Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polsat Hit Festiwal: koncert piosenek Wodeckiego. Reakcja Widzów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.05.2024 10:29

Polsat Hit Festiwal: koncert piosenek Wodeckiego. Reakcja Widzów

Zbigniew Wodecki, Mery Spolsky
fot. AKPA; KAPIF

Za nami sobotni koncert w ramach Polsat SuperHit Festiwal. Na scenie w Operze Leśnej spotkały się największe gwiazdy, aby nie tylko uczcić swoje własne sukcesy, ale również twórczość jednego z najwybitniejszych polskich artystów — Zbigniewa Wodeckiego. Niestety, internauci nie są zachwyceni upamiętniającym koncertem.

Niewiarygodne, co działo się na scenie Polsat SuperHit Festiwal

Za nami kolejny dzień w ramach organizowanego corocznie wyjątkowego festiwalu telewizji Polsat. Podczas sobotniego koncertu mieliśmy szansę usłyszeć najwybitniejsze gwiazdy tego roku, których twórczość została nagrodzona między innymi przez nagrodę platynowej płyty. W Operze Leśnej pojawili się między innymi: Skolim, Blanka oraz Malik Montana.

Później przyszedł czas na odrobinę wzruszeń. Swoje 45-lecie twórczości artystycznej świętowała Majka Jeżowska, która specjalnie dla nas zaśpiewała na scenie swoje największe przeboje, a towarzyszyli jej w tym Krystyna Prońko oraz raper Malik Montana.

Majka Jeżowska, Polsat Hit Festiwal, strój, stylizacja, zdjęcia
Niewiarygodne, co działo się na scenie Polsat SuperHit Festiwal, fot. kadr z koncertu
Majka Jeżowska 2.png
Niewiarygodne, co działo się na scenie Polsat SuperHit Festiwal, fot. kadr z koncertu
Na scenę Polsatu wyszedł mąż Oli Kwaśniewskiej. Badach doprowadził Polskę do łez Wiadomo, kiedy urodziła Sandra Kubicka. Od porodu minęło sporo czasu

Niezapomniane emocje podczas memoriału Zbigniewa Wodeckiego

Krótko po jubileuszu Majki Jeżowskiej, przyszedł czas na kolejną falę wzruszeń i wspomnień. W ramach koncertu “Wodecki Twist” uczczono pamięć i twórczość jednego z najwybitniejszych polskich artystów — Zbigniewa Wodeckiego. Na scenie pojawili się między innymi Mery Spolsky, Wiktor Dyduła oraz Natalia i Paulina Przybysz.

Gwiazdy wykonały najpiękniejsze i najpopularniejsze utwory nieżyjącego artysty, w tym między innymi “Lubię wracać, tam gdzie byłem”, “Chałupy welcome to”, czy “Z Tobą chcę oglądać świat”. Fani mogli podziwiać to wydarzenie w Krakowie podczas niedawnego Wodecki Fest oraz w ramach ubiegłorocznej trasy koncertowej zespołu Męskie Granie.

ZOBACZ TEŻ: Publiczność w Sopocie przerwała ceremonię nagrodzenia Jeżowskiej.

Fani oburzeni koncertem ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego

Niestety, pomimo faktu, że “Wodecki Twist” przyniósł zgromadzonej pod Operą Leśną publiczności masę wrażeń i wzruszeń, internauci nie wydają się być zachwyceni memoriałem ku czci Zbigniewa Wodeckiego. W komentarzach na oficjalnym profilu Polsatu na Instagramie można znaleźć mnóstwo słów krytyki i oburzenia fanów.

Przede wszystkim internauci nie są zachwyceni tym, jaka energia panowała wczoraj na scenie podczas koncertu upamiętniającego wybitnego muzyka. Ich zdaniem występujący wówczas artyści nie podołali swojemu zadaniu i za bardzo zmienili brzmienie legendarnych utworów piosenkarza.

To co zrobiliście z utworami Śp. Zbigniewa Wodeckiego - brak słów…

A ja z innej beczki. Co wy najlepszego zrobiliście z piosenkami Pana Wodeckiego, nie mogę tego słuchać

To śpiewanie to profanacja dorobku muzycznego artysty Wodeckiego