Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Roksana odbija piłeczkę do Maseraka: „To zamierzony zabieg”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 05.03.2024 15:43

Roksana odbija piłeczkę do Maseraka: „To zamierzony zabieg”

fot. KAPiF
fot. KAPiF

Kurz po premierowym odcinku programu “Taniec z gwiazdami” już opadł, ale emocje z nim związane wciąż buzują. Zmagania celebrytów, aktorów i wokalistów w walce o “Kryształową Kulę” śledziły miliony Polaków, a najlepiej prezentujący się uczestnicy zostali zalani komplementami. Do grona tych osób niewątpliwie należy Roksana Węgiel, która wykonała cha-chę do utworu Dua Lipy. Jej występ skrytykował jednak Rafał Maserak. Tak odpowiedziała mu gwiazda. Bezczelnie?

Za nami premierowy odcinek programu "Taniec z gwiazdami"

Niedzielny wieczór upłynął w całej Polsce pod znakiem gwiazdorskich występów na parkiecie. Uczestnicy tegorocznej edycji jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju zadebiutowali przed jurorami oraz telewidzami i tym samym rozpoczęli walkę o “Kryształową Kulę”. Jak się okazało, produkcja miała dla fanów formatu niespodziankę. Tym razem nikt nie został wyeliminowany, a głosy przesłane za pomocą wiadomości SMS zachowają swoją ważność na kolejny odcinek.

W tym sezonie program “Taniec z gwiazdami” zaprosił do udziału naprawdę mocne nazwiska. Wśród uczestników znajdziemy takie osoby jak Dagmara Kaźmierska znana z “Królowych życia”, słynna wokalistka Roksana Węgiel oraz popularny aktor, który ma na koncie również role na rynku amerykańskim, czyli Maciej Musiał. U boku profesjonalnych tancerzy gwiazdy wykonały między innymi walc wiedeński, cha-chę oraz i tango.

Roksana Węgiel dostała wielki prezent. Kevin zaszalał w Walentynki Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni

"Taniec z gwiazdami" - Roksana Węgiel zachwyciła jurorów?

Zwyciężczyni innego tanecznego formatu, czyli “Dance Dance Dance”, zaprezentowała się na scenie u boku Michała Kassina. Para wykonała cha-chę do utworu Dua Lipy zatytułowanego “Don't Start Now”. Od samego początku wokalistka, ze względu na swoje doświadczenie w tańcu, została okrzyknięta największą faworytką. Zdaje się, że ten występ potwierdza, że zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji ma duże szanse na “Kryształową Kulę”. 

Odbiór widzów, który został uzewnętrzniony w mediach społecznościowych, był niezwykle pozytywny. Roksanie Węgiel i jej scenicznemu partnerowi od razu przewidziano udział w finale programu “Taniec z Gwiazdami. Niezwykle hojna, porównując z innymi notami, okazała się również punktacja jurorów. 

  • Pięknie zatańczyłaś. Wyszło super. Masz talent
  • Wysoki poziom, ale jesteś murowaną kandydatką do finału
  • Byliście najlepsi. Na bank będziecie w finale - czytamy w mediach społecznościowych programu.

Za cha-chę para otrzymała łącznie 29 punktów. Rafał Maserak, Iwona Pavlović i Tomasz Wygoda zdecydowali się przyznać im po siedem punktów, natomiast Ewa Kasprzyk dała punktów osiem. Dzięki temu udało im się uplasować na trzecim miejscu w punktacji jurorów.

ZOBACZ TEŻ: Roksana Węgiel dolewa oliwy do ognia. Fani dopatrzyli się… braku bielizny! Najpierw kuszące fotki, a teraz taki strój na galę

Tak Roksana Węgiel odbiła piłeczkę w stronę Maseraka!

Opinie jurorów na temat występu Roksany Węgiel i Michała Kassina na scenie programu “Taniec z gwiazdami” były na ogół pozytywne. Nie dało się ukryć, że nawet w oku najbardziej surowych jurorów, para zaprezentowała się na wysokim poziomie. Nie zabrakło jednak krytyki. Gorzkie słowa w kierunku wokalistki i tancerza skierował Rafał Maserak, mówiąc, że Roksana Węgiel nie powinna śpiewać utworu, do którego wykonuje układ.

Dziennikarz serwisu “Kozaczek” postanowił zapytać wokalistki, czy znała tę zasadę i w jaki sposób odniesie się do komentarza jurora.

Tak, wiedziała, o tym, to był zamierzony zabieg. Na początku tak naprawdę pokazywałam gesty, to były bardziej gesty, niż jakaś choreografia bardziej skomplikowana. To nie była jeszcze wtedy cha-cha nawet. Więc pozwoliłam sobie na to, bo stwierdziłam, że połączę sobie to tak fajnie, z Michałem to uzgodniliśmy, że pokażemy, że jestem piosenkarką przede wszystkim. Myśleliśmy, że to będzie fajny patent, co nie spodobało się Rafałowi [Maserakowi przyp. red.], co jest zrozumiałe, bo być może w jego odczuciu nie było to do końca profesjonalne - odpowiedziała Roksana Węgiel dziennikarzowi “Kozaczka”.

Co myślicie o takim zachowaniu? Czy Roksana Węgiel zachowała się bezczelnie, tak jawnie i zamierzenie łamiąc reguły?

KAPIF_oryginal_K1170568F.jpg
Fot. KAPiF