Zmiany

Magda Gessler, właściciel restauracji
03.05.2024 21:03 Gdy gasną światła, Magda Gessler się zmienia. Mieli okazję się o tym przekonać

Jeden z odcinków programu “Kuchenne Rewolucje” wzbudził wyjątkowo silne emocje wśród widzów. Okazuje się jednak, że właściciele przedstawionej restauracji, też mieli przyspieszony puls. Tak zachowywała się Magda Gessler podczas kręcenia formatu. A gdy zgasły kamery? Jeszcze lepiej.

Wiesław Nowobilski, Marta Kołdej
02.05.2024 07:06 Tego projektu nie dało się zrealizować. Zmiana planów w trakcie remontu

Remont tego budynku w programie “Nasz Nowy Dom” postawił przed ekipą wiele wyzwań. Architektka Marta Kołdej nie mogła się pogodzić ze zmianą planów. Wiesław Nowobilski musiał ją przekonywać, że jest to projekt nie do realizacji.

Marianna Schreiber, zatrzymanie Gochy
09.03.2024 19:18 Drastyczna zmiana w życiu Marianny Schreiber! “Nigdy się tak nie bałam”

Żona polityka PiS nie ma za sobą łatwych dni. Dopiero co dowiedziała się, że jej mąż chce się z nią rozwieść, a teraz życie kładzie jej kolejne kłody pod nogi. Wszystko jest związane ze zbliżającą się walką na gali “Clout MMA”. Myślicie, że sobie poradzi?

13.06.2021 12:11 Ważne zmiany dla wszystkich wiernych. Mogą się zdziwić po wejściu do Kościoła

Od dziś wchodzą w życie ważne zmiany dla wszystkich wiernych. Już od niedzieli w kościołach i innych miejscach kultu limit miejsc, które mogą być zajęte wynosi 50 %. Zatem już dziś w kościele możemy spodziewać się zdecydowanie większej ilości osób niż dotychczas. Sytuacja w Polsce z tygodnia na tydzień ulega zmianie. Sukcesywnie żegnamy kolejne obostrzenia, tym samym przybliżając się do normalności. Od dziś zwiększona została również liczba miejsc, które mogą być zajęte w kościele i innych miejscach kultu.

sklepy
27.02.2021 21:16 Wybierasz się do sklepu ze sprzętem AGD i TV? Już w poniedziałek znikną z nich tzw. „plusy”

Sklepy RTV i AGD czekają poważne zmiany, a chodzi dokładnie o zmiany w oznaczeniach poszczególnych produktów. Dotychczasowe etykiety zostaną zastąpione tymi, które widzieliśmy już dawno temu – z klas produktów znikną plusy, a zostaną jedynie litery.O zmianach poinformowało Ministerstwo Klimatu. Chodzi o dostosowanie się do wymogów unijnych.

Twoja twarz brzmi znajomo
06.02.2021 13:13 Duże zmiany w Polsacie. „Twoja twarz brzmi znajomo” z nową godziną emisji

Polsat szykuje dla swoich widzów spore zmiany na antenie. Niektórzy mogą się poczuć niezadowoleni, ponieważ stacja podjęła decyzję ws. programu Twoja twarz brzmi znajomo. Od siedmiu lat show leciało w soboty o godz. 22.00. Wygląda na to, że w końcu przyszedł czas na odświeżenie nieco ramówki. Portal Pomponik jako pierwszy dowiedział się, że Polsat planuje zmienić godziny emisji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Już niedługo muzyczne show będziemy mogli zobaczyć w każdy piątek o godz. 20.00.

dowód osobisty
28.09.2020 00:35 Czekają nas wielkie zmiany w dowodach osobistych. Na dokumentach pojawią się dwa zaskakujące elementy

Dowód osobisty jest jednym z wielu dokumentów tożsamości, który musi posiadać każdy pełnoletni obywatel kraju. Z biegiem czasu wdrażane były coraz bardziej innowacyjne pomysły, które zmieniały nie tylko szatę graficzną, ale również użytkowanie dowodów. Tym razem rząd ogłosił, że wkrótce wejdą w życie kolejne zmiany w naszych dowodach osobistych. Pojawią się dwa nowe elementy.Już wkrótce będziemy świadkami najnowszych zmian, które zostaną wdrożone w dowodach osobistych. Rząd ogłosił, że pojawią się na nich dwa nowe elementy.

konto w banku
27.09.2020 20:13 Masz konto w banku? Uważaj, Polacy już łapią się za głowę, są zrozpaczeni. Szykuje się ogromna zmiana

W dzisiejszych czasach najpopularniejszym środkiem płatniczym są karty lub telefony. W celu uzyskania możliwości do takiego systemu płatności należy w pierwszej kolejności odwiedzić bank i założyć konto. Mamy jednak złe wiadomości. Najbliższe zmiany sprawią, że duża część Polaków może być niezadowolona. Banki zapowiadają ogromne zmiany. W najbliższym czasie możemy się spodziewać, że usługi, które dotychczas były darmowe, mogą zostać objęte dodatkowymi opłatami. Nie jest to pozytywna informacja. Wszystko zależy jednak od kilku aspektów. Obecnie na takie rozwiązania zdecydowało się tylko kilka oddziałów polskich banków.

Agnieszka Włodarczyk
09.09.2020 15:53 Będą pilne zmiany w sprawie maseczek? Pojawił się pomysł, który wielu się nie spodoba

Maseczki ochronne są bardzo ważnym elementem codzienności życia Polaków w dobie koronawirusa. Niestety wielu ludzi podchodzi do ich tematu sceptycznie i są wrogo nastawieni. Wkrótce w życie może wejść pomysł, który spowodowałby wielkie zmiany w sprawie ich noszenia. Zapewne nie każdemu to będzie w smak.Maseczki, które obowiązują w miejscach publicznych to coraz częstszy powód do dyskusji. Od 30 maja 2020 roku każdy Polak ma obowiązek zasłaniania nosa i ust w miejscach, w których może narazić na zakażenie osoby trzecie. Niedawno pojawił się pomysł, który może spowodować wielkie zmiany w sprawie noszenia maseczek. Wielu ludziom może się on nie spodobać.

Agnieszka Włodarczyk
02.08.2020 21:29 Masz konto w banku? Jeżeli tak, czekają cię przykre zmiany po wakacjach

Zmiany, które zajdą w bankach, spadną na Polaków jak grom z jasnego nieba. Jeżeli więc posiadamy konto bankowe, lepiej przygotować się już teraz. Niestety większość z nas nie będzie zadowolona. Jak informuje Business Insider, rewolucja zostanie wprowadzona już po wakacjach. Wszystkiemu winny jest nagły kryzys.Jeżeli masz konto w banku, musisz przygotować się na to, że już niebawem czekają cię ogromne zmiany. Wiele wskazuje na to, że nastąpią one już po wakacjach. Niestety, jak się okazuje, wszyscy odczujemy skutki tego, co wydarzyło się w pierwszych miesiącach bieżącego roku.