love Island 9”.

Niestety, los odwrócił się o 180 stopni, gdy w ostatnich odcinkach Rafał zaczął negatywnie wypowiadać się o swoich rywalach — Zuzi i Jarku. W końcu decyzją telewidzów zakochani zakończyli rywalizację na trzecim stopniu podium. Sympatyczny góral nie ukrywa jednak, że czas spędzony na planie był dla niego jednym z najpiękniejszych momentów w jego życiu.

Sznuk przerwał "Jeden z dziesięciu"! Ten odcinek przeszedł do historii Wspólny front połączy Edzię i Kaźmierską? To zasługa "Tańca z Gwiazdami"

Co obecnie słychać u Asi i Rafała z "Love Island"?

Uczestnicy dziewiątej edycji randkowego reality show od początku sprawiali wrażenie szczerze zakochanych. Nic więc dziwnego, że fani są niezwykle ciekawi tego, czy para zdecydowała się kontynuować swoją relację po zakończeniu prac na planie. Ku zadowoleniu wszystkich wielbicieli formatu Asia i Rafał oznajmili, że są dalej razem!

Okazało się, że para ma również wiele wspólnych planów i powoli przychyla się do ich realizacji. Jakiś czas temu Rafał zamieścił obszerny post na swoim profilu na Instagramie, w którym poinformował internautów o swoim życiu uczuciowym. Okazało się, ze wraz z Asią planują nawet wspólne zamieszkanie!

Mój pobyt na wyspie miłości był dla mnie zdecydowanie najlepszą decyzją w moim życiu. Decydując się na udział w programie, nosiłem w sobie nadzieję, że poznam tam kogoś wyjątkowego, ale nie sądziłem, że poznam tam miłość mojego życia, z którą już za niedługo zamieszkam. Asiu, Kocham Cię. Nie dość, że znalazłem w programie miłość, to w dodatku grono wspaniałych znajomych oraz mega dużo ciekawych wspomnień oraz doświadczeń. Pamiętajcie, kochajcie się i pomagajcie innym, zdrowie i rodzina jest najważniejsza, reszta jakoś sama się ułoży - napisał Rafał w swoich social mediach zaraz po zakończeniu show

ZOBACZ TEŻ: Love Island: Emi o Danie: “Ma żarty jak 15-latek”.

Asia i Rafał z "Love Island" szczerze o posiadaniu dzieci

To jednak nie koniec niespodzianek! Okazało się, że wspólne plany Asi i Rafała wcale nie kończą się na wspólnym mieszkaniu. Jakiś czas temu na profilu dziewczyny na Instagramie fani mieli okazję zadać jej kilka pytań na temat planów na przyszłość. Uczestniczka “Love Island” zaskoczyła wszystkich odpowiedzią.

Jeden z internautów zapytał Asię o to, czy razem z Rafałem chcieliby w przyszłości zostać rodzicami. Okazało się, że dziewczyna bardzo chciałaby założyć z ukochanym rodzinę.

Co myślicie o dzieciach z Rafałem? Może nie teraz, ale w przyszłości?

W przyszłości na pewno - odpowiedziała dziewczyna bez cienia zawahania się.

love island 1.png
Asia i Rafał z "Love Island" szczerze o posiadaniu dzieci, fot. Instagram/@asia_bazak