Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Roksana Węgiel dostała wielki prezent. Kevin zaszalał w Walentynki
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 14.02.2024 21:38

Roksana Węgiel dostała wielki prezent. Kevin zaszalał w Walentynki

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Roksana Węgiel dostała gigantyczny prezent na Walentynki. Fot. KAPiF, instagram.com/roxie_wegiel

Mimo iż utarło się, że Walentynki to święto, które spędza się we dwoje, największe gwiazdy show-biznesu chętnie dzielą się z tysiącami swoich fanów kadrami, na których pokazują, jak spędziły tegoroczny dzień zakochanych. Roksana Węgiel pochwaliła się, jakim prezentem z tej okazji obdarował ją jej ukochany narzeczony. Kevin szarpnął się na gigantyczny podarunek, którego pozazdrościła już niejedna fanka.

Roksana Węgiel jest narzeczoną 8 lat starszego Kevina

Roksana Węgiel jest jedną z najchętniej słuchanej wokalistek nowego pokolenia polskiej sceny muzycznej. Zaledwie 18-letnia artystka osiągnęła w Polsce sukces, którego mogłaby pozazdrościć jej niejedna starsza i bardziej doświadczona gwiazda. Fani są zachwyceni jej muzyką, jednak już nieco mniej życiem prywatnym. Roxie jest bowiem związana z 8 lat starszym od siebie Kevinem Mglejem, producentem muzycznym. 

Choć część internautów uważa związek Roksany Węgiel za nieudany, tylko sama artystka wie, jaki jest on naprawdę. Zakochani nie przejmują się krytyką i regularnie pokazują, że są u swojego boku bardzo szczęśliwi. Fakt, że ich uczucie jest szczere, silne i głębokie znalazł odzwierciedlenie w szczęśliwej nowinie o ich zaręczynach. Jak para zdecydowała się spędzić pierwsze Walentynki jako narzeczeni? W mediach społecznościowych już krążą godne pozazdroszczenia kadry…

Roxie Węgiel podzieliła się radosną nowiną. Fani zamiast się cieszyć są oburzeni Wielka radość Roksany Węgiel. Niedawno wywołała burzę, a teraz świętuje. Trudno o ważniejszy powód

Jak Roksana Węgiel spędza Walentynki?

Okazuje się, że Roksana Węgiel już od jakiegoś czasu miała konkretne plany na tegoroczne Walentynki. Gwiazda nie ma zbyt wiele czasu, aby spędzić to święto ze swoim ukochanym, Kevinem Mglejem, ponieważ wystąpi na koncercie zorganizowanym przez telewizję Polsat “Cudowna jest miłość”. Oprócz młodej wokalistki na scenie zaprezentują się m.in. Dawid Kwiatkowski, Oskar Cyms, Alicja Majewska, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży czy Urszula.

Choć walentynkowy wieczór Roksana Węgiel spędzi z Polsatem, w ciągu dnia znalazła chwilę, by wspólnie z narzeczonym celebrować ten wyjątkowy dzień. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie kadry, do których zapozowała z gigantycznym prezentem. Czym Kevin postanowił obdarować swoją ukochaną? Takiego podarunku pozazdrościłaby niejedna kobieta. 

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T204804.446.png
Roksana Węgiel dostała gigantyczny prezent na Walentynki. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-14T204817.390.png
Roksana Węgiel dostała gigantyczny prezent na Walentynki. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: 18-letnia Roksana Węgiel kusi na zdjęciu, internauci nie wytrzymali. Przykre, co wypisują pod jej adresem

Roksana Węgiel pochwaliła się prezentem na Walentynki

Roksana Węgiel chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia, które są związane nie tylko z jej pracą, ale również życiem osobistym. W Walentynki postanowiła pokazać, czym obdarował ją ukochany. Okazuje się, że Kevin szarpnął się na kilka wspaniałych prezentów, wśród których fani mogli dostrzec balony w kształcie serc czy słodkości. Jednak największej części podarunku Roxie nie była w stanie nawet unieść.

Nie byłam w stanie podnieść wszystkich róż, haha. Kocham najmocniej – napisała artystka pod kadrem, na którym zapozowała z ogromnym bukietem świeżych kwiatów.

Ze zdjęcia autorstwa Kevina, które Roksana udostępniła na swojej relacji na Instagramie, fani mogli się dowiedzieć, iż ta zgodziła się zostać jego Walentynką. Po tym, jak została potraktowana jak księżniczka, to nic dziwnego!

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T204659.402.png
Roksana Węgiel dostała gigantyczny prezent na Walentynki. Fot. instagram.com/roxie_wegiel
Projekt bez nazwy - 2024-02-14T204723.544.png
Roksana Węgiel dostała gigantyczny prezent na Walentynki. Fot. instagram.com/roxie_wegiel
Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy