Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dagmara Kaźmierska do byłej przyjaciółki: "Jeśli to słyszysz Edzia"
Paulina Korzec
Paulina Korzec 09.04.2024 08:19

Dagmara Kaźmierska do byłej przyjaciółki: "Jeśli to słyszysz Edzia"

Dagmara Kaźmierska i Edyta Nowak-Nawara
Fot. KAPIF; Instagram @edzia_official_

Dagmara Kaźmierska i jej koleżanka z czasów programu „Królowe życia”, Edyta Nowak-Nawara, toczą nieustanny bój. Byłe przyjaciółki korzystają z każdej okazji, by odnieść się do trwającego konfliktu. Ostatnio Edzia w niewybrednych słowach skomentowała występ Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z Gwiazdami”. Jak na tę zaczepkę zareagowała uczestniczka „TzG”?

"Królowe życia": Od przyjaciółek do rywalek

Edytę Nowak-Nawarę widzowie mieli okazję poznać podczas emisji programu „Królowe życia”, którego niekwestionowaną gwiazdą była Dagmara Kaźmierska, a Edzia nie odstępowała jej na krok. Drogi nierozłącznych przyjaciółek wkrótce się rozeszły, co zdaniem Kaźmierskiej było spowodowane próbą zrobienia solowej kariery przez byłą koleżankę.

Od tamtej pory kobiety nieustannie sobie dogryzają, wykorzystując ku temu nadarzające się okazje. Ostatnio zarzewiem konfliktu stały się niepochlebne wypowiedzi Edyty o występie Kaźmierskiej w „Tańcu z Gwiazdami”.

Conan nie mógł słuchać, co Pavlović mówi do Dagmary. Tak ją zripostował, że aż upomniała go matka Dagmara Kaźmierska bije rekordy w "Tańcu z Gwiazdami". Jak tam trafiła?

Skrytykowano występ Dagmary Kaźmierskiej

„Królowa życia” wystąpiła ostatnio w 6. odcinku „TzG”, gdzie wraz z Marcinem Hakielem zaprezentowała się w paso doble. Za ten pokaz para dostała najmniejszą ilość punktów i jako ostatnia typowana była do odpadnięcia. Z programem pożegnali się jednak Aleks Mackiewicz oraz Izabela Skierska.

Werdykt rozjuszył internautów. Oburzona tym rozstrzygnięciem była również Edzia, która wytknęła byłej przyjaciółce brak umiejętności tanecznych, a nawet doszukiwała się spisku w produkcji „Tańca z Gwiazdami”

Dagmara Kaźmierska
Fot. KAPIF

Dagmara Kaźmierska odgryza się Edzi

Dagmara Kaźmierska postanowiła odpowiedzieć na zarzuty byłej koleżanki. W rozmowie z Pomponikiem nie przebierała w słowach:

To, że Edzia uważa, że to jest ustawka, to jest niedopuszczalne […] Czy to jest moja wina, że ludzie na mnie głosują? Ja mam być za to szkalowana, szykanowana, jeszcze może niech mnie przeciągnie po ulicach Warszawy, bo tak by było chyba najlepiej dla Edzi. Co Kaźmierska może na to, że ludzie chcą ją oglądać?!

Uczestniczka „Tańca z Gwiazdami” nie ukrywa, że jest zasmucona i niemile zaskoczona postawą swojej dawnej przyjaciółki. Nic nie wskazuje na to, by ten konflikt miał zostać zażegnany:

Edzia, jeżeli to słyszysz, puknij ty się Edzia w głowę – wypaliła Dagmara Kaźmierska w rozmowie z Pomponikiem.