Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ukochany Roksany Węgiel nie mógł dłużej znieść popularności
Julia Bogucka
Julia Bogucka 12.03.2024 14:13

Ukochany Roksany Węgiel nie mógł dłużej znieść popularności

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. KAPiF, AKPA

W życiu Roksany Węgiel jest ostatnio trochę zamieszania. Nie dość, że wokalistka bierze udział w topowym programie rozrywkowym w Polsce, to w jej karierze muzycznej również wiele się dzieje. Niedawno zakończyła współpracę z menadżerem i zespołem, a to wszystko w atmosferze skandalu. Teraz Kevin Mglej postanowił zabrać głos.

Roksana Węgiel popycha swoją karierę naprzód

Nie da się ukryć, że popularna wokalistka nie zamierza stać w miejscu i jej głównym celem jest ciągły rozwój. Dynamiczna kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się dzięki zwycięstwu w pierwszej polskiej edycji programu “The Voice Kids”, a rozkwitła na dobre po wygraniu dziecięcej Eurowizji. Dziś to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki i pomimo młodego wieku, okazuje się, że dziewczyna dobrze wie, czego chce.

Roksana Węgiel wzięła udział w tegorocznej edycji programu “Taniec z gwiazdami” i, co nie jest zaskoczeniem, idzie jej w nim naprawdę dobrze. Na podstawie jej doświadczenia z formatu “Dance Dance Dance” można zakładać, że i w tym tanecznym show zajdzie naprawdę daleko. Oprócz tego wiele zmian zaszło w wokalnym świecie Roksany Węgiel, który bez wątpienia uważa za kluczowy w jej karierze. Od niedawna za organizację jej koncertów odpowiada inna agencja, a wokalistka ogłosiła, kto od teraz będzie wykonywał muzykę w jej zespole.

KAPIF_oryginal_K1170815F.jpg
Fot. KAPiF
Roksana Węgiel pod kroplówką. Nabierze sił do "Tańca z Gwiazdami"? "Taniec z Gwiazdami": Roxie Węgiel nie pojawiła się na treningu, co się dzieje?

Roksana Węgiel ma konflikt z byłym menadżerem

Wokalistka na podstawie ostatnich wydarzeń wydała oświadczenie dotyczące jej aktualnych powiązań branżowych. Plany na najbliższy czas ma bardzo konkretne. W tym roku nie spodziewamy się koncertów plenerowych, bowiem wizja artystyczna Roksany Węgiel zmierza w innym kierunku.

Od mojej ostatniej trasy klubowej minęło kilka lat, w tym roku nie zagram koncertów plenerowych, bo mam na siebie inny pomysł, który przemyślałam przez cały 2023 rok. Jako profesjonalna artystka wiem, jak chcę prowadzić moją karierę i cieszę się, że wspierają mnie profesjonaliści - podkreśliła gwiazda.

Roksana Węgiel pożegnała się z zespołem “Squad Węgla”, który niemal od początku jej kariery towarzyszył jej na koncertach. W gorzkich słowach zwróciła się również do byłego menadżera Mateusza Kucharczyka.

Mateusz, spędziliśmy ze sobą kawał czasu, nie sądziłam, że tak zakończymy naszą współpracę... Dziękuję ci za cały ten czas, niemniej jednak jestem zawiedziona. [...] Piszę o tym tutaj, bo nie zupełnie się z Tobą skontaktować prywatnie, to co zrobiłeś przekroczyło wszelkie granice.

Mężczyzna miał lajkować nieprzychylne wokalistce i jej partnerowi Kevinowi Mglejowi komentarze w mediach społecznościowych. W oświadczeniu Roksany Węgiel znalazło się również miejsce na apel w stronę fanów. Artystka poprosiła o niemieszanie jej narzeczonego w całą sprawę, bowiem pomimo konsultowania z nim wielu kwestii związanych z karierą, wszystkie decyzje podejmuje samodzielnie.

ZOBACZ TEŻ: Roksana odbija piłeczkę do Maseraka: „To zamierzony zabieg”

Kevin Mglej podjął decyzję

Na partnera Roksany Węgiel wielokrotnie spada krytyka, odbiorcy zarzucają mu nadmierne wpływanie na wokalistkę. Komentowana jest między innymi ich różnica wieku, bowiem Kevin Mglej jest o osiem lat starszy od 19-letniej artystki i jest również związany z branżą muzyczną. Choć już wcześniej był rozpoznawalny, to związek z Roksaną Węgiel przyniósł mu ogólnopolską sławę i, co za tym idzie, również hejt.

Wygląda na to, że narzeczony wokalistki doszedł do pewnej granicy. Podjął ważną decyzję w związku ze swoją obecnością w mediach społecznościowych, o czym poinformował na Instagramie.

Kochani, droga osoby popularnej w Internecie nigdy mnie nie kręciła, więc zawieszam to konto do czasu przekazania go jakiejś fundacji - niech zrobią z zasięgami coś pożytecznego. Do znajomych odezwę się z konta prywatnego

mglej.jpg
Fot. kevinmglej/Instagram

Myślicie, że krytycy Kevina Mgleja przesadzają?