Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielki powrót do “M jak miłość”? To przebiłoby nawet angaż Koroniewskiej
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.06.2024 20:40

Wielki powrót do “M jak miłość”? To przebiłoby nawet angaż Koroniewskiej

M jak miłość
fot. kadr z serialu "M jak miłość"

W mediach właśnie pojawiły się szczęśliwe informacje na temat jednej z największych gwiazd serialu “M jak miłość”. Popularny aktor po latach powraca do Telewizji Polskiej. Czy to możliwe, że znów zobaczymy go w serii o losach rodziny Mostowiaków?

Kacper Kuszewski dawno odszedł z serialu "M jak miłość"

Nie jest tajemnicą, że serial “M jak miłość” wciąż jest jednym z najpopularniejszych w polskiej telewizji. Mimo że produkcja gości na antenie od wielu lat, a mnóstwo aktorów już dawno pożegnało się z formatem, producenci dbają o to, aby nowe wątki postaci przyciągnęły przed telewizory nową rzeszę wiernych fanów.

Jedną z gwiazd, która lata temu pożegnała się z kultową produkcją, był Kacper Kuszewski, który w serialu wcielał się w postać Marka Mostowiaka. Aktor odszedł z serialu w 2018 roku i od tej pory skupiał się na innym projektach zawodowych. Fani mogli zobaczyć go między innymi w roli jurora w kultowym programie Polsatu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazdor już niedługo powróci do publicznego nadawcy.

Kajra, Sławomir, Kacper Kuszewski, Tak to leciało, komentarz o zastępstwie
Kacper Kuszewski dawno odszedł z serialu "M jak miłość", fot. KAPIF
Kacper Kuszewski
Kacper Kuszewski dawno odszedł z serialu "M jak miłość", fot. KAPIF
Tak teraz wygląda codzienność Szczeny z “Chłopaków do wzięcia” “Gliniarze” znikają z anteny. Wiadomo, kiedy ostatni odcinek

Kacper Kuszewski wraca do Telewizji Polskiej

Teraz jednak w mediach pojawiły się informacje na temat nieoczekiwanych zmian w życiu zawodowym popularnego aktora. Wszystko wskazuje na to, że po latach nieobecności Kacper Kuszewski powraca do Telewizji Polskiej.

Jak możemy przeczytać na łamach portalu “Shownews” odtwórca roli Marka z serialu “M jak miłość” ma zadebiutować w całkiem nowej roli i poprowadzić kultowy program “Tak to leciało”. Do tej pory funkcję tę sprawiało jedno z najpopularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie - Sławomir i Kajra.

ZOBACZ TEŻ: Euro 2024: z kim dzisiaj gra Polska? Kto wygra mecz?

Czy Kacper Kuszewski powraca do "M jak miłość"?

Nic więc dziwnego, że nowy angaż gwiazdora sprawił, że internauci zaczęli zadawać pytania o jego ewentualny powrót na plan serialu “M jak miłość”. Pamiętamy, że kilka lat temu Marek Mostowiak opuścił rodzinną Grabinę i wyjechał do Australii. Mężczyzna pojawił się jednak z gościnnym udziałem w wigilijnym odcinku, który został wyemitowany na antenie TVP w 2022 roku.

Do niedawna Kacper Kuszewski stanowczo zaprzeczał pytaniom o swój powrót na plan kultowego serialu. Teraz jednak wypowiedział się o tym z większą swobodą i wspomniał nawet o ewentualnym rozszerzeniu wątku swojej postaci. Czy daje to promyk nadziei na jego wielki powrót?