Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wspólny front połączy Edzię i Kaźmierską? To zasługa "Tańca z Gwiazdami"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.04.2024 11:36

Wspólny front połączy Edzię i Kaźmierską? To zasługa "Tańca z Gwiazdami"

Dagmara Kaźmierska Edzia Roxie
fot. KAPIF

Za nami kolejny odcinek “Tańca z Gwiazdami”. W ubiegłym tygodniu cała Polska żyła niespodziewanym odejściem Dagmary Kaźmierskiej i poprzedzającymi to zdarzenie negatywnymi komentarzami pod adresem gwiazdy. Teraz królowa życia wyznała, komu najmocniej kibicuje w show, a na jej słowa zareagowała nawet jej dawna przyjaciółka Edzia!

Edzia krytykuje Dagmarę Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami"

Wszyscy fani programu “Królowe życia” doskonale pamiętają ten duet. Dagmara Kaźmierska i jej najlepsza przyjaciółka Edzia wydawały się nierozłączne. Panie doskonale się dogadywały i spędzały ze sobą mnóstwo czasu. Niestety, w pewnym momencie doszło między nimi do nieporozumienia, które na dobre zakończyło ich bliską relację.

Pomimo faktu, że Dagmara Kaźmierska nigdy nie wypowiedziała się negatywnie o swojej byłej przyjaciółce, a nawet w jednym z wywiadów przyznała, że czasami za nią tęskni, Edzia postanowiła pójść nieco inną drogą. Gwiazda reality show już od pierwszego odcinka krytykowała taneczne występy koleżanki, które ta prezentowała dla nas na parkiecie “Tańca z Gwiazdami”. W pewnym momencie poprosiła nawet blondynkę o rezygnację z show!

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel,,
Edzia krytykuje Dagmarę Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Dagmara Kaźmierska, Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Edzia krytykuje Dagmarę Kaźmierską w "Tańcu z Gwiazdami", fot. KAPIF
Pavlović podsumowała Kaźmierską: "To jest taki typ kobiety" Kaźmierska mieszka jak królowa. Złoty sedes to zaledwie początek

Dagmara Kaźmierska szczerze o zachowaniu Edzi

Uczestniczka “Tańca z Gwiazdami” nie ukrywa, że słowa byłej przyjaciółki mocno ją zabolały, a ten niespodziewany atak otworzył jej oczy na to, jakich ludzi warto mieć w swoim życiu. Podczas ostatniego wywiadu Dagmara Kaźmierska przyznała, że obecnie nie żałuje zerwania znajomości z Edzią, bo najwidoczniej tak miało być.

Jak się mówi, śmieci się same wynoszą z naszego życia i teraz czuję radość i teraz czuję naprawdę ulgę i dziękuję tam opatrzności, że to tak wyszło, że nie ma jej w moim życiu. Nie potrzeba nam drodzy ludzie, takich koło siebie osób i to jest chyba dobrze, że Edzi już też nie ma, tak miało być. No, czuje ulgę. Teraz jestem szczęśliwa. Dobrze, że tak się stało - przyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Co więcej, królowa życia postanowiła niedawno odejść z tanecznego show Polsatu, a to wszystko z powodu kontuzji, której nabawiła się podczas treningów. Na swoich social mediach nie ukrywa, że pomimo faktu, że trzyma kciuki za wszystkich uczestników, jej serce najmocniej bije dla Roxie Węgiel.

Wszyscy, którzy oddawali na mnie głosy, bardzo was proszę, żebyście wybrali sobie swojego faworyta. Teraz jest naprawdę poprzeczka bardzo wysoko zawieszona. Wszyscy cudownie tańczą, więc ja nie psuję tego obrazka. Ale moje serce jest naszą Roxie, naszą iskierką. Dziękuję - powiedziała Dagmara Kaźmierska.

ZOBACZ TEŻ: TzG: Partnerka Szczepaniaka to kopia jego ukochanej. “Taniec z bliźniaczkami”.

Czy Roxie Węgiel przyczyniła się do pogodzenia Edzi i Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska udostępniła w swoich mediach społecznościowych nawet specjalną grafikę, za pomocą której chciała dodać otuchy Roksanie Węgiel i zachęcić widzów do oddania na nią swoich głosów. Ku zaskoczeniu wielu post królowej życia udostępniony przez redakcję Świata Gwiazd skomentowała również Edzia. Tym razem zamiast słów krytyki znalazły się tam cztery czerwone serduszka.

Czy to możliwe, że dawne przyjaciółki znów mają takie samo zdanie i dzięki temu istnieje szansa na ich rozejm lub przynajmniej zakończenie internetowej kłótni? Miejmy nadzieję. Warto również dodać, że Roxie Węgiel radzi sobie świetnie, a w ostatnim odcinku dwa razy zgarnęła komplet punktów.

TZG Kaźmierska Roxie.jpeg
Czy Roxie Węgiel przyczyniła się do pogodzenia Edzi i Dagmary Kaźmierskiej?, fot. Instagram/@swiatgwiazd
dagmara roxie edzia.jpg
Czy Roxie Węgiel przyczyniła się do pogodzenia Edzi i Dagmary Kaźmierskiej?, fot. Instagram/@swiatgwiazd