Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dziś wieczorem włączycie Polsat i zobaczycie Katarzynę Cichopek
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.05.2024 18:39

Dziś wieczorem włączycie Polsat i zobaczycie Katarzynę Cichopek

Katarzyna Cichopek
Fot. AKPA, katarzynacichopek/Instagram

Katarzyna Cichopek z początkiem września opuściła kanapę programu “Pytanie na Śniadanie”. Miało to związek z wielką rewolucją w mediach publicznych. Teraz sieć obiegła informacja, że powróci do Polsatu, z którym niegdyś współpracowała. W jakiej roli?

Katarzyna Cichopek została zwolniona z TVP

19 grudnia ubiegłego roku Sejm przegłosował uchwałę dotyczącą bezstronności i rzetelności mediów publicznych. Po tym zdarzeniu w Telewizji Polskiej doszło do wielkich zmian. Dotknęły one zarówno programy informacyjne i publicystyczne, jak i rozrywkowe. Modyfikacji doczekał się również format “Pytanie na Śniadanie”. To wtedy szefostwo nad nim objęła Kinga Dobrzyńska, która zdecydowała o zwolnieniu wszystkich dotychczasowych prowadzących i zatrudnieniu nowych.

Do tego grona zaliczali się między innymi Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Para prezenterów kilka dobrych lat gościła na kanapie dziesiątki osób, z którymi rozmawiała na tematy społeczne czy kulturalne

Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu.

Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące.

Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów - pisali w mediach społecznościowych.

Marcin Hakiel wziął potajemny ślub? Wszystko na to wskazuje Do sieci trafiły nagrania ze ślubu Mroczka. Po słowach brata rozległy się okrzyki

Katarzyna Cichopek wraca do Polsatu

Aktorka i prezenterka współpracowała ze stacją od 2007 roku, występowała między innymi w roli jurorki programu “Jak oni śpiewają?”. Oprócz tego prowadziła kilka odsłon festiwalu “TOPtrendy”, czy teleturniej randkowy “Gra wstępna”. Krótko później przeniosła się do innych mediów. Okazuje się jednak, że po półrocznej przerwie od telewizji zdecydowała się do niej powrócić.

Kasia została zaproszona jako współprowadząca jubileusz Majki Jeżowskiej i to zaproszenie przyjęła. Będzie to dla niej powrót na deski Opery Leśnej po czternastoletniej przerwie w Polsacie. W 2010 roku prowadziła w sopockim amfiteatrze festiwal Top Trendy - przekazał “Pomponikowi” menadżer aktorki.

KAPIF_oryginal_K1205284F.jpg
Fot. KAPiF

Dziś wiemy już na pewno, że Katarzyna Cichopek rzeczywiście pojawi się na antenie Polsatu. W jej mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z prób do występu u boku Majki Jeżowskiej. Równocześnie zaprosiła widzów do oglądania drugiego dnia Polsat Hit Festiwalu.

Cieszę się, że wróciłam, będzie się działo. Koniecznie oglądajcie dziś o 20.

ZOBACZ TEŻ: Smaszcz znowu zwraca się do Kurzajewskiego. Ma konkretny plan na jego ślub z Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski prowadzą wspólny podcast

Dzisiejszy występ w Polsacie to niejedyny kontakt z mediami, jaki będzie miała w najbliższym czasie aktorka. Przypomnijmy, że wraz ze swoim partnerem — życiowym i zawodowym — Maciejem Kurzajewskim prowadzi wspólny podcast. Odcinki “Serio?” ukazują się na ich kanale w serwisie YouTube średnio raz w tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że para bardzo polubiła prowadzenie rozmów z rozmaitymi gośćmi.

Do tej pory rozmawiali między innymi z Jakubem B. Bączkiem, trenerem mentalnym, prawniczką i psycholożką Magdaleną Bajsarowicz oraz muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Do tej pory ukazało się dziewięć odcinków podcastu “Serio?” i nic nie wskazuje na to, żeby Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli zrezygnować z tej formy działalności.