Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nicole i Mateusz są razem? Jest odpowiedź uczestnika "Love Island"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 19.04.2024 09:37

Nicole i Mateusz są razem? Jest odpowiedź uczestnika "Love Island"

Nicole i Mateusz
fot. Instagram/loveislandwyspamilosci

Mateusz i Nicole byli uczestnikami ostatniej edycji “Love Island”. Z programu zostali jednak wyrzuceni za “ustawkę”. Teraz Mateusz zorganizował na swoim profilu Q&A, z którego dowiedzieliśmy, co się tak naprawdę wydarzyło. On i Nicole są razem? Odpowiedział! Lepiej usiądźcie… 

Mateusz i Nicole wyrzuceni z "Love Island" za ustawkę

Niedawno informowaliśmy, że Mateusz i Nicole zostali wyrzuceni z “Love Island” za ustawkę. Jak się wówczas okazało, para miała poznać się wcześniej i dogadać, że w programie stworzą parę. Nie sądzili, że ich przekręt ujrzy światło dzienne… Tak się jednak stało. Oboje próbowali się wytłumaczyć. 

Z mojej perspektywy nie było tak, że wiedzieliśmy, że będziemy razem do końca - mówił Mateusz. 

Nicole także się wypowiedziała: 

Z mojej perspektywy to było inaczej, nie wiem, co Mati powiedział. To nie było nic udawane z mojej strony. 

Następnie zorganizowali live'a, gdzie nadal próbowali się wytłumaczyć. Takim działaniem tylko bardziej zdenerwowali fanów programu. 

Ta sytuacja jest totalnie ustawiona... - mogliśmy wtedy przeczytać w komentarzach. 

Teraz Mateusz ponownie zabrał głos na Instagramie. 

Jarek z "Love Island" zaskoczył oświadczeniem: "Podjęliśmy decyzję". Co z Zuzą? Zuza z "Love Island" po programie korzysta z opieki psychologa. Znamy powód

Mateusz mówi o relacji z Nicole

Mateusz zorganizował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie Q&A. Nie trudno domyślić się, o co pytali go fani “Love Island”. Większość zapytań dotyczyła jego relacji z Nicole. Zdecydował się odpowiedzieć na kilka z nich. 

Jak to było z Nicole? - grzmiało pytanie do Mateusza. 

Były uczestnik “Love Island” postanowił uciąć spekulacje raz na zawsze. 

Któregoś wieczoru rozmawialiśmy “co w przypadku Casa Amore?” na co powiedzieliśmy sobie, że taak, wracamy do siebie oczywiście i jestem pewny, że nie tylko my rozmawialiśmy na ten temat w swojej parze, a zostało to zinterpretowane jako ugadanie się ;)) - wyjaśnił. 

Następnie zdradził, co czuje do Nicole. 

Jak ją zobaczyłem, byłem podjarany jak dzieciak na cukierki, a cała ta sytuacja tylko to we mnie umocniła i zdałem sobie sprawę, że noszę naprawdę silne uczucie względem Nicole. 

Czy zatem Nicole i Mateusz są razem? 

Mateusz
Mateusz Fot. Instagram/matdziedzic

Mateusz i Nicole są parą?!

Nicole i Mateusz mieli się ku sobie w programie. Jeśli dodamy do tego dzisiejsze wyznanie Mateusza, wniosek nasuwa się sam. Niestety, sprawa nie jest tak oczywista, jakby mogłaby się wydawać. Ale spokojnie, Mateusz na tę kwestię także rzucił trochę światła. W odpowiedzi na pytanie: “Czy jesteś z Nicole w związku?” napisał: 

Rozwiewając już wszelkie wątpliwości wszystko jest na jak najlepszej drodze, ale jeszcze nie jesteśmy oficjalnie parą i jeśli to się zmieni na pewno się o tym dowiecie od nas. 

Trzymamy za nich kciuki! 

Nicole i Mateusz
Nicole i Mateusz Fot. Instagram/matdziedzic