Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Węgiel rozpaliła parkiet. A komentarze widzów? Nie ma złudzeń, co o niej sądzą
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.03.2024 09:39

Węgiel rozpaliła parkiet. A komentarze widzów? Nie ma złudzeń, co o niej sądzą

Roksana Węgiel Taniec z Gwiazdami
fot. KAPIF

Wczorajsze wydanie “Tańca z Gwiazdami” do dzisiaj odbija się szerokim echem w sieci. Wszystko z powodu tanecznych popisów uczestników, którzy zaskoczyli nas swoimi niecodziennymi występami. Fani nie mogą przestać zachwalać Roksany Węgiel, której układ wyjątkowo przypadł im do gustu.

Niewiarygodne, co działo się podczas wczorajszego "Tańca z Gwiazdami"

Taneczne show Polsatu z tygodnia na tydzień przyciąga przed telewizory coraz większą rzeszę zainteresowanych telewidzów, a to wszystko z powodu niezapomnianej atmosfery i rewelacyjnych występów uczestników. Trzeba przyznać, że w ostatnim odcinku “Tańca z Gwiazdami” nie zabrakło skrajnych emocji.

Fani nie mogli przestać zachwalać Krzysztofa Szczepanika i Sary Janickiej, których występ otworzył program w naprawdę pięknym stylu. Na uwagę zasługiwał również taneczny popis Macieja Musiała. Nieco gorzej było w przypadku Dagmary Kaźmierskiej i Marcina Hakiela, których grono jurorów oceniło zaledwie na 21 punktów. Całkiem inaczej było jednak w przypadku Roksany Węgiel. Jakie emocje wywołała młoda piosenkarka?

Aleks Mackiewicz i Izabela Skiersk,
Niewiarygodne, co działo się podczas wczorajszego "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Niewiarygodne, co działo się podczas wczorajszego "Tańca z Gwiazdami", fot. KAPIF
Widzowie TzG są wściekli na Czarną Mambę! "Uwzięła się na nich" Conan wparował na parkiet po wstępie Hakiela i Kaźmierskiej. "Pójdziesz siedzieć"

Roksana Węgiel oczarowała widzów TzG

Młoda wokalistka i jej taneczny nauczyciel od pierwszego odcinka zaskakują swoimi występami, a przez wielu typowani są nawet na faworytów tej edycji “Tańca z Gwiazdami”. W trzecim wydaniu kultowego show Polsatu Roksana Węgiel i Michał Kassin oczarowali nas swoim układem do jednej z piosenek Abby.

Para wykonała energiczne paso doble, podczas którego urzekli nas swoimi czerwono-czarnymi strojami z licznymi frędzlami. Na uwagę zasługuje przede wszystkim sukienka piosenkarki z wyciętymi po boku elementami. Taneczne popisy pary przypadły do gustu również jurorów, którzy nagrodzili ich aż 40 punktami, czyli najwyższymi możliwymi notami.

Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel oczarowała widzów TzG, fot. KAPIF
Taniec z Gwiazdami
Roksana Węgiel oczarowała widzów TzG, fot. KAPIF
Roksana Węgiel, Taniec z Gwiazdami, odc. 3, fot. KAPIF
Roksana Węgiel oczarowała widzów TzG, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami": z jakimi osobami trzyma się Iwona Pavlović?

Fani zasypali Roksanę Węgiel komentarzami po odcinku "Tańca z Gwiazdami"

Występ uczestników przypadł do gustu nie tylko jurorom, ale również internautów, którzy pod nagraniem, które pojawiło się na oficjalnym Instagramie show, zasypali młodą wokalistkę i jej nauczyciela ogromem komplementów. Ich zdaniem na pochwałę zasługuje nie tylko Roksana Węgiel i jej umiejętności, ale również talent jej partnera Michała Kassina.

Wszyscy komentujący są zgodni, że chłopak nie tylko ma ogromny talent i zmysł artystyczny do tworzenia choreografii, ale dodatkowo jest niezwykle skromny i profesjonalny.

Zbieram szczękę z podłogi. Co ten tancerz wymyślił za choreografie. Najbardziej oryginalna w tańcu z gwiazdami ever

Dziś była petarda ! Brawo kochani, brawo dziewczyno!!!

Bylo pieknie. Choreografia cudna! Tancerz wyglada na bardzo skromnego chlopaka.