Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wpadka podczas Polsat Hit Festiwal. Widzowie od razu zauważyli
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.05.2024 13:38

Wpadka podczas Polsat Hit Festiwal. Widzowie od razu zauważyli

Smolasty
fot. AKPA

Za nami kolejny dzień Polsat SuperHit Festiwalu w Sopocie. W sobotnią noc na scenie pojawiło się wielu cenionych polskich artystów. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Fani natychmiast wyłapali niewielką wpadkę Smolastego. Niesamowite, do czego doszło w trakcie jego występu.

Ogromne emocje podczas Polsat SuperHit Festiwal

Trwający obecnie Polsat SuperHit Festiwal od samego początku przynosi nam ogrom wrażeń i emocji. To właśnie podczas tego muzycznego wydarzenia mieliśmy szansę świętować jubileusze 30-lecia Andrzeja Piasecznego oraz 45-lecia twórczości artystycznej Majki Jeżowskiej. 

Media szumią również z powodu nieoczekiwanego powrotu Katarzyny Cichopek, która zadebiutowała wczoraj na antenie Polsatu i wspólnie z Maciejem Dowborem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadziła prestiżowy festiwal. Teraz jednak głośno zrobiło się również na temat innej sytuacji, która miała miejsce podczas tego koncertu.

Sandra Kubicka zamieściła wpis po porodzie. Porusza do łez Przerwano koncert Maryli Rodowicz. Pojawiło się niebezpieczeństwo

Smolasty zaskoczył na Polsat SuperHit Festiwal

Podczas sobotniego koncertu mieliśmy szansę usłyszeć najbardziej cenionych artystów w naszym kraju, którzy w ostatnim czasie zostali wyróżnieni platynową płytą. Wśród nich znaleźli się między innymi Blanka, Smolasty oraz  Malik Montana. 

Krótko po tym byliśmy świadkami koncertu upamiętniający twórczość wybitnego muzyka Zbigniewa Wodeckiego. Hity legendarnego piosenkarza wykonali dla nas między innymi Wiktor Dyduła oraz Natalii i Paulina Przybysz, a całość wywołała spore kontrowersje w sieci.

Równie duże zamieszanie wywołał również występ Smolastego, którego sam wokalista raczej nie może zaliczyć do udanych. Wszystko z powodu wpadki, która miała miejsce na samym początku koncertu.

ZOBACZ TEŻ: Wparował na scenę z Majką Jeżowską. Kim jest Malik Montana?

Niewielka wpadka Smolastego na Polsat SuperHit Festiwal

Piosenkarz już na samym początku wykonał swój największy przebój “Duże Oczy”. Niestety, nie wszystko poszło zgodnie z planem. Podczas wykonywania piosenki Smolasty nie tylko nie trafił w rytm, ale także pomylił kroki i stracił równowagę.

Żeby tego było mało, muzyk pomylił się i rozpoczął swoją piosenkę nie od pierwszego wersu, ale od trzeciego, co natychmiast zostało wyłapane przez jego wiernych fanów. Publiczność zaczęła śpiewać poprawną wersję utworu, więc raper musiał rozpocząć swój hit na nowo, a cała sytuacja szybko stała sie hitem sieci.